Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагам сериозна връзканови [re: Bright Future]  
Автор Soviet-Alert(FileO99) (оперативная )
Публикувано04.02.08 01:24



Всичко което не се е случило между мен и Станислава Попова(никове-stanislaa, omphala). Лъжи, манипулации, напразни надежди за секс 1 година и 9 месеца, уж ме обичала, после се ебе с мой добър приятел две седмици след като ми отказва секс-ние секс никога не се правили, в същото време тя ми говори за брак. Разбираш ли?Това не искам да се получава!

Който не си е изпуснал нервите той си е спасил честта!






Тема Re: Предлагам сериозна връзканови [re: Soviet-Alert(FileO99]  
Автор Bright Future (непознат)
Публикувано04.02.08 10:00



Знам за какво говориш:) И аз наскоро приключих подобна връзка и знам колко кофти да те предаде човек, на който си вярвал с години. Но споко всичко ще се оправи след известно време. :)Прости приеми философски фактът, че тя не е твоят човек и че това е изпитание, което трябва да се надживее, за да можеш когато срещнеш истинския човек да си наистина щастлив с него.

Because You`re Gorgeous!


Тема Re: Предлагам сериозна връзканови [re: Bright Future]  
Автор Soviet-Alert(FileO99) (оперативная )
Публикувано04.02.08 10:30



Това го слушам от 1992ра година досега. Цели 16 години време. Скоро ставам на 30. Няма да пропилея целият си живот в напразно търсене на нещо което не съществува. Аз да давам само любов(даже и без секс) и да получавам само безкрайни лъжи, манипулации, унижения, обиди, заплахи и изнудвания. За какво?С какво съм заслужил подобно отношение?Какво лошо съм направил-че съм обичал ли?Как да смея при тези обстоятелства да се впусна в нова връзка?Нали това е случвало много пъти едно и също. Какъв е смисълът да се продължава безкрайната и безсмислена борба за любов в която досега потъна целият ми живот?


Който не си е изпуснал нервите той си е спасил честта!






Тема Re: Предлагам сериозна връзканови [re: Soviet-Alert(FileO99]  
Автор Bright Future (непознат)
Публикувано04.02.08 12:46



Не че искам да ти давам акъл какво да правиш, но ще ти кажа аз какво правя, защото съм в подобна ситуация на твоита. И аз постоянно си задавам същите въпроси и вече години не мога да намеря отговор. Та като започна много да мисля за това и да се сдухвам, си намирам някво друго занимание, което ми доставя удоволствие и се впускам в него. Например: ходя да спотувам, пътувам с приятели, чета книги, гледам филми или просто се обаждам на някой и приятел и си говорим или излизаме някъде. От много мислене за това файда няма, а само си вкарваш в главата някви шибани филми. А плюс това по моите наблюдения повечето мислещи хора, а те не са много, изпадат в подобни размисли просто защото виждат и усещат нещата в дълбочина. Има една книга на Милан Кундера казва се Непосилната лекота на битието. Не е лоша и може да ти даде някои отговори:)

Because You`re Gorgeous!


Тема Re: Предлагам сериозна връзканови [re: Bright Future]  
Автор Soviet-Alert(FileO99) (оперативная )
Публикувано04.02.08 20:01



Моята Любов-Станислава-оmphala се закле, че не е спала с Тор. И понеже я обичам до смърт й вярвам.Станислава поиска прошка за всичките си грехове към мен и аз й я дадох веднага!И я оставих на мира да живее в мир и любов с приятелят й.

Защото прощавам ВСИЧКО стига да ми се поиска прошка!....


От целият интернет истината ще намериш само при мен.Защото само аз пиша истината.Питай ме каквото искаш-отговарям веднага!Ти се опитваш да заобиколиш Любовта, но тя може да е пред теб!Това може да съм аз в момента!Мисленето има смисъл единствено ако търсиш истината със сърцето си!И понеже ти липсва Любов ти нямаш смелост да го направиш за да не те нараня!Няма да те нараня НИКОГА!Само да не ме излъжеш или предадеш!Ако не лъжеш и не предаваш ще получиш всичко от мен ВЕДНАГА!Книгите които четеш с пълни са глупости, чети Военна история/Москва-Военниздат/ и историите на КГБ-Кристофър Андрю и Олег Гордиевски-там е истината за всичко!



Очаквам отговор от теб скоро!



Алексеев


Който не си е изпуснал нервите той си е спасил честта!






Тема Re: Предлагам сериозна връзканови [re: Soviet-Alert(FileO99]  
Автор Bright Future (непознат)
Публикувано04.02.08 20:49



Какво е истината? Всеки си има своя истина за всичко. Колкото до любовта явно не си ме разбрал правилно. Аз вярвам в нея и повечето пъти се вслушвам в сърцето си и за това обикновенно гризвам дръвцето, но не прествам да вярвам, че следващата любов ще е по-добра от предишната. Може и новата любов да седи пред мен кой знае

А колкото до твойте книги може наистина да са добри, но определено нямам интерси в тази област Е това пак е част от истината

Because You`re Gorgeous!

Тема Re: Любовнови [re: Bright Future]  
Автор Soviet-Alert(FileO99) (оперативная )
Публикувано04.02.08 21:20



Истината е само една-никой няма право да лъже!Ти нищо не разбираш от Любов, но аз мога да ти я покажа!

Всичко зависи само от теб, момиче!


Който не си е изпуснал нервите той си е спасил честта!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.