Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 27.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор Maлkaтa пишka (комплексиран)
Публикувано14.01.05 22:25



Здравей !

Готов съм да ти стана приятел.По-малък съм от теб на години-на 24 съм. Не съм красив но не съм и грозен.Сериозен съм ,даже повече отколкото ми се иска.Надявам се че възраста не ще е проблем. Срам ме е да си оставя координатите тук но ти ако се интересуваш от мен дай знак и ще ти оставя адрес на бележки.



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор poliaka (непознат )
Публикувано24.01.05 12:53



pravila li si predi taka, v smisul znaesh li za kakvo stava vupros, kak da razpoznavash choveka zad nick-a...?



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор arachnoid (малоумен изрод)
Публикувано24.01.05 15:23



Ако искаш да си намериш приятел май по-добре да не търсиш тук. Ако почнеш да кореспондираш с всеки, който изявява желание да ти стане близък в един или друг смисъл ще загубиш прекалено много време и нерви точно чрез този метод на пробите и грешките... без гаранция за успех накрая.
Sorry about the spoiler...



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел....нови [re: svetlanka27]  
Автор Stenlay ()
Публикувано02.02.05 15:30



Привет, Светле!

Хората се срещат къде ли не.... Минават годони и си спомнят с настроение странните обстоятелства. Положително тук има много симпатяги, които са със същата нагласа като теб. Както се казва - искаш ли мечка - отиди в гората. Абе то и в зоопарка има.... ама там мечоците са едни такива залинели... Друго си е свободния мечок.
Всъщност - щом си красива - какво ти пречи да Го срещнеш в реалния свят?
Знаеш ли - имам идея: Идвай по-често в САЛСА+ Там има много готини пичове. И умеят да танцуват страхотно! Все ще ти излезе късмета! Ей-така: от танц на танц...



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор Anton_Sabev (непознат )
Публикувано12.02.05 03:10



Мила Светлана на 27,

Трябва да ти кажа, че ако правилно разпознаеш човека, моше да намериш свестни момчета и пирятели. Тук аз успях да намеря едно момиче, което обикнах силно и страстно. За съжаление - това момече замина за америка да учи и за съжаление, разбрах, че е срешнала друг човек. Тук успях да намеря и първата си голяма любов, която вече не е между живите. Наистина - понякога в чата ..... хората се представят за това, което не се са. Това е до човек. Не мисля, че ако се представиш за по различен тук, можеш да бъдеш истинския човек, който искаш да бъдеш. Сама знаеш, че когато с9ветне слънцето.... истината се открива виждаш реалността..... Разчитай на интуицията и и вътрешният ти глас... Мисля си, че те няма да те подведат....

Тони

P.S. ако искаш да си поприказваме... пиши на tonkata_sabev@ntv.bg



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор johnny.i (непознат )
Публикувано14.02.05 02:08



Какво ти се случило точно на Коледа?



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор Kмeтa (новак)
Публикувано14.10.05 20:45



винаги и навсякъде е възможно ... :-)



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: Kмeтa]  
Автор 327O (непознат )
Публикувано18.11.05 15:49



Здравей Светле!!!!
Аз също съм на 27 години. Това което си написала много ми харесва. Аз също си търся приятелка. Така че ако желаеш може да ми пишеш на е-майл cviatko_angelov@abv.bg
Ще се радвам да ми пишеш.
Желая ти всичко най-хубаво. Много щастие и успехи във всики твой начинания.
И ще чакам да ми пишеш. До скоро.



Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор uchenika_na_mudreca (пристрастен)
Публикувано22.12.05 22:13



Мисля че тук тачно е малко вероятно

Мъдростта е баланс между знанията, интелекта и човечността.


Тема Re: Мога ли точно тук да намеря приятел.... [re: svetlanka27]  
Автор technoir (новак)
Публикувано06.01.06 21:07



Навсякъде можеш, дори в градския транспорт. Желание да има .

Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.