Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема ТЪРСЕНЕТО СЕ ПРЕКРАТЯВА!нови [re: Roxana]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано21.03.05 19:17



Причината е очевидна. Безсмислено е.



Тема бренови [re: Roxana]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано22.03.05 02:47



дали не би могло да бъде формулирано така:

Прехвърлям вниманието си към други методи на търсене, поради неефективността на този

или

Надживях жаждата си по невъзвратимо отминалото, благодаря на всички

или ...
или знам ли и аз, как се случва че все философствам на чужд гръб ?

успехи от мен ~~~

добавка:
когато имам тъжни моменти и искам да променя настроението си, случва се да успея да си спомня нещо весело или радостно или някакво 'ценно' преживяване, и става

Редактирано от cвoбoдeн на 22.03.05 02:51.



Тема В ТЕБЕ ЛИ Е ПРОБЛЕМА?нови [re: Roxana]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано22.03.05 23:20



Не вярвам да не си срещнала нищо свястно, ама може да не си го познала.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: Roxana]  
Автор myxal (myxal)
Публикувано23.03.05 04:28



Е тука излъга!Невярвам да го търсиш само за да го скъсаш от секс!



Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: myxal]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.03.05 19:08



Вече не търся този човек. И определено вече не изпитвам желание да го скъсвам от секс.

Ако ме питате защо, защото се случи нещо. Каквото и да беше, беше края на моето търсене.

Така че започвам нещо ново и различно. Още не съм наясно какво точно е новото, което започва. Така или иначе, това търсене, което описвах, вече не съществува.

Желая и на вас, и на себе си късмет. И не забравяйте, всяко зло за добро.



Тема Re: И аз търся.....нови [re: Roxana]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано16.04.05 21:51



Искам да наруша едно обещание, защото вярвам, че има основателна причина. Искам да обясня, че получих много ....въпроси....разбрах, че не съм единствената, която търси любим човек. Любовта е нещо, което живее във всяко човешко сърце. Искам да дам кураж на търсещите и да кажа, че нараних някого с твърдението, че спирам търсенето. Както и да е.....но го нараних с мои думи. Виновна съм....чувствам се виновна. Съсипала съм нечия вяра. Добре, да живее вярата.

Не съм знаела, че е толкова важно. Тоест....за бога, не спирайте да търсите.


Не ме питайте какво ми е, за да се обадя и да кажа това. За сетен път разбирам, че любовта не умира, и че поетите са прави да твърдят, че е вечна. Трябва да имаме вяра, любов и надежда. Трябва да прощаваме и да защитаваме любовта си.
Дори да са минали много години, и дори да сме други, любовта ни живее в нас. Вярвайте в любовта си и не я предавайте. Телата ни са тленни...но чувствата ни...вероятно ще преминат с нас в отвъдното. Щом съм могла да чакам 4 години, ще намеря сили да чакам още, ако трябва до края на живота си, а може би и след това.

Каква реч дръпнах. Голяма работа. Търсенето хм....очевидно продължава. Да му се не види....няма ли и аз някога да получа заслуженото си щастие и човека, за който съм преживяла хм, какво ли не. Да си помрънкам малко.....слаба е човешката плът.



Тема Re: И аз търся.....нови [re: Roxana]  
Автор Stenlay ()
Публикувано21.04.05 16:38



Привет, Рокси!!!
Още ли Диогенстваш?
Егоистично се надявам да е така. Защото така ще мога да те поканя на ... да кажем пастичка с боза! :)

Поздрави!
С.

Можеш да даваш без да обичаш, но неможеш да обичаш без да даваш![/


Тема Re: И аз търся.....нови [re: Roxana]  
Автор After_Dark (бироунищожител)
Публикувано23.04.05 19:06



а може ли да е човек, който не търсиш но той търси и е готов да стане такъв, какъвто ти искаш да те заинтересува поне малко ?




Тема Re: И аз търся.....нови [re: After_Dark]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано24.04.05 18:46



Всичко може. Няма на тоя свят невъзможни неща.



Тема Re: И аз търся.....нови [re: Roxana]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано27.04.05 00:16



хехе, това е баси дефиницията, щом всичко е възможно трябва да има възможност да има и невъзможни неща, от там не всичко е възможно :)
точно като всемогъществото на някой единствен бог - хем е всемогъщ хем не може да се пресъздаде, мдаа

това като поздрав и привет + пожелание за по-безкофеинов ден ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.