Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 20.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема По повод на "цицките"нови  
Автор Koмплekcиpaнa (непознат )
Публикувано27.01.04 14:50



Искам да попитам, а ако са големи и увиснали? Има ли някой между вас, на когото това не би повлияло зле? Не очаквам да ме успокоявате, просто искам да си знам. От една много комплексирана по темата.



Тема Re: По повод на "цицките"нови [re: Koмплekcиpaнa]  
Автор danislav (harmony)
Публикувано27.01.04 16:15



Ama naistina haresvam golqmi i uvisnali gurno, bez maitap!Ne e za da te uspokoq!Daje snoshti pak se uverih:)



Тема Re: По повод на "цицките"нови [re: Koмплekcиpaнa]  
Автор Koжeния (атрибут)
Публикувано27.01.04 17:36



Аз лично не съм им фен, но не бива да ти пука много-много от никой.
Няма идеални хора и винаги можеш да намериш човек, който да вижда хубавите ти страни.




Тема Re: По повод на "цицките"нови [re: Koмплekcиpaнa]  
Автор Uteshitel (Nejen)
Публикувано28.01.04 07:24



Viz sega, az mislja taka: samo ogranichen muz bez fantazija ne bi haresal uvisnali gurdi. Za men uvisnalite gurdi sa nai-vuzbuzdashtoto i interesno neshto, zashtoto znam edno mnogo interesno i prijatno neshto deto moze da se pravi s tjah i deto ne moze da se pravi sus stegnati. No poneze sum staromodno vuzpitan i ne govorja takiva neshta pred dama - sega njama da ti pisha kakvo e tova neshto zashtoto ne iskam da ti prozvuchi grozno. Puk i de da znam - moze i da ne te interesuva. To e mnogo hubavo kogato se pravi, a za objasnenie njama takiva hubavi dumi za da se opishe. A i dosta dulgo e. No ako vse pak te interesuva kakvo e tova - pishi mi na ronfoxter@yahoo.ca za da ti go opisha s podrobnosti. Az se kazvam Ronald.



Тема Re: По повод на "цицките"нови [re: Koмплekcиpaнa]  
Автор Бaтko_Cф (непознат )
Публикувано17.02.04 09:13



Сутиена прави визията. Опре ли до събличане , не трябва да се притесняваш , все пак това си си ти!



Тема Re: По повод на "цицките"нови [re: Koмплekcиpaнa]  
Автор Air Cooled (Въздухар)
Публикувано17.02.04 21:29



аз обичам да са яки!
и да са увиснали лошо няма :)))))))))))



Тема Re: По повод на "цицките"нови [re: Koмплekcиpaнa]  
Автор Teodosi ()
Публикувано21.02.04 21:02



na men li4no mnogo dobre mi vliqqt, no i ostanalata 4ast ot tqloto e vagna...

----------------------
je me souviens...


Тема Това се оправя бе, момиченови [re: Koмплekcиpaнa]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано29.02.04 19:44



Ми тръгни на фитнес и да видиш как ще изглеждаш след една година ... А дотогава пробвай с подходящ сутиен. Не знам дали ще стане - някоя жена би била по-компетентна. И да не ти пука, от мен да го знаеш



Тема Re: Това се оправя бе, момиченови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Koмплekcиpaнa (непознат )
Публикувано02.03.04 00:02



Ходих на фитнес половин година. Ефектът беше, че ми заякнаха бицепсите, от което нямам нужда и поприбрах малко корема. Но гърдите - нищо, макар че правех много упражнения за тях. Лекар ми е обяснявал, че веднъж отпусне ли се съединителната тъкан в гърдите - няма връщане назад.
Благодаря на всички, които ми писаха. :)



Тема Re: Това се оправя бе, момиченови [re: Koмплekcиpaнa]  
Автор NoMercy (новак)
Публикувано04.03.04 00:29



Taka e na jenite gurdite na mujete tashacite i si hodime vse uvisnali:P
ma vajnoto e da se machka neshto:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.