Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Има ли ТЕнови  
Автор kirkora78 (dreamer)
Публикувано26.10.06 01:19



За мен няма тайни в това как да направя една жена щастлива.Само че въпреки стабилното количество завоевания липсва такава която да ме накра да потрепервам.Наистина пробвах със страшно много -това за повечето мъже е голям успех(приятели,колеги ми се възхищават) аз обаче се чувствам абсолютно празен и с всяка следваща завоеванивто се превръща в просто избиване на комплекси(че всъщност не мога да обичам).Вече честно казано не помня и имена.Ако някое момиче счита че има голямо сърце и вярва в това в което никой около мен(и не само около мен) не вярва-че това животно Любовта съществува нека ми пише или тук или на маил-а ми.Не искам много-едно голямо сърце и човечност.Външноста май вече не ме вълнува толкова......А какво има насреща.Ами досега не са се оплаквали от мен:) Хората по принцип ме харесват и обичат....Ама аз изкам и мен някой да ме ОБИЧА:)Стискам палци и ТЕ чакам..



Тема Re: Има ли ТЕнови [re: kirkora78]  
Автор zhizhi (непознат )
Публикувано07.11.06 20:42



Виж сега, Киркор 78, или както и да си там. Това, което споделяш само потвърждава теорията ми, че човек първо трябва да се влюби и чак след това да прави секс с човека, в който се е влюбил. Напомняш ми много на един мой познат, когото се опитвах да убедя, че първо трябва да изчака да се влюби в някоя жена и после да бърза да прави секс с нея. Той обаче твърдеше, че ако се влюби отчаяно в нея и накрая се окаже, че тя даже една обикновена френска любов не може да му направи, няма да може да го преживее. Аз пък си мисля, че ако наистина обича въпросната жена, даже няма и да му хрумва колко е добра френската й любов, просто ще се опива от това, което тя му дава...
Та и при тебе- какво ти дадоха всичките завоевания? Дали направиха сърцето ти да тупти само при появата на твоята дама, така както е било например в училищните ти години ( със сигурност си имал такива "тръпки"; когато си в тая възраст изживяваш особено силно всички вълнения, никога по-късно любовните изживявания не са толкова интензивни, както при тийнейджърите)?
Недей да се оставяш на времето, в което живеем, да убива в тебе възможността да обичаш, да даваш обич със сърцето си, СЪС СЪРЦЕТО, а не само и единствено чрез секса. Нека това прекрасно нещо- сексът- да е израз на любовта ти към партньорката ти, нека наистина да е СЛИВАНЕ на две души и тела. Безкрайно много се е обезмислил този израз, трудно ни е да поверим душата си на някой, но само този секс има смисъл и само с него ще чувстваш душата си пълна.
И като край ще кажа, че аз също съм имала мъже като тебе- завоеватели. Мъже, които искат тялото ми, но никога не се и опитаха (и не се и опитват) да завземат душата. И така нито аз, нито те сме щастливи...
Бъди завоевател- но на душите на дамите!


Само така ще ги правиш щастливи и чрез тяхното щастие ще откриеш пътя към собственото си такова!



Тема Re: Има ли ТЕнови [re: zhizhi]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано07.11.06 22:12



много е прав човека - ако се влюбиш, и тя дори не може свирка да направи - лошо.
а може и да се влюбиш, пък тя изобщо да не те харесва даже.
мдам.
тва жените сте много неориентирани.



Тема Re: Има ли ТЕнови [re: kirkora78]  
Автор Krasik (водоходещ)
Публикувано08.11.06 18:53



Да така е приятею, Да спечелиш победа, или много победи не значи че си спечелил воина.......

Живота е произлезъл от морето,човек жинаги се завръща там....


Тема Re: Има ли ТЕнови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано08.11.06 19:03



А ти вярваш ли, че в днешно време изобщо има жени, които не могат да направят една свирка. Ако ти даде възможност да се влюбиш в нея, значи и тя те харесва достатъчно.
А за неориентираните жени-има и такива, ама то и сред мъжете си ги има.
Освен това, за да искаш да ти направят качествена свирка, ще трябва и ти като мъж да се потрудиш да доставиш удоволствие. Малко са мъжете, които си правят този труд



Тема Re: Има ли ТЕнови [re: zhizhi]  
Автор kirkora78 (dreamer)
Публикувано08.11.06 22:19



Виж сега zhizhi или каквото и да си там.Ако не си забелязала постинга ми е за хора търсещи контакт и мислещи сходно на мен...Моите мисли,чувства и постъпки са си моя работа и не са обект на дискусия.Поне не и с човек,който ни най-малко не ме познава, а е тръгнал да ме поучава или анализира...Като че ли всички мъже са еднакви..Нали така?А всички жени са много различни и много не знам какво си,да ама не са..Аз не се оплаквам нито се хваля с това ,което съм написал..По един честен и открит начин описвам как се чувствам и част от причините за това.Толкова.Между другото не мисля че само на мен ми липсва ОНАЗИ тръпка.Но аз поне имам смелоста да си го призная,а хиляди други хора се самозалъгват,някои от тях цял живот



Тема Re: Има ли ТЕнови [re: kirkora78]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано09.11.06 20:06



Не съм искала да те обиждам, да звуча назидателно или да нахълтвам в личния ти свят ( за който, между впрочем, след като си го изложил на показ по този начин, ще трябва да допуснеш, че може да бъде обект и на дискусии, а и на по-различно мнение от твоето).
А и никога не съм твърдяла, че всички мъже са еднакви; още по-малко, че жените са различни. Изобщо не искам да противопоставям никой на никого. Просто споделях впечатления, а те не са нито лоши, нито добри. Като тебе и аз не се оплаквам. Като тебе и аз описвах преживяванията и чувствата си. Да, мисля, че си смел като споделяш начина, по който се чувстваш. Мисля също и че много други млади, готини и качествени хора се чувстват празни духом и търсят начин да се справят с положението. Толкова...
Още веднъж, извинявай, ако съм подложила на дисекция личния ти свят. В един друг от клубовете съм изложила своята история и те уверявам, че ме подлагат на щателен анализ и оглед, но това не ме дразни, защото сама съм се съгласила, споделяйки с толкова хора своята версия за нещата от живота


От мене- много късмет и повече положителни емоции



Тема Re: Има ли ТЕнови [re: kirkora78]  
Автор GoldenRose (непознат )
Публикувано19.11.06 17:46



Здравей, романтико! Приятно изненадващо е, че все още има мъже, които разсъждават по този начин. Звучиш искрено, което затрогва, особено хора, сродни души на ситуацията, в която се намираш! Не знам обаче, защо си избрал това място, за да търсиш "НЕЯ". Любовта през нет-а в повечето случай лъже, въпреки че прекалено заетите няма къде другаде да я търсят. Не искам да съдя или съветвам, но имам опит за това го казвам! НЕЯ ще срещнеш тогава, когато най-малко я търсиш, повярвай ми и все пак се оглждай в реалния живот! Ще се радвам ако споделиш мнението си!



Тема Re: Има ли ТЕнови [re: GoldenRose]  
Автор kirkora78 (dreamer)
Публикувано19.11.06 21:36



А нима тук не е мястото ,където е най-малко вероятноп да я срещна:) Ти сигурно си стотния човек,който ми казва че тя ще сер появи когато наи-малко я очаквама...Там им е грешката на всички-че чакат:) За добро или лошо аз по пшринцип не съм свикнал да чакам , а да се боря и да търся това,което искам и за което мечтая.ВСЕКИ ,който уж чакак(дори и най-големи "мъжкари) тайно в себе си се надява,4е тя още утре...или не ...ей сега зад ъгъла и ше го споходи,Но никой не си го признава,защото сигурно е признак на слабост това че си наясно със себе си с чувставата си,че си ЧОВЕК И МОЖЕ6 ДА ОБИЧА6...А реалноста тя е такава каквато си я направи6,щастието никога не едно и също но все пак е щастие,нали:? Дори и ТИ ,абсолютно сигурен съм колко много болка е минала през сърцето ти,макар и понякога сладка,но въпреки разочрованието макара и с иозвестно колебание отново би се отдала на сладката отрова,защото тя не пита като идва..Макар и с времето да претръпва6 и да става все по-трудно някой да те разтърси,да ти "свие стомаха" искарицата си я пазиш:).Добре дошла в моя свят.....
When even Moon had gone away
And a man has no reason to stay
A magic.precious,one and only flower
Would give dying world new power
With no intention or purpose
It should be the GoldenRoze



Тема Re: Има ли ТЕ [re: kirkora78]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано26.11.06 00:09



Ако ми обясниш противоречието в твоите думи от първия постинг:
Хората по принцип ме харесват и обичат....Ама аз изкам и мен някой да ме ОБИЧА:) - демек - обичат те, ама ти искаш да те обичат...
веднага ще те запозная с дама, подходяща за теб


между другото, от къде идват множеството правописни грешки?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.