Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Обяви тукнови  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано25.12.05 19:49



За да има малко ред и красота в тоя клуб, от днес нататък, моля да публикувате обявите най-вече тук.

Редактирано от Sam на 16.05.06 22:35.



Тема Re:кльоп!нови [re: Sam]  
Автор sini (минаващ)
Публикувано30.12.05 14:01



първа обява:търся Човека.жена съм;от с-я;разведена;на 36 съм и имам дете.
мразя алкохоните пристрастия.финансово съм независима,но не понасям да ме гледат като "бели пари за черни дни".т.е.ако не можеш да се оправяш сам в живота не си този,който търся...



Тема Re:кльоп!нови [re: sini]  
Автор Emporio (непознат )
Публикувано07.01.06 10:05



Ако интереса е към неангажираща връзка може да се разберем.Не съм богат нито беден не целя финансови и материални облаги.Просто ми е скучно с приятелката и искам да разнообразя малко .Ако те интересува кажи.



Тема Re: за даминови [re: Sam]  
Автор Aitlebiss (непознат)
Публикувано31.01.06 15:21



компания за дами, които предпочитат секса с алкохол и пепелник до леглото и приятните теми за разговор между оргазмите, леглото и останалите неща са от мен



Тема Re:нови [re: Sam]  
Автор waitshark (WANTED A LIVE)
Публикувано31.01.06 16:49



Търся си нещо неангажиращо,за добро прекарване



Тема Re: Обяви САМО тук!нови [re: Sam]  
Автор irena.irina (непознат )
Публикувано10.02.06 22:02



Имам молба - отделете ми минутка, ако имате отговор; ще извършите добро дело.
Става въпрос, че рядко се разхождам из Интернета, освен за поща, текстове на песни или интересни статии от разни вестници (напоследък средно по 15 минути на седмица). Усещам, че се вманиачавам на тема работа и кариера, игнорирала съм за момента личния си живот (години - 28), понеже съм прекалено придирчива. От известно време съм взела решение да направя нещо по въпроса и включително да пробвам със страници за запознанства в Интернет.
Та във връзка с тази драматична интродукция ви моля за препоръки за подходящи страници за запознанства (ако не се лъжа, след кратко прелитане на мненията в този клуб, неговата цел не е точно намиране на любовта на живота, но ми се струва, че са взели участие хора, които биха могли да дадат съвет на тази търсителка на нещо сериозно).
И, разбира се, благодаря на отзовалите се.



Тема Re: Обяви САМО тук!нови [re: irena.irina]  
Автор Фpeди (abyss)
Публикувано14.02.06 14:20



И аз имам молба - преди да пуснеш обява помисли какво средство за контакт ще оставиш. И го направи!

Come with me


Тема Re: Обяви САМО тук!нови [re: Фpeди]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.02.06 22:33



Да си чувал за лични бележки? Аз например вече съм му писал, на момичето.



Тема Re: Обяви САМО тук!нови [re: Sam]  
Автор irena.irina (непознат )
Публикувано17.02.06 21:27



Добре де, хубаво, изобщо не се сетих, че някой ще предпочете да ми отговаря лично, даже написах някакъв мейл-адрес, като се регистрирах в този клуб (май беше задължително), обаче несъществуващ:-) От друга страна, щракнах сега на профила си и виждам, че не се показва никакъв адрес. Та да ви информирам, че току-що си направих такъв - irena.irina@lycos.com , и очаквам новата ми самоличност да намери там или супер-ужасно интересни писания (като не гарантирам, че ще мога да достигна същото ниво в отговорите си), или, чисто и просто, полезна информация на първоначалната ми молба. Ако на някой му се пише нещо прозаично и егоистично, по-добре do not bother, не съм чак толкова закъсала. Всъщност с нетърпение очаквам и нещо искрено и приятелско, дори и семпло. Ама не обещавам, че ще искам или мога да отговарям.
Иначе аз съм наивен човек и много бих искала всички добри хора да са щастливи. Не вярвам в бог, обичам музиката, обичам или здравословната и проста храна, или кулинарните предизвикателства, но не обичам (пък и не мога) да готвя, обичам да пиша имейли, ама напоследък нямам време, обичам да обсъждам най-значителните и най-незначителните неща на света с две мои сродни души, които сега обаче са в чужбините, не мога да преценя все още дали трябва и искам да отида и аз да работя извън България или да остана тук. Но не съм нерешителна, общо-взето знам какво искам.



Тема Re: Обяви САМО тук! [re: irena.irina]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано19.02.06 04:23



нищо не знаеш
щом си тръгнала за неангажираща връзка в нета )) то сега тва е последния писък




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.