Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 22.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор avada_cedavra (непознат)
Публикувано14.01.06 13:23



ZDR,az sam nov tuk,leko naranen,no vse pak jiv.Nizsche e kazal ,4e koeto ne ni ubiva ni pravi po-silni...Ne znam,zna4i az bi trqbvalo da sam Herkules po negovite dumi :)
Az jiveq v Sf na 22 godini sam,uj minavam za mn krasiv,ne se vazpriemam taka.imax nqkolko nepriqtni vryzki,ve4e sqka6 vs e zabraveno.Ako iska6 mi pi6i na avada_cedavra@dir.bg

I am the world that hides the universal secret of all times...


Тема Авада Кедавра...нови [re: avada_cedavra]  
Автор Фpeди (still alive)
Публикувано15.01.06 01:26



Нека нещото бъде унищожено. Това е превода на ника ти и това е последното и най-страшното от трите непростими проклятия, отправянето на които се изкупува с доживотна присъда в Азкабан.
Нима след този ник, който си си избрал смяташ, че ще се намери мацка, която е чела Хари Потър и която ще ти се навие? А дори и да не са го чели с това разяснение от моя страна се надявам да им секне ентусиазма точно за теб.
Нищо лично към теб, но момичетата наистина нямат нужда от Авада Кедавра. Нито от Империо или от Круциатос. Тези неща можеш да ги задържиш за себе си.



Тема Re: Авада Кедавра...нови [re: Фpeди]  
Автор avada_cedavra (красив & умен)
Публикувано15.01.06 23:56



Браво,показа начетеност този път. А ника ми наистина означава това, защото някак си така се чуствам. И не искам никой нито да ми се навива,нито нищо, просто си пиша....А твойто Фреди пък звучи леко като Фреди Меркюри, ти може би си за Адам и Адам???Може пък там да ти излезе късмета,кой знае

I am the world that hides the universal secret of all times...


Тема Re: Авада Кедавра... [re: avada_cedavra]  
Автор Фpeди (still alive)
Публикувано16.01.06 09:00



Ми ако се чувстваш така вземи и се гръмни та да отървеш себе си от мъките, но ако мислиш, че ще преживееш това, което те е накарало да се чувстваш така (а хората обикновено преживяваме много повече неща, отколкото сме очаквали първоначално) то по-добре се усмихвай на околните и се опитай да им дадеш доброто у себе си без да го стискаш. Неочаквано ще откриеш, че по този начин ще получиш в пъти повече, отколкото си раздал.
Що се отнася до Адам и Адам - хайде да не ставаме груби. А? И тук вече се чувствам достатъчно близо до Адам и Адам, особено като се има предвид, че това клубче се модерира от бившия им модератор.



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор vikky (непознат )
Публикувано17.01.06 14:19



какво би казала за сириозен мъж на 40 години ?



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: vikky]  
Автор Фpeди (still alive)
Публикувано17.01.06 18:46



А въпросният мъж познава ли граматиката?



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор Mapkиз дьo Пpaз (непознат )
Публикувано27.01.06 13:52



Може, ама едва ли искаш точно такъв като мен



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор Atanas_av ()
Публикувано20.02.06 23:02



Малеее , колко хора ти сваляха звезди ...аз пък ще бъда искрен
Женен , тъп, зъл ,грозен, дебел, на 34г., с малка....,от провинцията ,беден
комплексар без чувство за хумор .
skud2002@abv.bg


Пиши.



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор rado.bg (непознат )
Публикувано23.02.06 15:12



Da!Samo pri polojenie,che znaete-kakvo tochno tarsite?
Molia Vi,obosnovete se!



Тема Re: Авада Кедавра... [re: avada_cedavra]  
Автор ewa1 (непознат )
Публикувано08.05.06 00:25



Вече , съм на път да повярвам ,че в нито един от сайтовете за запознанства наистина не може да се срещне сериозен мъж на 48-50г.възраст, с когото да може да се разговаря за нормалните човешки неща в живота - за приятелството , за общите допирни точки между хората , за доброто и лошото , за децата , за приятелите , за работата и ред други интересни теми за разговор. Като разберат какво точно търся , всеки ми казва "Не е тук мястото да намериш сериозния човек".Питам -защо , нали тук е мястото за запознансва между самотни хора , които претоварени от служебни ангажименти , нямат време да общуват с повече хора и да открият своята половинка.Поне при мен е така , а вярвам , че има и други като мен . От доста време съм сама , но не съм отчаяна и вярвам , че този когото търся , в този момент търси точно мен и въпрос на време е да се открием . Наистина търся сериозно приятелство . Ако някай прояви интерес , пишете на :wera@dir.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.