Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: инцест моята историянови [re: чепа]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 14:42



Аз оправям дъщеря си редовно. От повече от година вече. Сега тя е на 16 и става все по готина след всяко чукае и все повече и харесва.
Удоволствието е неописуемо,няма да ме разберете изобщо ,невероятен кеф.
Жена ми изобщо не знае ,постоянно се чудя дали да и кажем.



Тема Re: инцест моята историянови [re: 3]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 15:59



i teb da te opravjat manafite, cukac takyw. sto lyzes be smotanjak.



Тема Re: инцест моята историянови [re: 4]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 23:27



смяташ че лъжа че и доставя удоволствие ли?
В началото наистин се дърпаше и ми създаваше проблеми.Но всъщност ме беше съблазнила и аз и обясних че сама си го е търсила.повярва ми че сама си го е търсила и я беше срам да се оплаче на майка си.А как се дърпаше само ,умирах си от кеф.Сега преди да легна при жена ми отивам при малката да ми направи свирка з, ако не отида изобщо не мога да изчукам жената.Мисля да и кажа вече да правим тройка, така повече не издържам..



Тема Тоя си ебал майката направонови [re: милko]  
АвторHoв (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 23:35







Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
Автормaлkия (Нерегистриран)
Публикувано16.03.01 10:06



абе пичове никой ли друг не е чукал майка си ? като чета си мисля, че има още... Но поне половината са видели майките си голи. Засто не опишете като БАТЕ Милко какво сте видели. вие пишете само глупости и простотий. Така не е интересно на никого. а и бихте могли да изпратите и адреси на сайтове за да гледаме и ние картинки. Този Експерт няма ли нещо по въпроса? А другите ? Ще ви бъда много благодарен, аз сега започвам тия неща и са ми много интересни !



Тема Re: инцест моята историянови [re: 3]  
АвторTTT (Нерегистриран)
Публикувано16.03.01 16:07



вие господине сте престъпник и мястото ви е в затвора.
Престъпление е да заробваш така психически малко момиче, още овече че ви е дъщеря.



Тема Re: инцестнови [re: мaлkия]  
АвторExpert (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 10:20



Малкия, остави координати и ще ти кажа къде можеш да лъснеш бастуна по хубав инцест.



Тема Re: Експертнови [re: Expert]  
Автормaлkия (Нерегистриран)
Публикувано20.03.01 16:03



ами мойто имейл е: zaqs@mail.com.
дай нещо за душата, че ми се пръска кура. много с надявам. БЛАГОДАРЯ ! :)



Тема DR BRATSONнови [re: DR. WATSON]  
АвторKoйдae (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 21:27



Abe pederas gyrchaw, stiga si pliampal diwotii i ako si mislish che ponezhe si w shibanite shtati si neshto poweche ot nas (wizh si samo supernekadyrniia english) moga da ti kazha che wednyzh da ti barna IP adresa shte pratia da te proweriat na kakwo osnowanie prebiwawash tam i ako si precapal nelegalno prez Rio Grande, dupe da ti e iako.
Lainar s lainar - che kakwo drugo sa shtatite oswen edna shibana kolonia pridobila neoprawdano wisoko samochuwstwie.



Тема Re: Отг по тематнови [re: Ekcпepт]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 23:25



Ами пичове ето и мойто мнение.

Мисля че всичко това е много первезно. Но човешкото съзнание само по себе си е може би най-первезното нещо което съществува. Понякога направо съм щастлив, че нямам сестра, защото и аз си падам леко первезен. Но тия работи с майките, както и педерастията направо ме отвращават. Но това си остава частно мнение. Никого не засягам с него. За мен свободата е това да можеш да правиш всичко, което желаеш, стига то да не вреди на някого друг. Затова и нямам нищо лично против педерасите, но това което правят ги прави противни за мен.
Тук можеби ще излезна и малко офтопик, ама ще споделя с вас:
3 години ходих с нимфоманка, и сега просто си търся някоя с която да си прекарвам приятно времето - дали ще е секс или ядене на банички няма значение. Мисля че при подобно задоваляване на нагона, повечето от вас през акъла няма да им минат подобни перверзии (макар че и през моят и сега минават разни от време на време). Ами ще могат да мислят по-съсредоточено и пълноценно :-))), това е!

Никого не искам да засегна и пиша в името на добрия тон, който цари в тази дискусия.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.