Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Изтерзан мъжнови  
Автор bri4 (непознат )
Публикувано03.01.07 02:57



Ако си добьр с жените те се подигражат с 4уствата ти,ако си лош те мразят,но на финала все оставаш сам и нештастен и самотен.Питам каде е истината за любовта?



Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: bri4]  
Автор Demona_Demona (непознат)
Публикувано03.01.07 10:42



Ние сащо сме така жените сащо сме наранявани но често вече си мисля че няма лубов

но истината за лубовта е една тя иджа и си отижа но трябва да я задаржим колкото се мойе и трябва да сме с хора които могат да обичат



Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: Demona_Demona]  
Автор bri4 (непознат )
Публикувано03.01.07 14:15



Сигорно си права,но как познаваш истинските 4уства.Ако се отказем от любовта зна4и живеем напразно.Мисля,4е само надеждата е спатник в този фалш/живота/



Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: bri4]  
Автор Demona_Demona (новак)
Публикувано03.01.07 14:24



за сажаление е така ,не мога да кажа че ги познавам достатчно,но достатно за да сам изпитала нолка и да имам салзи на очите много често





Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: Demona_Demona]  
Автор bri4 (непознат )
Публикувано03.01.07 14:39



Зна4и 4есто се влюбваш,може би незнаеш какво турсиш?Само Господ е сабира4.



Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: bri4]  
Автор Demona_Demona (новак)
Публикувано03.01.07 15:00



за сажаление много добре знам какво тарся и какво искам но вие мажете винаги тарсите под вола теле:) винаги требжа да е тапа,руса и слаба е сажалявам аз не сам такава:) а ти на колко си години:)



Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: Demona_Demona]  
Автор bri4 (непознат )
Публикувано03.01.07 15:05



Не си права-за мен-но има такива отрепки.Годините и социлния статус от зна4ение ли са в този диалог?



Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: bri4]  
Автор Demona_Demona (новак)
Публикувано03.01.07 15:15



ами не те познавам но говоря общо не за теб-специално,ами за мен няма дайе е много по добре за да разберат хората че и малките на години имат мнение и многат да говорят добре! гледаи сега всеки страда и го боли приемам го ,не сам единствената но честно си мисля че наистина повечето жени за вас трябва да са такива каквито ги описах преди малко





Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: Demona_Demona]  
Автор bri4 (непознат )
Публикувано03.01.07 15:47



Силно се надявам да срешна някоя разли4на жена-любяшта-другото квото и както стане.На 32г сам разведен и живея с дъштери4ката си а ти маи си доста (малка).



Тема Re: Изтерзан мъжнови [re: bri4]  
Автор Demona_Demona (новак)
Публикувано03.01.07 16:06



ами пожелавам ти го от цялото си сарц. откаде разбра че сам много (малка) както каза ти:) но да на 16 сам но се надиажам да не спреш да пишеш с мен заради вазраста ми






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.