Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 15.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема За глупавото тийнеджърче използвало ника минови [re: Джecиka]  
АвторДжecиka (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 19:39



Предполагам ,че това е глупака пуснал темата-ЧЕПА.Реакцията ти само доказва колко си жалък-да крадеш ник,да пишеш от мое име простотии,да се правиш на велик в нета-където се изживяваш на нещо,защото съм сигурна,че в живота си една кръгла нула,ама от най-кръглите....



Тема Re: За ЕКСПЕРТА!!!!!!!нови [re: мaщexaтa]  
АвторCecтpичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 08:09



Обади се!





Тема За сестричкатанови [re: Cecтpичkaтa]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 11:21



Току-що видях какво си ми изпратила :). Прекрасно е! Благодаря ти за доверието. Мога да ти пиша и още, но не искам да издам неволно с нещо какво
точно си ми изпратила. Имаме си координатите, така че ако искаш да ми кажеш нещо лично, пиши ми.

П.П. Искам още да знаеш, че ме спечели като приятел :)
П.П.П. Знам, че никой друг няма да разбере, затова ти казвам, че с теб сме връстници :)



Тема За Сиатълнови [re: Cиaтъл]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 11:40



Сиатъл, скъпи приятялю, знам, че има много помия около нас; знам и че има много хора, които не одобряват (меко казано) това, което обсъждаме тук. Макар че над 10 000 посещения в тази тема е един абсолютен рекорд, кой какво и да казва. Това показва, че, най-малкото, тази тема е интересна. Аз съм сигурен, че голяма част от нашите "недоброжелатели", всъщност скрито ни се кефят. Но, проблемът си е техен в крайна сметка! Милко много добре се изрази в един от неговите поустинги, а аз бих парафразирал: "Кучетата си лаят керванът си върви...". Що се отнася конкретно до теб, Ген. Путина (ако не се лъжа за ник-а) си е казала всичко както трябва. И то много професионално. Не бих могъл да добавя нищо към думите й. Само бих подчертал и нейното предупреждение за това да бъдеш абсолютно сигурен, че искаш да ебеш жена си с друг мъж. Не трябва да имаш и най-малката дилема със себе си за това. Много хора не могат да разберат, че истинската изневяра е емоционалната, а не сексуалната. С колкото и мъже да се ебе една жена, ако те за нея са просто едно средство за задоволяване на нагона (с други думи, с нищо не се различават от секса с един вибратор), то в това няма нищо лошо. Аз съм сигурен, че у всяка жена лежи една скрита курва (и в това не влагам нищо негативно) и задачата на мъжа е само да я събуди по подходящ начин. Опитай с триковете на Ген. Путина. От мен можеш да имаш само пълната ми подкрепа! И знай, че не искаш нищо ненормално и нередно. Ненормални са всички онези духовно ощетени хора (към които изпитвам само съжаление), които лаят срещу теб. Vaya con dios!

П.П. Искам още да ти благодаря, че сподели с нас една толкова интимна история от детството си. Беше много еротична! Хареса ми! Защо все пак не си говорил с брат си по-късно какво точно се е случило между него и майка ви. Колкото и да е деликатна темата, все пак сте братя. Моето лично мнение е, все пак, че те са правили и секс. Но, разбира се, не желая да консолидирам мнението си. Просто интуиция...:) Радвам се, че те има, приятелю... :)



Тема За Unixнови [re: Unix]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 12:31



Господине, желая само да Ви кажа, че сте много жалък. Ако не Ви харесва това, с което се занимаваме тук, защо сте влезнал изобщо!? И още нещо: когато давате препоръки на модератора за закриване на тема, препоръчайте например да се закрие "Оръжие". То УБИВА!!! Инцеста--НЕ!!! Не намирате ли най-малкото за смущаващо, че една такава тема като "Оръжие", която е наистина ОПАСНА, не предизвиква Вашето възмущение, а една тема като "Инцест", която носи само наслада и екстаз, Ви притеснява????!!!!!!!!
Това Ви е храна за размисъл...



Тема Re: За Експерта!!!нови [re: Ekcпepт]  
АвторCecтpичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 16:42



Експерт! Отвори си пощата!!!





Тема За т.нар.Експертнови [re: Ekcпepт]  
АвторUnix (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 16:42



Виж приятел,
Оръжието убива, но не е зараза. А това, с което се хвалите тука си е жива проба животинска работа, с която заразявате по-неопитните, защото секса е една деликатна тема и младите хора са поддатливи на влияния в тази област.

Та, някой сега да не си мисли, че ако се съвокупли с майка си, ще си остане същия. Нищо подобно - да го мислиш е лудост, а ако го направиш е лудост на ен-та степен. В психиатрията има юноши, съблазнени от майките си и получили комплекси за цял живот, това е анти-природно, анти-хуманно и вие НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ ТЕЗИ НЕЩА, а пак ви казвам - потърсете компетентна помощ!!!!!!!!!!!!
Хайде чао!



Тема Що бе UNIXнови [re: Unix]  
АвторCиaтъл (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 17:14



Филмите с насилие да не са безопасни или по-малко заразни (ПО ТВОЯТА ЛОГИКА, не по моята). Дай да забраним на МЛАДИТЕ не само да четат тоя форум а въобще ВСИЧКО да им забраним да не би случайно нещо от някъде да ги зарази. ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ, драги. Тва мислене от 18 век можеш да си го сложиш в рамка и да се обесиш на нея



Тема За сестричкатанови [re: Cecтpичkaтa]  
АвторEkcпepт (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 17:37



Видях си я :). Виж си и ти твоята...



Тема Re:Експерт!нови [re: Cиaтъл]  
АвторCecтpичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 18:19



Напиши го в кутията ми от клубовете. Нали ти дадох ника. Не мога да си отворя пощата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.