Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Млада, красива търси истинската любовнови  
Автор Цвети ()
Публикувано13.07.00 21:42



Аз съм на 25 години, все още млада и много красива. Женена съм, но разбрах, че все още не съм открила любовта на своя живот. Работя като секретарка в една голяма фирма в София. Влюбена съм в шефа си, но той е пълен темеруд и следва принципа "да не си го вади там, където работи". Само че аз нямам намерение да чакам докато стана на 50. Ако търсите любов или просто едно романтично изживяване- пишите ми . P.S. Или дори ми се обадете : 9461778, 9433113 (само през деня).

Тема Млада, красива търси истинската любовнови [re: Цвети]  
Автор ADAM_ ()
Публикувано13.07.00 23:00



iskam da prekaram edna romanti4na no6t s teb ... 4ao {}{}{}}{}{}{}{}{{}{}{}}{}{{}{}}{}}{}

Тема Млада, красива търси истинската любовнови [re: ADAM_]  
Автор steve ()
Публикувано14.07.00 00:10



moje da se vidim i da izleznem puk posle 6te vidim,na 22 godini sum.

Тема Pishi mi....нови [re: Цвети]  
Автор Ivd ()
Публикувано14.07.00 00:15



Zdarvei Cveti!!! Znaehs povecheto hora tursit lubovta cial givot i nakraia se zalugvat che sa ia namerili i se primirivat s tova koeto imat !!! Az ne iskam da stava taka!!!Ako obiavata ne e maitap i si seriozna mogesh da mi pishesh puk koi znae ...... kakvo shte izleze !!! shte si popisheme ...shte izlezem i kakvoto se poluchi....;-))) Adresa e isss_2000@dir.bg Shte se radvam da pishesh!!! S uvagenie IVO!!!

Тема Млада, красива търси истинската любовнови [re: Цвети]  
Автор Veso ()
Публикувано14.07.00 12:46



za men ste byde udovolstvie da se zabavlqvame a vqrvay mi pravq go dobre na 25godini sam s dylga kosa i sini uchi pishi mi

Тема dobre de......нови [re: Цвети]  
Автор momchil ()
Публикувано14.07.00 14:54



hubavoii de... tova istina li e?????????? i, telefona da si ostavi!? ako se obada, koi li cicko sa me narugae ot tam! ce imam greska? :-)

Тема Дръж се Цвети!нови [re: Veso]  
Автор Сашо ()
Публикувано14.07.00 19:17



Напълно те разбирам. Ще се радвам да се позабавляваме. Ами после, ако ни хареса?

Тема Млада, красива търси истинската любовнови [re: Цвети]  
Автор стани ()
Публикувано14.07.00 21:12



ела в понеделник на кафе в 12 часа,в бар темпико на ул княз борис 97,аз ще съм с черен панталон и чанта и очила

Тема Млада, красива търси истинската любовнови [re: Цвети]  
Автор Koko ()
Публикувано14.07.00 22:33



Telefona koito si ostavila dali otgovarja na dejstvitelnija?

Тема Млада, красива търси истинската любовнови [re: Koko]  
Автор Анонимен ()
Публикувано15.07.00 23:49



Здравей Цвети, Ако желаеш просто кратко но силно изживяване просто ми пиши да се уговорим къде и кога да го направим.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.