Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 24.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема В интернет ще намерите само БОКЛУЦИ!  
Автор CЪBETCKA APMИЯ (Алексеев )
Публикувано13.09.12 22:30



Оставаме настрана всякакви фрапиращи морални извращения настрана. Чернобилската катастрофа е унищожила в зародиш мозъците на много народ и мъже и жени...И аз съм чукал 45 годишни жени след което ми се е повръщало, а си представям някоя 20-30 годишна да си легне с 60-70 годишен старец. Това е върховно падение на духа на което никоя нормална с трезв разсъдък и нормални ценности не е способна!

...Понеже тук във форума се разпространяват груби лъжи за мен искам да ви споделя истината. Правил съм секс само с три юзърки. С последната имахме краткотрайна връзка за период от 3 месеца. Това беше отдавна през есента на 2007ма година...


С такива 2-3 години по-големи от мен които са ме харесвали, а аз глупакът не съм разбрал нищо никога не съм се срещал в реала. Получавал съм покани единствено от жени на моята възраст и никога от по-големи от мен.

...Единствените които сериозно ме харесаха бяха Гилотина и Червената буква които много отдавна не пишат тук. Заради тяхната изключителна глупост, некоректност и фрапираща неадекватност нищо не се получи.



През декември 2002ра година Гилотина ми се подигра на руската кола, сподели че е имала връзка с мутри, и още преди да се видим намекна че оная ми работа била малка. Как да очаквате връзка с такъв човек?А когато все пак направих грешката наречена компромис и я потърсих - тя си беше закрила електронната поща. Това се случи през септември 2003та година. После е заминала за Англия където има връзка с дърт англичен, тоест хем чужденец, хем старец който може да й бъде баща. Така първоначално изградената ми силно отрицателна представа за нея впоследствие се потвърди напълно.


Втората която ме беше харесала Червената буква след брилянтната ни първа среща в тях при която изрично подчертавам не сме правили секс, а само сме пили водка и сме се гушкали направи следната простотия:

в продължение на 40 дни тя отказваше втора среща с мен без да казва защо. В същото време докато аз чаках, чаках, чаках напразно тя си висеше в дира като си мислеше, че аз не знам и си се срещаше с приятелки, а вероятно и с други мъже.Как разбрах?Много лесно - тя сама си каза през септември-октомври 2007ма, че в момента нейна приятелка била у тях и затова не могла да ми отдели време!Ясно е като бял ден, че такова унижение, мотаене съчетано с неизяснени лъжи никога няма да търпя!Освен това Червената буква си смени телефона през октомври и въобще не си направи труда да ми даде новият си номер...В същото въпросната ме уверяваше, че ме харесвала и била навита на сериозна връзка с мен. Не се връзва, нали?


Освен това най-важното нещо- тези двете бяха 79 набор. Имам известен опит с жените от моето поколение и смея да твърдя, че не съм виждал и срещал нито една нормална умствено жена която да е родена през 79та, 80та и 81ва година. Впрочем излъгах - имаше една нормална от 81ва набор. Но от 79ти и 80ти нито една. Даже през тази 2012та година имах два инцидента с жени 80ти набор - първата търсеше мъже зад гърбът ми докато ме лъжеше, че иска нещата да стават бавно, а втората беше толкова глупава и неадекватна, че не можа в продължение на 45 минути да ме намери на Лъвов Мост.


Накрая ще ви кажа нещо много важно - шансовете да си хванете гадже от интернет са точно два пъти по-малкото отколкото навън в реалния живот. Това показва абсолютно безпристратната ми статистика...И още нещо важно - такива боклуци каквито има в интернет в реалността трудно ще намерите. Причината е, че всеки човек - мъж или жена който не е читав и има мръсна задна мисъл търси и се запознава с хора от противоположния пол по интернет. Поради тази причина аз прекратих всякакви контакти с жени от интернет. Нормалните, интегентните и реалистични в изискванията си жени не висят в интернет да търсят запознанства с мъже. Само боклуците се врат да търсят запознанства в интернет. А да откриете мъж-жена от категория АЛФА тук е извънземен късмет.


Сега естествено ще ме пипате какво правя тук?При положение че съм свестен, сериозен?Защото в момента нямам пукнат лев. Очаквам пари до 10 дни и се махам от тук. От вас нищо не очаквам, нищо не искам и нищо не предлагам.


Апропо - всеки има право на избор в този живот и всеки мъж или жена си носи последиците - добри или лоши. А аз не смятам да повтарям грешките в личния си живот.


Поздравявам ви с тази пиянска руска песен в която се пее за алкохолизъм, лоша компания и девочки.




!Никовете на въпросните дами са умишлено променени за да не изнасям лична информация!

...




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.