Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 30.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Запознаство с изискваниянови  
Автор Telecom_che (ахЪм, не стааа.)
Публикувано04.03.03 23:33



Значи, търся убаво девойче, КОЕТО ДА Е ОТ СОФИЯ и единствено от София, че ми писна да се занимавам с разни селянки и неосъществени индивиди.
Аз мога да предложа всичко от което се нуждае един човек, но в отсрещния човек търся разбирателството.
Ей тва е ....

МОЛЯ от прованса да не ми пишат - МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО (достатъчно съм се измъчил с такива девойки)

Много хубав удар, за съжаление нито силен, нито точен


Тема Re: Запознаство с изискваниянови [re: Telecom_che]  
Автор diamond (непознат)
Публикувано10.03.03 22:29



Виж какво ще ти кажа пуяк такъв... т.е нищо няма да ти кажа - прави си изводите сам Софиянец такъв



Тема Re: Запознаство с изискваниянови [re: diamond]  
Автор Telecom_che (ахЪм, не стааа.)
Публикувано12.03.03 06:40



хихихих

Много хубав удар, за съжаление нито силен, нито точен


Тема Re: Запознаство с изискваниянови [re: Telecom_che]  
Автор desi21 (непознат )
Публикувано20.03.03 16:03



E, tova li sa ti iziskvaniata?! SAMO tova?! "Ubavi devoicheta" OT SOFIA ima kolkoto iskash. Stiga da si zaslujish niakoia, sigurna sum,che shte bude tvoia.
A kade e garanciata,che ako momicheto e ot Sofia shte te napravi shtastliv,a?



Тема Re: Запознаство с изискваниянови [re: Telecom_che]  
Автор misok (непознат )
Публикувано20.03.03 16:20



e az sym ot Sofia i kvo?



Тема Re: Запознаство с изискваниянови [re: misok]  
Автор pindy (непознат )
Публикувано21.03.03 16:36



Много си падам по теб, защото не можеш да траеш провинциалистките.
Аз съм от София и съм много готина. На 25 съм и работя в една редакция. Ти на колко години си, че така си се напатил от провинциалистките?
И аз имах гадже от прованса и беше ужасно тъпо с него, гледаше трамваите като Виенското колело. Когато ходехме с него в Метро или в Била зяпаше с отворена уста и веднъж му влезе една муха...
Хубавото беше, че получаваше колети с буркани и понякога между тях имаше и вкусни неща...




Тема ave ti lud lis i veнови [re: Telecom_che]  
Автор Shtrudela (vkusen)
Публикувано21.03.03 19:04



ko sis ednal tuka da psihesh be,ia biagai v nekoi tejkarska diskoteka shi skivash kvi putki si si namerish,zabrai go toz inet,jiveiiiiiiiiiiiiii

don't tink about me,think about your tomb


Тема Re: Запознаство с изискваниянови [re: pindy]  
Автор diamond (непознат)
Публикувано21.03.03 21:00



Съжалявам, че въобще ти отговорих в другия клуб!



Тема Sladurana (razbirash li ?!?!)нови [re: Shtrudela]  
Автор Telecom_che (ахЪм, не стааа.)
Публикувано23.03.03 22:49



Dushichke, az tazi obiavba ia pusnah za da vidia ima li istiski sofianki v neta - DA AMA NE. Az imam dostatachno devojki okolo men i dori sam se postaral da sa rodeni v oblast ogradena ot okolovrastnoto na sofia.
Predi den se varnah ot varna (biah tam za 4 dena) i moga da ti kaja osven MIEKANETO devojkite, te sa i mnooogo prosti - maliiiii ama tij si ot sofija :)))) tctctctc a avtomobil imash li ? - ej takiva mi ti raboti.

Ako niakoj ima da me pita neshto ej me - prost shop tarsesh prosta shopkinia za savmestni udovolstvia.

Inache bez da prerastva v spor - devojki ot selo(provansa) - MOLIA VI STOJ TE SI TAM OT KADETO STE - I PRI VAS SHE MINE NIAKOJ PRINC I SHTE VI VZEME.

P.S. Ako niakoj se interesuva - jurnalist sam v nacionalen ejednevnik. Tva e pileta

Много хубав удар, за съжаление нито силен, нито точен


Тема Re: Запознаство с изискваниянови [re: pindy]  
Автор Telecom_che (ахЪм, не стааа.)
Публикувано23.03.03 23:18



браво сладур. Ей такива хора уважавам

Редактирано от Telecom_che на 23.03.03 23:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.