Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема За всичкинови [re: Expert]  
Автор Expert (непознат)
Публикувано11.04.01 15:04



Просто искам да отбележа, че вече съм с регистриран ник, за да няма злоупотреби с него. Не че досега съм имам проблеми, но човек никога не знае :)). Тук съм от самото начало и ще бъда тук до край с всички вас, скъпи мои приятели :) било за съвет, за коментар, за подкрепа и кураж, или просто за
присъствие.

THE SHOW MUST GO ON!!!



Тема Re: За всички--малка промянанови [re: Expert]  
Автор Ekcпepт (Ph.D.)
Публикувано11.04.01 15:10



В последния момент забелязах, че съм изписал ника си с латиница. Просто го смених на кирилица. Все пак този форум е от и за българи :)) Та, последно, регистираният ми ник е "Експерт" и така ще остане.



Тема ХАЙДЕ ВСИЧКИ В НОВИЯ НИ КЛУБ!!!нови [re: Cиaтъл]  
Автор EkcпepтМодератор (Ph.D.)
Публикувано12.04.01 10:20



Бих желал най-напред да поздравя Сиатъл, който се оказа адски готино копеле :)) и който за нула време успя да организира нещата така, че (не без моя помощ, разбира се :))), вече си имаме нов клуб "ГОВОРИМ СИ ЗА СЕКС". Намира се в директория "КОНТАКТИ" и сега засега линк към него има само в лявото меню/прозорец/frame на дир-а. Админите определиха мен и Сиатъл за модератори на клуба, така че внимавайте какво пишете, защото ще бъдете публично екзекутирани :)))))). Този клуб трябваше да бъде създаден не само защото темата, с която се занимаваме тук, ще се съгласите, не е за клуб "Запознанства", но и понеже как изобщо може да има клубове без клуб, третиращ темата "секс"??? Крайно време беше и за това! Така че, скъпи приятели (и опоненти), заповядайте в новия ни клуб и ДА НИ Е ЧЕСТИТ!

П.П. Тези, които ни следят от по-отдавна, знаят, че и Сиатъл и аз сме адски духовно и сексуално разкрепостени копелета, така че при нас теми табу просто НЯМА!!! Затова, не се страхувайте да споделите, разкажете, поискате съвет, дадете мнение, обсъдите НАИСТИНА КАКВОТО, АМА КАКВОТО ВИ Е ПО ДУША!!! Това, разбира се, не означава да говорите глупости и да spam-ирате.
Нека превърнем този клуб в един свободен форум на човешките стремежи са освободена сексуалност и разкрепостено мислене!!! АМИН!!!

...And you will know my name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee...


Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 22:25



ti si bolen



Тема Re: инцестнови [re: 1234]  
Автор EkcпepтМодератор (Ph.D.)
Публикувано13.04.01 09:44



Времето е болно, скъпи приятелю, не аз или който и да е от нас...

...And you will know my name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee...


Тема ЕЙ, ПРЕСТАНЕТЕ С ТЕЗИ ГЛУПОСТИ!!!нови [re: чепа]  
АвторMony (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 15:59



Не разбирам какво толкова ви бърка в здравето това, че има хора, които си падат по инцеста?!?!?
Обръщам се към тези, за които сме "полуидиоти", "ненормални", "болни" и какво ли още не...!!! Аз също явно спадам към тази бройка, защото имах вече случай и го разказах... Защо трябва да понасяме обидите на хора, които нямат дори елементарната представа за това което е тема на поустинги тук...
Аз бих казал, че само един комплексар може да смята това за толкова ненормално, че да ме изкара "болен"... Определено се чувствам засегнат, но и едновременно с това мисля, че е по-добре на тези нападки да се отвърне с едно съжаление... Тези хора наистина заслужават съжаление, между другото...
Нямало ли какво да чукаме, че сме прибягнали до майките, лелите, сестрите си и т.н.... Ебати тъпия въпрос!!! Ние тук да не говорим за изнасилване, бе педали!?! Нали описваме само случаи в които това е станало съвсем доброволно, при това и е било кеф и на двамата... Жалки нещастници!!!
Направете го и вие де, ама не можете!!! Аз също си мислех, че не мога, но когато това стана, разбрах, че е трябвало да стане много отдавна... Е, проблемът е, че след като веднъж се получи, после вече не се повтори...
А вие, като толкова много имате какво да чукате, можете ли да изчукате и по-възрастна жена от вас? Такава, която да е над 40-те? Можете ли? Можете, ама друг път!!! Щото ако наистина го можехте, щяхте да разберете какво е истинско ебане!!!!
Я по-добре се скрийте в черупките си и се надявайте някое пуберче, което не разбира от ебане, да ви пусне, та да се пишете на "големи ебачи"! Поне си стойте мирно и кротко, четете това, което пишат "ебачите" тук и лъскайте бастуните си, защото съм сигурен, че го правите...!!!! Поне не пречете!!!
А ако искате, можете да разкажете нещо и вие, но... какво ли?
Евала на Милко, Чепа, Експерта, maturelover, Сиатъл и другите, които дори инкогнито ви показват, че могат нещо повече от вас - "заспалите хуйове"!!!!!
Изчезвайте, че от такива боклуци като вас направо ми се повръща!!!!



Тема Друже,нови [re: Mony]  
АвторCиaтъл (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 17:43



ма що се ядосваш. Я по-добре ни ела на гости (или постоянно) в новия клуб "Говорим си за секс" и там да си приказваме.



Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
АвторMaлkия (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 19:23



Аз пък искам да наеба баба ми, много е свежа, но не знам как!!!



Тема Baba ti...нови [re: Maлkия]  
АвторRodoebov (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 11:09



Na kolko godini e i kak izglejda?



Тема Da jivee ebaneto v semeistvoto!!!нови [re: Rodoebov]  
АвторMOl (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 15:26



URAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.