Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 19.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: DR BRATSONнови [re: Koйдae]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано23.03.01 23:43



Ми какъв си пък ти бе, лудньо! Да ти е еба майката загубена. Това тука е форум на болни хора, минах за малко от тука и ми се доповръща.
Да ви еба майките, крастави псета!





Тема Re: DR BRATSONнови [re: Koйдae]  
АвторKypчo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 14:16



Нещастник, докопай моя IP, а пътьом може да ме хванеш и за кура педалче нещастно



Тема Re: НЕЩАСТНИКнови [re: BATKO]  
АвторMHOГO БECEH (Нерегистриран)
Публикувано25.03.01 12:41



ТИ СИ СИЛНО НЕНОРМАЛЕН . ТЕМАТА ГОРЕ ЩО ГОДЕ Я ПРИЕМАМ КАТО НЕЩО КОЕТО Е НЕНОРМАЛНО НО ............. ОБАЧЕ ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ ДЕЦАТА НИ НЕЩАСТНИЦИ.





Тема Za "Batko"нови [re: BATKO]  
АвторLolover (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 09:45



Shte buda mnogo lakonichen, zashtoto ne znam koi go chete tova, no ako iskash da se svurzhem, pishi mi na: madafa@hotmail.com



Тема Re: NOVA TEMAнови [re: BATKO]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 11:58



dai URL. nali imash ? da vidim sto e to i gotino li e ? ama da ne e takvoz deto go ima pod put i nad put.



Тема Re: НЕЩАСТНИКнови [re: MHOГO БECEH]  
АвторHehe (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 12:44



Hehe..basi.."tova gore go priemam, onova -ne"
da vi imam izbiratelnata cennostna sistema..

sega samo nekoi zoofil triabva da se vkljuchi..hehe



Тема Re: НЕЩАСТНИКнови [re: Hehe]  
Авторsid (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 18:47



А бе ти наистина ли не разбираш, че има много голяма разлика между това
двама пълнолетни да правят секс , при положение че и двамата го правят
доброволно и това да скапваш психиката на едно 8 годишно дете за цял
живот чрез различни сексуални "игрички" , каквито нашия "Батко" тука
както призна обича да ги прави с непълнолетни.
Ако това не го разбираш можеш да продалжаваш да си се хилиш , нямам какво повече да ти кажа .



Тема Re: инцестнови [re: чепа]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано27.03.01 00:08



Bratia da izchezvame ot tuk ima neshto gnilo,mai prebroiavat kolko izvrateno mislime.Prebroiavaneto prodaljava zashtoto iniciatorite MILKO I EXPERTA isviriasaha.



Тема Искам да еба майка ми!!!нови [re: чепа]  
АвторRodoebov (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 09:40



Как да го направя така, че тя да се съгласи. Досега съм я улавял,че ми е давала знаци, че ме харесва и сексуалано, но все пак не съм 100 % сигурен. Баща ми е межд. шофьор и отсъства много от къщи. Аз знам, че тя има нужда от здраво ебане, все пак е на около 40 г., тялото и не е в супер състояние, но е с много секси големи провиснали цици с големи зърна. Няколко пъти съм я виждал гола под душа или в нейната стая, а веднъж я шпионирах, докато си галеше путката, и аз се побърках от чекии през това време, но нямах смелост да отида до нея и да я попитам дали иска да се ебем. А как само искам! Какво да направя? Как да я съблазня?



Тема Re: Искам да еба майка ми!!!нови [re: Rodoebov]  
Авторaли (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 16:42



ако имаш компютър, гледай сайтове с дърти голи путки дето се ебат, ама така че майка ти да види това. или си прави чикии така че пак да може да те види и то не веднъж. в банята като се надървиш я повикай за нещо и така опитай ! ако не се получава кажи какво става, как реагира.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.