Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: Roxana]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.03.05 22:06



Не го побърквай от секс. Обичай го. Така ще е твой за цял живот. На колко години си?

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: Roxana]  
Автор бaй Бope (непознат)
Публикувано08.03.05 15:49



Аз съм човека, който ти трябва уважаема Roxana.



Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано08.03.05 19:13



Ами аз искам да го побъркам от секс, защото го обичам.

Няма да му се размине и лошо му се пише....той да му мисли!



Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: бaй Бope]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано08.03.05 19:14



Защо така реши, уважаеми?

Щото ако си ти, готов ли си да бъдеш разнищен по периферията и едни други места?



Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: Roxana]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.03.05 22:36



Тогава ти си егоистка, защото да обичаш и да правиш секс не е едно и също.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Отг: И аз търся.....нови [re: Roxana]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано09.03.05 01:23



Поздрав
дали е вярна датата на първото съобщение ... успя ли да намериш единия или някой друг :)
според лафчето 'всеки луд с номера си' си позволявам да те питам как ще свържеш евентуалното намиране с желаните последствия, там за побъркването от секс ?
та намираш го, значи, този един и какво си представяш че ще направиш :) ?
съзнавам че съм в по-различно (разлигавено) състояние и че може питането ми да ти се стори неприемливо, обидно.
обещавам да се зарадвам на отговора ти, Roxana, стига да има такъв !
всичко най- ~~~



Тема Отг(2):нови [re: cвoбoдeн]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано09.03.05 02:00



Допълнение
по някое време си представях че търся приятелка, да би могло да се каже 'точно както много други хора', но не зная дали е така наистина.
Срещнах едно момиче, от момента който бях запомнил като начален за търсенето ми до срещата бяха изминали около 11 години
Нещата не потръгнаха, след някакви си 9 месеца се разделихме, по мое решение и следствие на мои действия.
След ретроспекция установих, че търсенето ми е било едва ли не самоцелно, че съм търсил момиче което да ми харесва и което да ме харесва - от сегашната ми гледна точка неизмеримо-необяснима глупост.
Да, търсенето беше резултатно, тя беше смисъл на живота ми известно време, харесваше ме. Но целта е била ммм не погрешна но неточна - в смисъл с този резултат вече мога да направя по-добър опит, нали ?
Сега (сега ? бахти това сега, вече колко години станаха) събирам намерение за ново търсене. Доста проблеми разреших, в смисъл изясних разни си аспекти от мен, някои какво-искам-ици и т.н. Текущата ми борба е да разбера каквото те попитах в предното ми съобщение - какво ще направя за да свържа резултата от търсенето с целта.

Примерно за да скъсам някоя девойка от секс амиии целта девойка+секс ли е или само секс ? Трябва ли да търся нещо от тези двете или целта ми е погрешна и бих могъл да използвам силата си по друг, по-ефективен начин, примерно да търся съратница, което не изключва да е девойка и да правим секс, но е различно.
И разни такива.

Хареса ли ти пейзажа то моя път :) ?

Мога да ти предложа и друг:
смисъла на гореизписаното е, че всъщност търся отговор на: 'готов ли съм' ?
Бих искал да разбера ти как си готова. Дали ще намеря или не няма никакво значение. Има значение имам ли силата да употребя резултата, готов ли съм, или отново ще похабя много сила в търсене и без готовността пак ще изглежда сякаш не съм намерил каквото трябва.



Тема Re: Отг(2):нови [re: cвoбoдeн]  
Автор бaй Бope (непознат)
Публикувано09.03.05 08:48



Евала "свободен".
Уважавам те заради това изказване. Не бях се замислял толкова на дълбоко за тия неща(не че не мисля, а даже понякога докато се намисля е станало късно и аз съм прецакания на края)!!!
Пожелавам ти най-искрено да намериш това което търсиш и да останеш доволен . Дай боже всекиму (говоря като някои мъдрец бе, ама май и аз съм на твоето дередже).



Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: Roxana]  
Автор бaй Бope (непознат)
Публикувано09.03.05 10:01



За мене не се притеснявай-стабиляга съм(поне така казват хората, който ме познават)!!!
Ама нещо много си надъхана??? От къде тоя хъс? Да не е имало дълъг сух период(няма срамно да си признаеш, ако искаш де все пак)? Аз ставам и за слушател и за други работи.



Тема Re: Защо го търсиш?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано09.03.05 20:07



Тук си в грешка.

При мен идеално се покриват.

Добре де, отчаяно си признавам, че го търся за чукане. Защото преди това ми е бръкнал в душата.

И да пукна, ако знам защо точно него, а не някой друг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.