ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 22.10.14 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търся мъж, който желае да има дете !  
Автор saradi (непознат)
Публикувано27.02.12 19:35

Аз съм на 34 г, 164 см висока и 52 кг., с тъмнокафяви очи и тъмнокестенява коса. Изглеждам добре. Имам висше юридическо образование.

Желая да се запозная с интелигентен и делови мъж между 35-58г. , материално осигурен, сериозен и точен в обещанията и в действията си.
Не държа непременно на съжителство, въпреки, че желая да си допаднем и да бъдем семейство. Държа, дори да не съжителстваме, бащата на детето ми да се грижи за нас, както морално, така и материално, да бъде отговорен баща, който не би забравил детето си. Желая да носи името му и фамилията му.
Нека бъде висок от 177-188 см.

Под материално осигурен разбирам- да има нормална кола, самостоятелен апартамент и нормални доходи, с които да може да гледа семейство.

Може да бъде с прошарена коса, може и без коса, може с брадичка или без брадичка.

Харесвам мъже, които имат малък бизнес или среден. Забележете не голям бизнес. Харесва ми начина на мислене на такъв тип мъже.

Харесвам самостоятелни мъже, които са щедри. Уверявам ви, че ако сте искрен, точен и щедър мъж ще получите отсреща същото.

Желая мъж, който да ми даде сигурност за мен и поколението ми.

Нека да е от следните градове: Стара Загора, Казанлък, София, Пловдив, Варна или мъже, които веднага биха заживели в един от тези градове.

Нека има възможност да пътува често. Аз съм от гр. Казанлък.
Може и разведени мъже, може неженени, може в развод (моля без лъжи)

Допускам да имат деца от предишни бракове или връзки. Но желая само честно отношение.

Обичам да бъда обичана и давам много от себе си за човека, който ще успее да ме плени.

Индивидуалистка съм и допускам и индивидуалисти до себе си.

Моля, да не ми пишат мъже, които не са прочели текста, който написах до момента!
Моля, да не ми пишат мъже, които не отговарят на описанията, които съм дала.

Като пиша мъж над 35 г., означава над 35. Тоест да не ми пишат 20 годишни.

Сериозните, представителни и делови мъже очаквам на този имейл адрес:

enigmaway@gmail.com

http://www.iherb.com/
Код за отстъпка от 5 $ при първата ви поръчка:
LEK124

Тема Re: Търся мъж, който желае да има дете ! [re: saradi]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано11.03.12 14:30

Уау... и най-интересното е, че е искрено... Иначе шапка свалям на жена която знае какво иска (или поне говори убедено). Само дето се съмнявам, че подобни екземпляри шарят из тоя форум, и особено в тоя раздел :)... Най-добре моме се мести в София... Само дето подобни чичковци май си падат по по-млада мръвка... Демек, и те гледат не по-малко прагматично на живота

. И особено що се касае до просташка Бг, където е много по-модно да мъкнеш някоя перходрлка след себе си, отколкото жена...

Тема Сериозен мъж съм, който .. [re: saradi]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано12.03.12 01:03

.. отговаря на всичките /около/ 25 условия.

Даже бих добавил /лично, при сериозен интерес/ и още поне десетина екстри, освен гореизброените от Вас по/желания.

От описаното за Вас, съм затрогнат и бих желал да се опознаем. Аз имам само едно условие - да сте девствена.

Девствена ли сте?

The show Must go On

Тема Re: Сериозен мъж съм, който .. [re: borecom]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано12.03.12 01:50

Хаха, ами ако се окаже че е

... Да ти кажа, шегата настрана, ама имаш по-голям шанс с някоя от нейната генерация... Поне ще е навъртяла доста по-малък километраж от днешните 18 годишни :).

Автор Melany99 ()
Публикувано01.06.12 19:49

Абее, то и аз търся!

Дори дете не искам да ми прави, само да е над 190 см и да има над един милион в евро...

Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано16.06.12 23:58

Сори, но съм висок само 167 см и освен това съм на 34 години. Иначе отговарявам на абсолютно всички останали критерии - финансови, имотни, автомобил, бизнес, наследства, перспективи.

Тема Re: Търся мъж, който желае да има дете ! [re: Melany99]  
Автор Headline (^,^)
Публикувано22.06.12 16:01

каква пледоария...

не съм Вечна безкрайностт

Тема Re: Търся мъж, който желае да има дете !нови [re: saradi]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано23.06.12 07:32

Мъжете отговарящи на тези изисквания никога няма да погледнат такава жена. Просто защото тогава и те имат списък с 30ина изисквания от които тя няма да отговаря на нито едно, почвайки с възраста а и ръста.

Тема Re: Търся мъж, който желае да има дете !нови [re: saradi]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано29.10.12 09:00

Нещата не се случват в интернет. Доказано.

Тема и как върви натрупването на банковата сметканови [re: saradi]  
Автор Oмлeт c люти чyшkи (с люти чушки)
Публикувано12.11.12 18:17

Трябваше да качиш мизата на 100 $.
Аз например, не кълва на дребно.

Лютите чушки подобряват храносмилането

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.