Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
АвторLocki (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 20:56



Ебаси, вие сте луди за връзвани тука бе, направо за психиатрията. Сега сигурно ще ми излезете с номера че съм задръстен и затова ви порицавам а? Ами че това за което говорите си е девиация, нищо нормално няма в това. А вашето мнение тук че ние сме задръстени мога да ви отговоря така-попитайте десет човека за това за което говорите дали е нормално за тях и вижте колко положителни отговора ще получите, съмнявам се ако получите поне един. И кво излиза - че няколко човека като вас са нормалните а всички останали са ненормални а? Ебаси пубертетския форум!!! Гади ми се, драйфа ми се от вас. От постингите по - горе може да се разбере че има само един или двама по-големи извратеняци които пълнят главите на тийнейджърите с глупости. И те нали са наивни и млади още им се връзват. Тъпотии. Ми като не можете да си намерите нещо за чукане защо трябва обект на сексуалните ви фантазии да са родителите Ви бе? В психиатрията това се нарича Едипов комплекс, т.е. явно тук са се събрали и одобряват писаното само комплексари без грам самочувствие че могат да направят нещо с друга жена освен с майка си. Защото тя е майка и ще им прости а при другата няма мърдане нали? Откаченяци. Ако ви знаех кои сте собственоръчно щях да ви извия вратовете!!!



Тема Re: Ама се навъдихте...нови [re: Locki]  
АвторCиaтъл (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 21:39



Хубаво е, че си написал ТИ какво мислиш и какво е ТВОЕТО мнение. Обаче не ти ли се струва, че малко прекаляваш? Някак си маааааалко преиграваш? Четеш си значи тука, един господ те знае какво НАИСТИНА ти се върти в главата, обаче искаш да ни убедиш че както си си четял и изведнъж ПРАС!!! - идва ти откровение свише и Гласът Му проговаря в главата ти, че ТИ СИ ЧОВЕКЪТ С ЕДИНСТВЕНО ПРАВИЛНАТА ГЛЕДНА ТОЧКА и е твой дълг да се възправиш срещи злото в благословен кръстоносен поход. Нещо не го вярвам, шъ знайш. Споменаваш и нещо за това кои са нормални и кои са ненормални... кои са малцинство и кои - не. Ех, да се беше огледал около себе си, вместо да четеш глупости в някакъв глупав клуб... ще се изненадаш колко МНОГО сме ненормалните...



Тема Re:За Сиатъл...нови [re: Cиaтъл]  
Авторннб (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 00:00



Сиатъл, що не се срещнем с теб? Адски ме кефиш с постингите си!! Остави адрес?!





Тема Za Lockiнови [re: ннб]  
АвторTиxЛyд (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 10:03



Гледай сега, приятелю! Прочетох мнението ти, но то няма нищо да постигне. Тарторите на този клуб определено са сбъркани. Както казах в един постинг по горе (от 04.04) обаче те не са виновни. Просто в определен момент родителите им са постъпили безотговорно с тях. Както и да е. БЕЗСМИСЛЕНО Е ДА МИСЛИШ ОБАЧЕ ЧЕ ЩЕ МОЖЕШ ДА ПРОМЕНИШ ПРЕДСТАВИТЕ ИМ ЗА ПРАВИЛНО И НЕПРАВИЛНО. Както знаеш - в затвора виновни няма. И тук е същото. Те ще носят от 5 кладенеца вода, за да бъдат в съгласие със себе си. Според Дейл Карнеги споровете са безсмислени - накрая хората само се изпокарват, но всеки си остава на своето мнение. Иначе, ще загубят своята точка на емоционално равновесие. Утопия е да мислиш, че някой от тях ще каже - "Да бе, аз съм перверзен. Това което правя е отвратително". Ти го разбираш, аз го разбирам, но ако и те си позволят да го разберат, то тогава ще изперкат. Мозъкът им няма да го понесе. Както забелязваш, този "милко" не е съвсем 100 % убеден в това което прави (ако наистина го прави). Този форум до голяма степен е нещо, което му помага да си намери оправдание.
Както казах в предишния си постинг, инцеста си е проблем на хората които го практикуват. Това е тяхната истина и тя няма да се промени. В интерес на истината, не се съмнявам че водещите в дискусията са интелигентни хора. Не бих казал в никаква степен, че са престъпници. По-скоро, това са хората с които е злоупотребено, отколкото злоупотребяващите. (Пак казвам, че онзи педофил по-нагоре заслужава разстрел!)
Лошото е, че форума се чете от много деца с неоформена ценностна система. Те получават много кофти материал върху който да размишляват. За тях им трябва да им кажат 10 пъти че неправилното нещо е правилно и те вече ще са убедени в грешната позиция.
Уф, сигурно могат да се напишат още много неща. Сега мога да кажа само, че свободата да си изразяваш свободно мнението има цена. Надявам се, че няма да са много онези тиинейджъри и деца, които ще приемат писанията в този форум като чиста монета...



Тема За Еванови [re: Eвa]  
АвторTънkoпишeв (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 17:22



Евче, аз не съм Тънкошиев, а Тънкопишев :). Ами, да, с удоволствие бих ти разказал нещо, ама ми се иска да е в по-интимна обстановка... Нали се сещаш :) Ако искаш, обади ми се.



Тема За Сиатълнови [re: Cиaтъл]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 17:41



Напоследък нямам много време за поустинги във форума, но чета писанията ти редовно, братле, и няма да бъде редно ако не кажа, че след всичко, което съм изчел от теб, ти определено се определи като един от пилорите в този форум. Което, разбира се, може само да ме радва :). Малко са хората тук, които се задържаха. Имаше готини никове, които обаче идваха и си отиваха, а много малко от тях реално останаха. На практика, освен теб, Милко и мен, останалите са "come and go", но аз, разбира се, не мога и не желая да ги виня за това. Мисълта ми е, че се радвам, че ти се включи към нас и поддържаш свободния дух на този форум. Изглежда наистина си интелигентно момче, но и ти като мен оставаш неразбран за повечето хора. Не че ми пука, предполагам и на теб също. Просто правя констатация. В заключение ще кажа само това: всички бистри, нестандартни и първокласни умове във епохите са били неразбрани за съвременниците си. Да са благословени опонентите ни, защото благодарение на тях ние съществуваме...

П.П. Между другото, не пишеш нищо за развитието на проблема с жена ти. Успя ли да я навиеш, в крайна сметка? :)



Тема НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НОВ КЛУБнови [re: чепа]  
Автор Cиaтъл (непознат )
Публикувано10.04.01 20:54



Имам по-добра идея за името на новия клуб. Ако все още подкрепяте идеята да има специален наш си клуб моля ви пак да гласувате. Но този път в темата "Клуб: Говорим си за секс" (клуб "Предложения за нови клубове", директория Dir.bg)



Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
АвторDJ DnL (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 03:24



Здравейте пичове.
Мълчаливо следя форума от началото, като съм изчел постингите от-до.
Мнението ми е че всеки може да ебе който и каквото си иска, стига да не се бърка в сексуалният живот на другите. Аз заемам средно положение съдейки казаното до тук. Вие нищо лошо не сте ми направили, затова нямам намерение да ви обиждам. Ако обаче смятате да проповядвате идеите си, който и без това се смятат неприятни за обществото, в такъв случай моето обективно менние ще подкрепя вашите противници.

Peace all!!! XeroX djdnl@dir.bg





Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
Авторчeпa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 11:36



тук съм момчета. не съм се укрил. ама не знам какво да пиша и кажа - ВИЕ СТЕ МИ БАТКОВЦИ. направо ме шашърдисахте. аз и не съм си представял какво ще стане с повдигането на тази тема, но не съм очаквал такъв интерес и още повече да има хора с опит. БАТЕ МИЛКО ме смая, наистина ли това дето го пише е вярно бе човек ??? аз бих дал всичко за да мога и аз като теб или поне да гледм кришом отнякъде. ще му откъсна главата на моя хуй от чикии. баси майката - страхотно е. Сиатъл и Експерт - готини сте ! :) ... ами да гласуваме за нов клуб ама как ще се влиза вътре - пароли имена, ще има ли нещо такова ?
щот май взе да ми става страшно като чета всичко тук. да не вземат да ни преебат гадовете. НЕ СРЕЩНАХ НИКОЙ ДА ПРЕПОРЪЧВА ПРАВЕНЕТО НА ТОЗИ СЕКС, даже Милко сто пъти каза човека, че не кара никого, ама де да знайш - то келеши бол.

ами момчета, искам дагледам таквиз работи, ама отде - не знам !? помогнете ми.



Тема Re: Ехо, здрастинови [re: чeпa]  
Автор Cиaтъл (непознат )
Публикувано11.04.01 11:58



размирнико, ти обществен-враг-номер-едно такъв ;-))))

Коментар относно клуба: за пароли и други такива не знам - до момента в клубовете няма практика на така наречените частни клубове (макар че идеята сама по себе си никак не е лоша). Но пък си мисля че клуб като този само ще загуби ако ограничим достъпа. Нали точно това е идеята - всеки който пожелае свободно и неограничени да сподели своите размисли, опит и преживявания (освен това факт е, че тази тема нямаше да е толкова добре посетена ако ги нямаше отрицателите. Замисли се: та те всъщност- при това абсолютно доброволно - непрекъснато подклаждат огъня и интереса; какво по-хубаво от това ;-))) Мисля че е по-добре просто да има модератор, който да забърсва постингите на които не им е там мястото (от сорта на свалки, тъпи предложения за срещи и т.н.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.