Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аз търся - малка статистиканови  
Автор Пaмпopчo (Потребител)
Публикувано04.10.08 00:23



Здравейте! Ще дам съвсем накратко някои цифри от моя живот, преди да пиша в този форум:


1. Регистрирах се през миналата 2007 година в украинския сайт

. Със същото потребителско име, както почти навсякъде. Получавам страхотни писма от там. Стотици. Във всяко - по 3 снимки със съобщения на добър английски. Писани едно по едно от реални и различни момичета. Влизам в сайта. Чета и ги трия. Но идват още и още. Цяла Украйна едва ли не иска да се ожени за мен. Обаче, ако искам да прочета дори само едно писмо изцяло, не може. Ако искам да отговоря, пак не може. Защото сайтът е платен. Искат ми обща сума 129 долара. Мога да правя безплатно само т.нар. подмигвания. КОЛЕКТИВНА ИЗМАМА. Не мога да обявя мой имейл - админите веднага го трият, такива са Правилата там.

2. Преди 2 години ми закриха регистрацията в българския сайт . Стандартно и автоматично - защото не съм го посещавал еди-колко си дни. Беше и остава безплатен. Бях получил всичко на всичко 1 съобщение. Търсих след месеци потребител със същото име noshten angel от Габрово - нямало такава. Регистрирах се отново. Същите данни, същата снимка. Получих нов ID номер. Промених 2 пъти текста за себе си. Сайта се промени частично 3 пъти. Изминаха 2 години - нито 1 съобщение. Най-после преди седмица ми писаха. Кратко и нищо незначещо 'Ееее...'.

3. Присъствам и в сайта за запознаства от град Троян . Познавам го от 2003 г. През последните 5 години имам 10 съобщения, от които 5 получени през последните 8 месеца. Обаче не мога да прочета нито една буква от тях, защото сайтът стана платен. А начинът за плащане е напълно измислен и непонятен. Нетърговски.

Сайтовете за запознанства работят. У нас, в САЩ и в Русия се появяват нови такива. Дисковете на сървърите непрестанно се въртят. Денонощно и целогодишно. Роботите обменят информация по 24 часа на ден, през цялата година. Приемат и предават по цяла България, Европа, САЩ, Австралия, голяма част от Русия, даже преодоляват 'филтрирането' (заглушаването) в Китай и Иран.

Но за кого и защо? Истинско запознаство с истински хора няма. Не става, не ми върви.
От години непрекъснато търся, чакам, оглеждам се, но не намирам ...

Моля, помогнете!

-*--*--*-


Тема Re: Аз търся - малка статистиканови [re: Пaмпopчo]  
Автор CooL_HaCK (непознат )
Публикувано25.06.09 19:55



znam li 6te ti pomogna kato ti kaja 4e i da nameri6 nqkogo nema da stanat ne6tata az sum se otkazala mn mn otdavna ot takiva ne6ta i si vikam karai da vurvi kfoto stane stane



Тема Re: Аз търся - малка статистиканови [re: Пaмпopчo]  
Автор raptor666 (непознат )
Публикувано27.06.09 23:59



ами аз нз как да ти помогна аз имах регистрация в elmaz.com и получавах по 20 съобщения на ден но саита е за хора които си тарсят компания за нощ. А това че неможе да се намери враска в такав саит е абсуртна аз специално имам гадже от 2год и половина и го намерих в Aha.bg саита е мн хубав и всички са истински момичета. Само това мога да ти кажа нз дали съм помогнал с нещо





Тема Re: Аз търся - малка статистиканови [re: raptor666]  
Автор gugulence (непознат )
Публикувано17.07.09 14:53



Аз мога да изкажа съчувствие или пък помощ в зависимост от това как ще приемеш написаното. Става въпрос за тези сайтове с украински и руски гърли, които уж търсят връзка с чужденец и тем подобни. Та и аз като теб, понеже хич нямам късмет с жените, реших да пробвам. И аз, както казваш, получавах стотици писма, но тъй като се плаща реших да пробвам с една девойка. Само и единствено с нея - незнам защо, но ми допадна профилът й. Както и да е - аз пиша, тя пише, аз пиша, тя пише - и така до 26 май тази година, когато реши да си изтрие профилът от този сайт и да си направи е-майл. Понеже от профилът й разбрах, че е преподавателка в университет, реших да се обадя директно за да разбера аджеба дали тази мацка е реална. Понеже университетите, а и почти всяка организация има телефон за връзка, та реших да звънна на някой от телефоните. Все пак си викам - ако има такъв човек все ще ме пренасрочат някак. Това става още февруари месец. Както и да е свързах се и се оказа, че такъв човек наистина има - значи профилът е верен. И така продължихме с писането до въпросният 26 май. Дотогава дори се уточнихме и за среща. В смисъл аз се засилих да ходя, а тя изрази мнение, че е чудесно че мисля да отида и че би било приятно да се срещнем. Трябва да кажа, че тя живее в Севастопол. Разстоянието според чичко Гугъл от Русе до Севастопол е 2230 км с автобус - не е малко, но си викам здраве да е. Понеже видях снимки на града и видях, че не е лошо - викам си ще рискувам и ще отида да видя за какво иде реч. След невероятно пътуване - 12 часа с кола до Одеса и след това 13 часа с автобус пристигнах. Отидох до въпросният университет, но ми казаха, че била в отпуск - нормално, все пак беше 9.07. И аз работя в университет и аз бях почивка така че си казах, че е нормално. Както и да е - помолих да ме свържат някак с нея и те ми дадоха телефона й, но преди това говориха с нея за да искат разрешение. И така след няколко часа и звъня и се уговаряме на среща на еди кое си заведение в еди колко си часа. След това тя ми звъня няколко пъти, за да бъде сигурна дали съм там наистина. И така - стана момента за срещата, а нея я няма. Тъкмо мислех да звъня когато се появи една русокоса дама, която се представи за нейна приятелка и спомена, че моята възлюбена нямало да дойде, понеже се случило нещо с майка й и така. Каза ми че ще се обади на сутринта. На сутринта чаках, ама никой не се обади. Реших да звънна аз и усещам че гласът й е коренно променен - в смисъл разтревожена и аха да се разплаче и каза че ще звънне вечерта. Да, ама не звънна... А когато пробвах да звънна ми се включи гласова поща. Както и да е - мислех си, че всичко е било напразно. На другия ден вечерта звънна и говорихме към 15 минути, но ми каза такива неща, че изпаднах едва ли не в шок. Каза аз не съм ти виждала нито снимка, нито аз съм отговаряла на писмата ти. Някой от агенцията ти е отговарял, понеже искат да си вземат парите и така. В крайна сметка останах като втрещен и реших да се прибирам, понеже се почувствах в супер необяснимо състояние. Та и до днес, от както се върнах още не мога да си обясня какво се случи - от една страна се нави на среща и си даде телефона без проблем; а от друга страна уж не виждала снимка и прочие и отказва да се видим. Просто нямам нито логично, нито нелогично обяснение. Та моя съвет е ако пробваш в подобни сайтове - сигурно е, че профилите са реални, но с кого пишеш - един Бог знае. Поне аз още не съм разбрал истината, но се надявам да излезе някакво обяснение.



Тема Re: Аз търся - малка статистиканови [re: Пaмпopчo]  
Автор popotaen (император)
Публикувано23.07.09 12:33



По немалко форуми са споделяни истории за сайтове за запознанства. Всеки който се регистрира там със сериозното намерение да си намери приятелка и/или партньорка, трябва да знае че шанса му за успех е много малък. Разбира се има и щастливи изходи но каква част са те от плявата?! Ако пък става дума и за разкарване до чужбина, шанса вече става пренебрежимо малък (сиреч равен на 0). Ако искате да имате повечко успех в подобни сайтове, решението е да си промените пола момчета.



Тема Re: Аз търся - малка статистиканови [re: Пaмпopчo]  
Автор Бokop (слуга на Лоа)
Публикувано25.07.09 18:06



Aми, ако найстина си това за което се представяш в ДИР-а как изобщо очакваш да си намериш?



Тема Re: Аз търся - малка статистика [re: Пaмпopчo]  
Автор Cekcиcлaвa ( палавница )
Публикувано26.07.09 22:15



Бъркаш кардинално подхода и инвестираш свободното си време в неправилна посока. Забележи кои мъже ходят с готини гаджета - пълни рендета, но с много пари. Намери начин драстично да подобриш финансовото си състояние и жените сами ще търчат по теб.



Тема Re: Аз търся - малка статистиканови [re: Пaмпopчo]  
Автор gugulence (непознат )
Публикувано27.07.09 21:55



Аз пък се чудя защо да не е обратното - жените да изкарват парите, че да видят как се изкарват, като се има предвид честен начин, а не далавери и прочие :) Аз лично бих приел такъв вариант, пък колко му е да се бръмне с прахосмукачка или пък да се сготви нещо за вечеря :)



Тема Re: Аз търся - малка статистиканови [re: gugulence]  
Автор raptor666 (непознат )
Публикувано04.08.09 08:45



мога да ви кажа че не всички хубави момичета се набиват при батковците с парите просто трябва да имаш добра визия и тяло от там нататак проблеми няма



Тема Re: Аз търся - малка статистиканови [re: raptor666]  
Автор sonic86 (новак)
Публикувано23.08.09 17:31



Izvinqvam se za latineca.
Pove4eto Jeni v teq saitove gi iz4ukvat nqkplko pyti i gi zarqzvat. Mnogo rqdko shte popadnat na svqstno momche. Imaiki predvid bogatiq izbor v saita, ako toi izglejda dobore, za kvo mu e samo edna?
V teq saitove samo gyzarcheta s lyskavi drehi, grim, sinjiri, caisi i pricheski vlizat. Golqma chast ot koito sa neopravdano naduti i egocentrichni, misleiki che kato imat teq lyskavi mentelivi dreshki ot turciq i kitai sa neshto super. V saita moje i da sa, v kompanqta koqto se dvijdat( a te se namirat podobni) da, no v obshtestvoto sa goli i bosi. Nqkoi ot tqh stavat manekenki drugi striptiziori treti prokopsat po nqkakyv na4in s nelegalen biznes ili neshto po legalno chieto finansirane za start idva ot bogatite im roditeli. No ako si nekadyren, nqma cql jivot da si jivee6 taka.

Vypreki tova vinagi shte im vyrvi i shte si jiveeqt po-dobre ot kolkoto edin inteligenten preopdavatel v universiteta.
Predi nqkolko sedmici vyv vbox gledam nqkakvo film4e na nai gotinite profili v impulse - ne 4e nqma po-gotini, no nqmamvo dosta zabito i glupavo momi4ence re6ilo da napravi reklama na priqtelite si- nqma lo6o, typoto e 4e potrebitelite na vbox ne gi gree i ne im puka za tova kak si jieveqt bogatite. I estestveno sledvat vsqkakvi komentari i avtorkata po4va zdravo da obijda. Reshih da i pi6a na li4na i da i izkaja mnenieto si nai kupturno. Sled nqkolko syob6teniq, tq 1vo 4e se pokaza super typa i neobrazovana, 2ro me iskara men nadut i egocentri4en gyzar i 3to se oplaka na adminite koito vednaga mi istriha profila. :)
Moga da dam samo 1 ute6itelen, malko zloben syvet na preodavatelq. Ocenqvai kolejkite spored znaniqta im a ne spored dekolteto i poli4kata im.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.