Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 20.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема за Сиатъл, Али, Родоебов И EXPERT :)нови [re: Cиaтъл]  
АвторMилko (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 23:28



здравейте приятели :)

радвате ме с мозъците си и с др. неща, НО тези неща не стват за описване, а са само за УСЕЩАНЕ (нали така Expert ? :)) - знам, знам, че си съгласен с мен, ама и горепоздравените пичовете ги бива. Е момчета който иска да пробва; при мен знаете как стана; ще ме окуражите и ... може би зарадвате с вашите успехи ! А на тези дето са срещу нас - майната им. То винаги срещу течащата водата има препятствия, ама така се образуват водопадите... а те са красиви. Само ще ви препоръчам да не се смущавате, ако има какво да споделите с нас, НАДЯВАМ СЕ :) Като пишете, преживявайте нещата, хубаво е !

ПАК КАЗВАМ:
НЕ КАРАМ НИКОГО И НЕ ПОДСТРЕКАВАМ НИКОГО ДА ВЪРШИ КАКВОТО И ДА Е, СРЕЩУ И/ИЛИ ЗАРАДИ КАКВОТО/КОГОТО И ДА Е !!!

Късмета да е с ВАС !



Тема Re: За Родоебов :)нови [re: Ekcпepт]  
АвторDisco (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 10:54



Това ли е нормално бе, гнидо!!!!
Да ебеш майка си! Да ти го насвяткам в болното дупе - ти си животно!
Ж И В О Т Н О!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Za Manafaнови [re: Rodoebov]  
АвторManaf (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 10:55



Явно си момче - цигоче!

Да ти го туря в извратения мозък!



Тема За Милко, Експерта, Чепа, Родоебов...нови [re: чепа]  
АвторUnix (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 11:02



...и останалите всички болни мозъци!

Момченца, вие друга работа нямате ли, та цял ден жулите чекии и се дървите на роднини.
Я се хванете да работите някъде, размърдайте си белите задничета и тогава да ви видя ще ви минават ли през главите тия глупости!

Предлагам модератора да забрани този перверзен форум!



Тема Re: За Енсперта!!!!!!!...нови [re: Unix]  
АвторCecтpичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 14:31



Експерт,
току що ти изпратих обещаното. Провери си пощата.





Тема Re: За Милконови [re: Mилko]  
АвторCиaтъл (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 16:57



Пич, много благодаря за подкрепата. Наистина не мога да ти опиша колко добре ми стана като прочетох твоите постинги и постингите на Експерт. То е все едно да си застанал на кръстопът и да не знаеш кой път да хванеш (нали се сещаш приказката - наляво ако тръгнеш... надясно ако тръгнеш...) и в този момент дружеска ръка да те потупа по рамото и мъдър приятел да ти каже - "Дерзай, брат - няма нищо лошо в това, което си мислиш и което правиш". Така е - няма нищо срамно и первезно в секса (независимо с кого и как) стига на всички да е приятно, ама си е друго и друг човек да ти го каже.

И друг път съм писал за това в клубовете. Че много ми се ще да гледам как друг мъж ебе жена ми. Че нямам нищо против да я ебе друг мъж и че вместо да ме вбесява примерно, това ме възбужда. .Е, приятелю нямаш си на представа каква беше реакцията. "Педал, нещастник, баси тъпака си щом нямаш нищо против да пуснеш жена си да я оправят други мъже". Ей такива неща и много се сдухах тогава. Леле викам си - пък може да съм ненормален, откачен. Обаче истината е, че не съм попаднал на подходящите хора ;-))) Още веднъж много ти благодаря, Милко. Няма значение каква ни е разликата в годините - чувствам те като връстник и най-близък приятел...

За отплата ще ти разкажа една история от моето тийнейджърство. Досега на никого не съм я разправял защото мислех че съм бил свидетел на нещо ужасно и никой не трябва да знае. Но сега виждам, че нищо ужасно няма...

И така... "далечната" 1986. Бях на 13, девствен, дори още не бях открил света на чекиите и само се дървех на снимки на голи мадами, когато някой домъкнеше в училище. То много ни е разбирала главата тогава, ама се звериме в снимката и се правим на мъже: "Леле, копеле, тая да ми падне... ше я скъсам" - а съм 200% сигурен че ако имаше и двама на които да им беше ясно как се прави това "късане" пак ще е много ;-) Та, говорехме за чекиите... Брат ми (той е по-голям с четири години от мен) един ден, както си седим в хола (нашите ги нямаше, майка ми на работа, баща ми го нямаше - май ще да е бил в командировка, не помня), нещо му беше щукнало и ми вика: "Искаш ли да ти покажа един страшен фокус?". И аз му викам: "Ами добре. Супер". И батко ми, както си седеше на дивана си извади кура и почна нещо да му прави, тогава не разбрах - разтриваше ли го, чешеше ли го, абе много странно ;-). Помня че адски ме стресна и изражението на лицето му (никога няма да го забравя - едно такова хем съсредоточено, хем отнесено). Направо се хипнотизирах като го гледах какво прави. Една-две минути нищо. Питам го: "Баси тъпия фокус, нищо не става?". А той ми отвръща с един такъв много напрегнат глас, все едно, че беше хванал грип: "Глей са, ама много внимателно гледай" и почна по-бързо да си "разтрива" хуя. И докато разбера какво става изведнъж се стегна, взе нещо да пъшка, а от хуя му - баси ужаса - почна да изхвърча на струи нещо бяло. Мали как се уплаших. Не помня какво точно си помислих. ама наистина много се уплаших. Батко ми диша едно такова тежко, трепери целия и аз... разревах се, честно. Той след малко като че ли се усвести, изкашля се два пъти и ме пита: "Е, кво, хареса ли ти фокуса?". "Не" - отвръщам му - "И да знаеш, че ще те издам на нашите". И той като скокна, както беше с извадената пишка, като ме стисна за гърлото. "Само да си посмял, шти счупя главата, портаджия нещастен". Леле - пищисах се. Хем съм уплашен, хем ми е смешно. Щото колкото и да се правеше на мъж пред мене тогава го беше шубе от баща ни (е, три години по-късно, като се върна от казармата и стария нещо му се изрепчи батко такъв бой му тегли че го водихме в болница... ама това е друга история). Да се върна на случката - стиснал ме значи братото за гушата, друса ме целия и ме заплашва как бял ден няма да видя, ако си отворя устата, а аз гледам надолу как му се клати оная работа и ми стана много смешно. Разкикотих се, а той, като ме усети къде гледам, поглежда и той също се разсмя, пусна ме, прибра си кура в панталона и се изниза към тоалетната. Е, сигурно така и щеше да приключи тая история (във всеки случай батко повече не повтори фокуса ;-))), a aз още същия ден разправих на аверите какви "фокуси" ми прави батко и те ме светнаха за какво става въпрос. "Малчо" - ми вика един от по-големите в компанията - "Той ти е показвал как се прави чекия, бе тъпако, никви фокуси, ама ти къвто си тъп едва ли нещо си разбрал". "Тъп съм ама друг път. Всичко разбрах". "Айде покажи какво си разбрал". И аз нали съм ербап, все да се изфукам че всичко ми е ясно му викам - "Еее ама то не става по поръчка, не съм в положение" (отнякъде го бях чул тоя лаф за положението, ама хич не го бях разбрал ;-))). Щяха да умрат от смях, подиграваха ми се, кикотеха се, на луд ме направиха. Единия се развика: "Чикиджия, чикиджия...". И в този момент виждам майка ми се прибира от работа, хвана ме за ръка и ме замъкна вкъщи. "Защо те наричаха така момчетата?". "Ми така, щото са тъпи?". "А ти знаеш ли какво е това чекиджия?". "Знам". "Какво е?". "Ми такова... като бати". Майка ми като скочи все едно й бях зашлевил шамар. Е, разбрах че съм се издънил и ми стана много криво, щото всъщност не исках да го издавам, само го плашех за да трупам точки. "Я викни брат си и след това излез да си играеш". Тръгнах аз към стаята му, ама ми едно кофти... "Батко, мама те вика". "За какво?". И аз щото не смея да му кажа какви съм ги натворил му викам с един такъв невинен глас: "Ми не знам. Вика те нещо" и побързах да изляза навън. Чак когато слязох с асансьора се сетих, че можеше да си взема пари за боза от касичката и се върнах, тихо, на пръсти да не ме усетят. Като минавах покрай стаята на нашите чух майка ми: "А той откъде знае ти какво правиш?". Брат ми: "Ми де да го знам. Сигурно ме е шпионирал през ключалката на тоалетната". Пак майка ми: "И те е видял да се пипаш, така ли?". Чух брат ми да се кашля все едно нещо му беше заседнало на гърлото. "Нали знаеш колко е вредно да се пипаш?". Брат ми се изсмя: 'Вредно друг път, това са пълни глупости". "Вредно е, може да ти се възпали и да умреш. Я ми покажи, извади я да проверя". Шашнах се. Щом майка ми го казва значи може да има нещо вярно. И ония бели струи - сигурно вече се е разболял и кой знае още колко му остава да живее. Направо се гипсирах. Приближих се на пръсти, клекнах пред ключалката и гледам. Майка ми седи на спалнята и внимателно разглежда кура на брат ми. "Така боли ли те? А тук? Така като те стисна имаш ли болки". Брат ми с половин глас отговаря: "Не, не, не" обаче нещо неуверено ми звучи. И какво да видя - почна да го дърви. И майка ми се засмя - много странен смях беше - "Ама на тебе май ти харесва прегледа, а?" и ... тогава стана много странно. Направо щях да си глътна езика. Майка ми го галеше по надървения кур, от време на време го стискаше. А брат ми - нищо, само тихичко стене и се поклаща напред назад. Гледам и майка ми - ама много странно се усмихва (все едно брат ми като ми показваше фокуса). "Харесва ли ти?" пита майка ми. "Ддда". "Някой правил ли ти е така?". "Нннне". "А така?" - пак го пита и ... му го налапа. Честна дума, налапа му го почти целия и започна да си го движи в устата. Стана ми много гадно и гнусно, щях да повърна и побързах да се омета - промъкнах се до моята стая, взех си парите и ... изчезнах. Така и не видях какво са правили после. Адски ме беше срам. И че съм гледал, и от майка ми и въобще... Чак след време ми светна какво всъщност е правила майка ми на брат ми и като разбрах ми стана още по-гадно. Неведньж съм се чудил - дали след това брат ми е ебал майка ми или не. И като си го припомня тоя случай винаги го дървя. Хем ме е срам, хем го дървя като... Ето и сега така съм го надървил, че ще ми скъса анцуга... Е, година по-късно след няколко проби и грешки разбрах как става тая работа с чекиите и дори съм показвал на съученици, въобще след тая случка сякаш нещо ми стана. Отворих се, дето има една приказка. На седемнайсе придумах една съученичка. Направо се шашна като ми видя надървения салам. И с друго я шашнах - щото след като се опипахме, вместо да й го вкарам я накарах да ми духа (представях си как майка ми духа на брат ми и ми беше много гот). Леле, а кво шоу беше като й се изпразних в гърлото :-))) Е, после се отчетох както си му е реда - и ако се съди колко пъти повтаряхме с нея тая сценка май и на нея й хареса - и духането, и ебането. Но ей го - повече от петнайсе години минаха от оня случай с брат ми а аз още не мога да го проумея: дали майка ми само се е бъзикала с брат ми или наистина му е пуснала? Дали това е било само тогава или след това пак са го правили? Дали баща ми е разбрал? И оня онова сбиване дето го споменах - дали не е било свързано с това, че брат ми е оправял майка ми и да са се сбили заради нея? Не знам, толкова въпроси, а досега дори с брат ми не съм посмял да ги споделя... А, забравих да ти разкажа за майка си - дори сега е супер. Родила е двама сина, обаче изобщо не й личи. Адски запазена - и фигура, и цици, и задник. Никога не съм я виждал съвсем гола, но мога да си я представя. Хех, предполагам, че баща ми зор вижда с нея да я задоволи (щото той е с десет години по-стар от нея, а напоследък бая се е сдухал). Ми тва е. Нищо особено като история всъщност, сега като ти я разправям се чудя - и кво? Голяма работа - брат ми ебал майка - щом им е било готино, що да не се ебат... Не съм го признавал и пред себе си ама май-май и на мен ми се е искало майка ми да ми духа например... Не знам...



Тема Re: Кофти,нови [re: Cиaтъл]  
Авторreн. Пyтинa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 18:24



но мисля, че мога да ти помогна. Но преди това ИСКАМ много добре да си представиш какви може да са последствията, защото почнеш ли - няма да има връщане назад. Представи си че си успял да убедиш жена си, тя е гола, готова да поеме твоя кур и кура на другия мъж. Представи си другия мъж - също гол, с надървен чеп се кани да го набримчи на жена ти. Представи си как й го вкарва. В путката, в гъза, дори ще й го набута в гърлото и ще иска да се изпразни там... Жена ти ще поеме кура на другия, неминуемо ще го сравни с твоя... Все още ли си сигурен че нямаш нищо против чужд хуй да разорава путката на жена ти. Имай предвид че за жената ебането е една много специална категория. Възможно е да пречупиш психиката й до такава степен, на нея може толкова да й хареса, че да те моли ТЯ за тройки. Може да започне да си кани мъже, които да я ебат докато ти не си си вкъщи. Все още ли си навит? Ако не си, сега е момента да се откажеш. Няма нищо лошо да си мечтаеш разни работи, но честно казано - НЕ СТАВАШ

Да приемем, че въпреки цялата тази картина все още си навит. МНОГО ДОБРЕ
Ето ти една примерна стратегия. ИЗПРОБВАНА Е.

- Покани приятел или познат, с когото си се уговорил да ебете заедно жена ти (трябва ти сигурен човек, трябва да е навит на жена ти, иначе няма да стане). Доколкото е възможно подбери го такъв, за когото предполагаш че жена ти няма да има нищо против да я ебе (сещаш се - фигура, външен вид, такива неща)

- направете си купон само тримата. Или примерно другият мъж може да е дошъл с приятелката си, но тя да си тръгне по-рано

- трябва внимателно да наквасите жена ти (най-добре с леко бяло вино). Трябва да я докарате до фаза да е пияна, но все още да е в съзнание щото иначе ще стане много кофти като се събуди

- в подходящия момент повдигни темата за тройката. Нека приятелят ти те подкрепи колко е готино усещането двама мъже да ебат една жена. Каква специална жена е тя. Нека той да спомене че и друг път го е правил и че в тройката няма нищо лошо. Много е важно да говорите все едно на шега.

- до тук с приказките. Сега трябва да действате. Седни се до нея (ако вече не си го направил) и шепнейки й колко е готина започни да я целуваш, да я милваш (но САМО на невинни места). Дай най-доброто от себе си (трябва да знаеш след шест години с нея какво й харесва най-много). Трябва да я възбудиш и то докато другия ви гледа. В момента който усетиш че се е сгорещила дай знак на приятеля си.

- сега е ключов момент. Погали я по циците или между краката. Тя или ще ви прати по дяволите или ще продължи. Ако ти откаже не настоявай повече. Няма смисъл. И никога повече не подхващай темата защото рискуваш да я загубиш. Има хора които за нищо на света не биха направили тройка и може би жена ти е една от тях. Но ако не се възпротиви значи половината битка е спечелена.

- сега към вас трябва да се присъедини другия мъж. Много внимателно. Като тигър, който дебне жертвата си. Стъпка по стъпка.

- Галите я двамата. Много нежно. Нищо не трябва да й говорите. Само я галите. На първо време е хубаво приятелят ти да не я докосва между краката

- Другият започва да я целува. Първоначално само по ушите и врата. По раменете или по косата.

- прецени колко е възбудена жена ти. Вече би трябвало да е подминала момента от който връщане назад няма. Толкова е възбудена че й е все едно редно ли, е не е ли. Единственото за което си мисли е за един здрав чеп между краката си. Или за два здрави чепа... Ето това е!

- започнете бавно да я събличате. Успеете ли да я съблечете чисто гола значи няма да имате повече проблеми. Жена ти вече готова да се ебе с двама ви. И дори вече го иска. Очаква го с нетърпение. Не я карайте да чака. Започнете да се събличате един по един (докато единия се съблича другия трябва да поддържа огъня с целувки и милувки)

- нали ти казах за този момент (момента на истината). Ако не си успял да си го представиш НАИСТИНА как ще е - сега вече ще ти е станало ясно - ДРУГ МЪЖ ЩЕ ВКАРА ПАРЧЕТО СИ НА ЖЕНА ТИ. ЩЕ Я ЕБЕ - НЕ ВЪВ ФАНТАЗИЯТА ТИ, А НАИСТИНА. Все още можеш да се откажеш. После ще е адски гадно и най-вероятно жена ти няма да ти прости че си я докарал до това положение а после си дал заден, но можеш да спреш. Продължаваш ли?

- сега другият мъж трябва да й го вкара. ПЪРВО ТОЙ. Това е много важно. Все едно че жена ти е кобила която трябва да бъде обяздена. И то си е точно така, нали. Помоли го да бъде нежен с нея (това е важно за жена ти - да чувства че не си мислиш за нея като за сексиграчка). Докато другия й го вкарва ти я милвай по циците и врата, целувай я... тя трябва да се чувства сигурна че не й се подигравате за това че ИСКА да е с мъж и че нищо не може да ви откаже. Насърчавайте я колко е смела...

- невероятно. Другият мъж вече ЕБЕ жена ти. Вече няма значение как - бързо, бавно, плитко или дълбоко. Остави ги двамата да се опознаят. Можеш да си играеш с кура си (убеден съм че толкова ти е надървен че всеки момент ще се изпразниш). Спокойно си направи една чекия докато двамата се ебат. Наистина е добра идея да се изпразниш сега защото след малко ще трябва да се включиш и ти а каква е ползата ако се изпразниш още на вкарването, нали

- от този момент започва волната програма. Всичко зависи от теб, от фантазията ти и от уменията на жена ти. Ако досега не си я ебал в гъза по-добре не го прави, ако тя сама не те насочи натам.

- Има много начини двама мъже да ощастливят една жена и една жена да ощастливи двама мъже. Може да се редувате. Първо я ебе единия. Свършва. После я ебе другия и така докато имате сперма в топките. Прецени дали е безопасно да се празните в нея. Най-хубаво е да се празните вътре в нея защото иначе ще стане много мокра ситуация. Може да я ебете едновременно. НАЙ-СИЛНОТО усещане за една жена е единия да й го вкара в гъза, а другия да я ебе в путката. НЕВЕРОЯТНО е и за тримата. Може също така да й го подадеш за един адски як минет докато другия я работи в гъза, жена ти ще присвива устни на всеки тласък на другия и ще ти разгони фамилията на кура (в хубавия смисъл). Може да й го подадете двамата за минет - така нареченото кръстосване на шпаги. Невероятно е за гледане, как жена ти поема кура на другия докато твоя кур я гали по бузата. Въобще - правете всичко което ви хрумне...

- ми това е. Реализирал си мечтата си. А сега какво. Дали ще искаш пак да повториш. Дали жена ти като изтрезнее няма да се побърка. Един господ знае. Но от този момент нищо между вас няма да е същото. Пожелавам ти по-добрия вариант - на жена ти да й хареса и пак да го направите.

P.S. Мъжът ми ми приложи тази техника. Беше подбрал наистина НЕВЕРОЯТЕН мъж. Но и какви сте наивни мъжете... беше ми ясно какво цели още щом започнаха да говорят за тройки. Но пък аз поначало нямах нищо против - просто не бях сигурна доколко мъжът ми говори сериозно това за тройката. И го оставих да си мисли че инициативата е негова ;-) Ако жена ти разсъждава като мен - няма да имаш проблеми. Ако нищо не стане - може пък да те поканим ние с мъжът ми...

ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ
ген. Умелая Путина



Тема Re: За сестричкатанови [re: Cecтpичkaтa]  
Авторxxl (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 00:43



абе вие нещо тайно си разменяте с "експерта". не може ли и ние да получим от този кеф..., а?



Тема Re: За сестричкатанови [re: xxl]  
Автормaщexaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 01:20



???





Тема Re: Майко миланови [re: reн. Пyтинa]  
АвторCиaтъл (Нерегистриран)
Публикувано01.04.01 12:12



Направо ме уби. Честно. Докато четях "стратегията" направо ми бръкна в мозъка. Чета указанията едно след друго и си го представям - страшно!!! Е на това му викам аз опит от първа ръка. Много ти благодаря, не само за подробното описание, но и за ФАКТА че има жени, които приемат нормално това за тройката. Интересно ми е как е било след първия път - гледахте ли се като извънземни с мъжът ти или продължихте забавленията. Мисля че най-вече това ме притеснява - как ще се държи жена ми на другия ден. Все пак не искам да я загубя заради някакво си по-особено чукане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.