Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 03.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отвратителни , гадни тваринови  
Автор Sladka_ (непознат )
Публикувано01.06.06 21:28



Тук всички са такива както виждам.Уж клуба е за сериозни запознанства , а повечето само секс търсят.Толкова ли сте го закъсали? Има си хора за тая работа , само дето трябва да си платиш, а вие ако може и метър да минете и да проявите най-животинските си инстинкти без да поемате отговорност за това най ви бива.Има ли въобще хора , които търсят нешо инстинско като общуване , приятелство и въобще нещо по-възвишено и стойностно?



Тема Re: Отвратителни , гадни тваринови [re: Sladka_]  
Автор microspace (безграничен)
Публикувано03.06.06 16:56



Прочетох мнението ти. Ето какво мисля. Всъщност отговора се съдържа във въпроса ти.
От всичките, трябва да отделиш само тези които са хора. От тях трябва да избереш само тези, които търсят нещо истинско като общуване. От краткия вече списък трябва да избереш все пак онези които искат и приятелство, а после да отсееш и малцината които искат въобще нещо по-възвишено и стойностно.
Е, в крайна сметка може да не се окажат много... но знае ли човек... тук там се намират.

1000 ще те чуят. 100 ще те разберат. 10 ще тръгнат. 1 ще дойде.


Тема Re: Отвратителни , гадни тваринови [re: microspace]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано03.06.06 22:33



Че се намират, намират се. Ама ако започнеш запознанството си с някой с думите "ти си отвратителна, гадна твар", със сигурност никой няма да намериш. Е, може да си намериш белята, всъщност.



Тема нищо подобнонови [re: Sladka_]  
Автор File$99 (task force )
Публикувано04.06.06 19:14



Аз търсих във форумът точно чувствена стойностна връзка с нежно момиче. В резултат на това жените във форумът ме оплюха до една, модераторка банна
няколко от никовете ми, а аз междувременно си намерих страхотна мацка в реалът.





Тема Re: Отвратителни , гадни тваринови [re: Sam]  
Автор Sladka_ (непознат )
Публикувано04.06.06 23:03



Защо не си намерят белята първосигналните мозъци?Аз просто казвам истината и тя е очевидна за онези , които искат да я видят.Истината е че всичко е опорочено и опростяло и лошото е че затънеш ли и ти в тая помия , рано или късно и ти ставаш същия .Защо тогава като има такива хора не ги виждам да са на показ .На показ е само простотията.Надявам се да сте прави все пак и да се намира по някой по-осъзнат , защото да живееш с три мисловни модела в главата може да е най-лесно , но е и най-погубващо.



Тема Re: Отвратителни , гадни тваринови [re: Sladka_]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано05.06.06 22:53



Нали знаш вица:
Иванчо: "Марийке..."
Марийка: "Уфу бе, Иванчо, к`ъф си, с една дума ме кандърдиса..."

Та и ти като тях - какво виждаш, зависи мноооооооооооооого от теб, а не САМО от хората около теб. Светът около нас е пълен с прекрасни хора, аз се запознавам често с такива и ако не срещна поне един такъв през седмицата, смятам я (седмицата) за изгубена.



Тема Re: нищо подобнонови [re: File$99]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано05.06.06 22:58



Тантелата, предена на една (руска) кука да не се обажда.

Безобидно смешен си, затова още пишеш във форума - правиш весело на другите.

Моя е грешката, че в началото те взех на сериозно, сега само ти се смея. Мацката, дето си я намерил сигурно е в десния ръкав на сакото ти

. Нищо, не се притеснявай, старите теории, че от чикии се ослепява са доказано неверни! Продължавай да дружиш с реал десницата си!



Тема Re: Отвратителни , гадни тваринови [re: Sladka_]  
Автор pirany (непознат )
Публикувано06.06.06 12:55



Искаш възвишени отношения,но искаш подаръци,цветя,да те водя на хубави заведения и места,дали ще ми излезеш по евтино от онези,които ми препоръчваш?



Тема Sam, спри наркотицитенови [re: Sam]  
Автор File$99 (task force )
Публикувано06.06.06 18:34



Напротив - изобщо не съм предполагал, че ще се събера с Елисавета и то непосредствено след подаването на обявата в този долнопробен пълен със социално алиенирани създания като теб форум. Също не съм и предполагал, че едновременно с това ще чукам Десислава и ще излизам с Таня. Просто така се развиха събитията в личният ми живот през тази пролет. Ако не ти се вярва ще ти пратя номерът на телефонът си и лично ще те запозная с Елисавета. Е, парцалеса като теб ще се почувства малко неловко в компанията на хора като нас, но за твоята ужасяваща душевна и физическа грозота вина не нося. В кратък момент от време определено имахте някакъв условен шанс с мен, но с неадекватното си и враждебно поведение го пропиляхте. За това вие сами сте си виновни, писах ви с добро вие ми отговорихте със зло.





Тема не си правнови [re: pirany]  
Автор File$99 (task force )
Публикувано06.06.06 18:39



Подаръците, ресторантите и цветята са част от романтиката в отношенията.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.