Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 29.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Търся си спонсорнови [re: Sladka_]  
Автор Пeтъp_ (познат ;-))
Публикувано12.06.06 20:17



ще си останеш само с големите мераци





Тема Re: Търся си спонсорнови [re: Sladka_]  
Автор de,mainz (непознат )
Публикувано13.06.06 20:13



Kукло, прати поне една снимка дате видим, заслужавалиси инвестицията.





Тема Re: Търся си спонсорнови [re: Sladka_]  
Автор baroveca (непознат )
Публикувано14.06.06 16:04



Kazvaj kade da te 4akam s mercedesite, vzemi i edno 4uval4e za parite ste te shibam na lyagane ina stavane vie i bez tova tova iskate zenite a se pravite na mimozi da na zabravish 4uval4eto svetice



Тема Re: Търся си спонсорнови [re: Sladka_]  
Автор Eidolon ()
Публикувано26.06.06 15:07



Искам да видя снимки на eidolon@avb.bg - лице, цял ръст - облечена, цял ръст - гола, седнала с разтворени крака към камерата, надупена към камерата (интересно ми е как ще изглеждаш на задна прашка).
После ще обсъдим подробностите.

Казвам това, което ми идва да кажа, когато ми се стори, че някой казва нещо


Тема Re: Търся си спонсорнови [re: Eidolon]  
Автор Sladka_ (непознат )
Публикувано28.06.06 22:20



Ха ха ха после ще обсъдим подробностите дрън дрън като че ли отговаряш на изискванията .Ситуацията е такава че 1во ти показваш дали отговаряш на изискванията и след това имаш претенции.А не обратното.Така че не ми се прави на хитър и много печен.



Тема Re: Търся си спонсорнови [re: Sladka_]  
Автор peppp (непознат )
Публикувано30.06.06 11:10



Хах обявата ти ме развесели,
на 26 съм, 191см, атлетичен, уча актьорско майсторство в НБУ за удоволствие, занимавам се с недвижими имоти,само с изискванията за интелекта няма да се разберем. Заминавам за Несебър на 28 юли. Карам Пежо 406 (ако си избираш мъжа по колата - твой проблем).
Ако мислиш, че можеш да ме заинтересуваш с нещо, пиши на alagarion@yahoo.com (постарай се)



Тема Re: Търся си спонсорнови [re: Sladka_]  
Автор HighwayNomad (blue)
Публикувано06.07.06 21:05





Не пожелавам такава като теб и на най-големия си враг.
Прочетох какво пишеш, но както вече коментира един тук - нищо повече за тебе освен ръст и килограми.
Ако аз съм мутра и отговарям на изискванията ти, само на килограми и тегло няма да се вържа. Пък и честно казано ми се видиш слабичка за тоя ръст. На 175 трябва да си около 55-60, за да не си само рагу и зъби.

Иначе лично аз за нищо не мога да завидя. Спя с жени, които обичам и които изпитват към мен някакви чувства, без за това да им давам пари



Тема Re: WOW.....!нови [re: HighwayNomad]  
Автор Passerby (Slider)
Публикувано27.07.06 12:38



Откога търся човек като теб с чувства и ценности!
За разлика от момата аз съм нисичка 158-52 зеленоока и червенокоса.

Нежна душа и поет!

Reflection for the web!



Тема Re: Търся си спонсорнови [re: Sladka_]  
Автор razbivaca (непознат )
Публикувано28.07.06 11:59



хаха мацката маи си остана само с мечтите хаха аз си мислех че все ще се намери някоя мека китка майете са такива като чуятза руса... ама радвам се че акала на мажете им е дошьл и русите вече не са на мода



Тема Re: Търся си спонсорнови [re: razbivaca]  
Автор Sladka_ (непознат )
Публикувано29.07.06 22:20



Ооо изобщо не си познал , вече ходих на море и ми предстои и второ ходене.Само ти ще си останеш с мечтите за руса мацка .Иначе като те чета май меката китка в случая си ти






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.