Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Мога ли точно тук да намеря приятел....нови  
Автор svetlanka27 (красива)
Публикувано28.12.04 18:18



Искам да намеря истински приятел,момче на моята възраст или по-голям,дали тук е възможно това.Аз съм на 27,красива и самотна.Пишете



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор memories (forgotten)
Публикувано28.12.04 20:01



Тук ТОЧНО - със сигурност
Тук гъмжи от приятели, но понеже виждам, че си нова, искрено те съветвам да бъдеш предпазлива...тук приятелите ще те сдъвчат на секундата, ако не внимаваш достатъчно
И друго: защо все пак търсиш тук?

Никой няма втори шанс да направи първо впечатление


Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: memories]  
Автор svetlanka27 (красива)
Публикувано28.12.04 20:58



наистина съм от скоро тук и незнаех как да започна,затова написах това.иначе съм готова да споделя любовта си с коректни момчета,да се надяваме че ще успея да отгранича сериозните от другите предложения.сигурно ще има и натрапници,но ...



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор ritanata_zelka (Tъпо парче)
Публикувано29.12.04 11:13



Можеш бре, ама като ти чета постингите, имам странното чувство че не търсиш прияте, а партньор, казано по друг начин гадже .. уотевър, само уточнявам.


kick or die trying

Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: ritanata_zelka]  
Автор memories (forgotten)
Публикувано29.12.04 13:21



Е ли това проблем?
И на мен би ми си искало да има толкова лесен начин да си намеря (ново) гадже

Никой няма втори шанс да направи първо впечатление


Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано29.12.04 23:10



ако си от Бургас обади се



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано31.12.04 15:25



сигурно можеш Пък и нали форума се казва Адам и Ева и би трябвало да е точно за това
Но ти не уточняваш приятел ли си търсиш , партньор или любовник
Щот приятел е много общо понятие )) Но при всички случаи тук ще се запознаеш с интересни хора и не толкова интересни
В нета всичко е възможно )) А ти щом си на 27 предполагам може сама да си оцениш ))
Мдаа то и аз ползвам интернет преди всичко за запознаства с мадами ) По тая тема съм писал другаде ))
Айде успех , пожелавам ти да намериш това което търсиш
и Весела нова година )

майната им на правилата



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор Paiiinkilller (непознат)
Публикувано04.01.05 20:38



Разбира се, защо да не можеш, та нали за това е този форум. Аз също съм тук за да се събера с някое момиче, не дай си боже това може да си и ти. Аз съм на 25, от София. Не мога да се похваля че съм красив, но пък не съм и грозен. Ако искаш можеш да ми пишеш и на и-мейла ми: vladimir_am2000@abv.bg



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор Morr (непознат )
Публикувано05.01.05 01:00



Тук?!! Надали! Но виж ако си от Варна или от Русе можеш да намериш нещо много повече..стига да не си прекалено красива



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор fire_garden (все много знае)
Публикувано13.01.05 22:54



Абе аз не, че съм много отдавна посетител на тоя клуб, но ако поразгледаш по-подробно сигурно ще забележиш, че тук по-скоро е място да си плямпаме отколкото клуб за запознанства ... а пък между другото сигурно и гаЖе (както уточнява зелевата) може да забършеш. И освен това какво значи това исински приятел ?!? На мен например майка ми ми е истински приятел ... В същност аз предполагам, че си търсиш готин пич с който да излизаш, да не те е срам да се покажеш с него пред хора, да се скършвате от секс (когато не сте пред хора ... пък може и пред хора), да си говорите по два часа по телефона ... такива ми ти работи.

Абе както и да е!

... и срещу мен да тичат, пак няма да ме стигнат!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.