Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема аз съм перфекционистнови [re: sometimes_somewhere]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано22.05.06 19:49



Преди малко правих страхотен секс с Десислава, а след малко имам среща с Елисавета. Така че ако Ели иска да ми го лапа, ще ми го лапа омекнал. За момента съм в много добро настроение и няма да те ритам много. Аз никога не мога да бъда доволен от нищо, защото съм перфекционист по природа. Перфекционист и педант какъвто ти никога не можеш да бъдеш, защото родителите ти са били хуманисти. А колкото до джентълменското поведение то важи само по отношение на нормални пълноценни европейски хора, не на маймуни като вас. Може да съм на половин кило водка, обаче както виждаш мисълта ми е кристална.





Тема още един наркоманнови [re: mizrahi]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано22.05.06 19:56



Ако не те пребия като ти видя мръсната мутра лично ще те запозная и с Елисавета и с Таня. Десислава замина преди малко за провинцията, така че ще чакаш до август. Мадона е американка, а Америка е страната на боклуците и наркоманите точно както и България. Не случайно се възхищаваш от американки, защото си курва като тях. Ти не си истински мъж като мен, а някакъв безработен отчаян от живота квартален наркоман. Мога да те бия с пачки през друсаната ти глава, а ако те цапна веднъж със скромните си 70 кг няма да станеш повече. Нищо не си постигнал, защото ако беше откраднал колкото мен едва ли щеше да си между живите.





Тема Станислава,нови [re: stanislaaa]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано22.05.06 20:03



Станислава, първо се научи да пишеш правилно на български език, после ме подлагай на такава остра критика. След като съм вече с три жени едновременно няма начин самочувствието да ми е ниско, още повече че изглеждам определено много добре. Колкото до остроумните коментари вероятно пред теб стои бъдещ наказателен адвокат, така че си мери приказките защото ставаш смешна пред хората. Аз не съм аномимен - казвам се Веселин Алексеев и живея в София, Бояна и много хора ме познават. Известен човек съм в София и не се крия зад никаква анонимност както твърдиш. Твоето поведение към мен е оскърбително и не желая повече да кореспондирам с теб. Обърни сериозно внимание на личната си култура и социалният си кръг.



Редактирано от FileO99 на 22.05.06 20:28.



Тема Re: аз съм перфекционистнови [re: FileO99]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано22.05.06 20:28



Продължаваш да се държиш безобразно. Живяла съм в Щатите, обиколила съм половин Европа и в момента пребивавам в Англия, където защитавам докторската си степен. Та как ми каза?
Един възпитан човек проявява джентълменско поведение към всеки. Дори към този, който би счел за простак. Да добавя само, че явно не си излизал от България много. Ако видиш каква сган и измет има из англичаните...и до 6 следобед са се натряскали...ще ми говориш ти, че ние не сме пълноценни европейци... И да, как някои американци влизат в супермаркетите боси, и заради подобни на съда има табела- Моля не влизайте боси и без тениски.
Та нещо изявленията ти у мен удрят на кухо. А, сексуалния ти живот ме интересува на отрицателна степен. Сори имам си личен.

Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead


Тема diannah,нови [re: diannah]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано22.05.06 20:39



Както добре се вижда от последният й постинг Станислава ме определя като "мъж с ниско самочувствие". По пътя на най-елементарната логика това напълно обезсмисля написаното от теб. А колкото до "помиите", които пиша ако администрацията продължава да променя текстовете ми като нанася умишлено граматически грешки в тях, скоро ще видят класифицирана информация във форумите си. И няма да си сменям никът, а постоянно ще пиша как се забавлявам с момичетата ми докато вие ще стоите и ще гледате. Така както аз навремето стоях и гледах животинските ви оргии и един път не ми дойдохте на свиждане в казармата.





Тема Re: diannah,нови [re: FileO99]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано22.05.06 20:54



Още един подобен постинг и ще гледаш форума през крив макарон. Ще спечелиш приза първи баннат в безобразно свободния Адам и Ева. Не защото си голяма работа, а защото си нищожество. А балоните лесно се пукат.

И никой не може да нанася правописни грешки в текстовете ти. Дори и администратора на форума. Грешките ги внася водката... РУСНАКООООО!!!!



Тема Re: diannah,нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.05.06 00:08



Ох, Сам, като си помисля колко "бой" отнесох от този "бъдещ наказателен адвокат" :), аз - горкото безработно нищожно наркоманче :)


Хайде да се посмеем заедно



Тема Re: Предлагам сериозна връзканови [re: FileO99]  
Автор Fizi4kata (непознат )
Публикувано23.05.06 08:36



явно искаш да си промениш живота или греша?
ако спиш с 3 мацки няма смисъл да търсиш четвърта тук в този форум.
може би греша...



Тема Re: ок,нови [re: FileO99]  
Автор diannah ()
Публикувано23.05.06 16:09



обаче нали се сещаш, че тя нямаше да пише нищо "лошо" за теб, ако ти не беше започнал пръв... е, все пак й се извини - вярно... макар и впоследствие...
а за казармата - преживей го, минало е мнооооооого време оттогава, за което сигурно са ти се случили и хубави неща, свързани с жени, за които да си спомняш вместо да си тровиш душата с разочарования и неприятни случки. защото НА ВСЕКИ се случват страшно много меко казано неприятни неща, светът и хората в него непрестанно се нараняват и отчуждават едни от други, но ако ги изхвърлиш от съзнанието си и запазиш само урока, който са ти дали - т.е. какви са били собствените ти грешки, ако си припомняш само хубавите моменти, ще имаш набор от красиви спомени, които ще направят и настоящето ти по-щастливо, защото няма да си огорчен, а очарован от живота. а какво по-добро от това след като така или иначе ти се налага да го живееш.



Тема Модераторке, за шунка 100 ли става въпрос? [re: Sam]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано23.05.06 18:20



Личният ми компютър е баннат още през 2003та година, в момента дир.бг е баннало половин София, за да не пиша в клубовете но като виждате продължавам да заобикалям баннът с различни ай-пи адреса и повече от 10 регистрирани ника. Освен това модераторите Бобо(2001ва) в клуб Астрономия, БЛ-модератор(2002ра) от клуб Любов са специално назначени заради присъствието ми в интернет. Ако ти наистина смяташ, че можеш успешно да ме баннеш жестоко се лъжеш. Единственият начин е да висиш непрекъснато пред компютърът си и да триеш всичко, което пиша - но аз имам повече свободно време от теб и мога да си променя доста успешно елементите на писмената реч. По въпросът за нищожествата, аз не съм някои от вашите отпуснати шкембеливи български мъже тип Бате Здравко (сотаджия) със заплата 600 лева, стар прогнил опел на 12 години и мърла, която да ражда копелета, за да се чувствам като нищожество. Освен това не забравяй, че само слабите хора обиждате опонентът си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.