Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 01.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Snam, che e glupavo, no da si kaga...нови  
Автор sladurankata (сладка)
Публикувано07.11.02 21:35



Vse oschte tarsia prinza ot pikaskite, smelia supergeroi ili galantnia kavaler. snam, che svuchi tapo, no tova e istinata, kakvo da se pravi...taka, che pitam: Ima li niakoi svesten predstavitel na magkia pol, koito da otgovaria na niakoe ot po-gornite isiskvania? Saschto:
da e krasiv, smel, umen, atlet,visok, inteligenten, mlad, bogat, muskulest i po vagmosnost s tamna kosa i svetli ochi..da givee niakade na gotino miasto, da ne e genen i da niama deza..ako ima takav, v koeto malko viarvam da kage....



Тема Re: Snam, che e glupavo, no da si kaga...нови [re: sladurankata]  
Автор Pepi47 (непознат )
Публикувано08.11.02 16:18



Slez na zemiata be pise. Tozi kogoto tarsi6 naistina moge da go nameri6 samo v prikazkite. Triabva da pravi6 i kompromisi. Edvali i ti si nai-idealnata.



Тема Re: glupavo e ama i az ne padam po-doluнови [re: sladurankata]  
Автор shto ne (???)
Публикувано08.11.02 17:20



Samo deto nqmam svetli ochi i kosata mi e pooredqla,vsichko drugo na 6.
Sega za tebe>>da si inteligentna,s chustvo za humor,obichash teatura i muzikata,da ne gledash TV,da ne mi govorish za predmeti(koli,poli i tn.)s sivi ili zeleni ochi,nad 1.65m,da pravish gotini svirki i to s kef,da se chukash otzad,da si padash po grupovi izpulneniq,da ne me revnuvash,da ne iskash svatba,da si chela K.Vonegut i Soljenicin,da si gledala "Strah i omraza v L.A."i da ti e haresal,da si gledala "Titanik"i da ne ti e haresal,da ne jiveesh na poveche ot 20 min ot centura,da slushash maniakilnite mi izliqniq i da ti haresvat(ili pone dobre da igraesh),da karash ski ili bord,da ne prekalqvash s grima(VAJNO!!!),da sportuvash,da ne piesh mnogo-mnogo,da ne se drusash,da si zabavna i duhovita dori i kogato cqla vecher sreshtu tebe ima prosto edin pun,da imash sobstveno mnenie i da ne se stremish da mi go nalagash,abe s dve dumi>>>da si jenata do men.
Ako otgovarqsh na tiq usloviq>>>vzemi se grumni>>>samo shte me karash otnovo da vuzkrusvam nekvi nadejdi>>>nema smi
ps.Za ostanalite tupani>>>cheti mi signaturata:)

Just did it!


Тема Re: Snam, che e glupavo, no da si kaga...нови [re: sladurankata]  
Автор Rizar Kavalerov (непознат )
Публикувано08.11.02 18:38



Има, прекрасна, има.......все още, макар и рядко се срещаме ние: рицарите кавалери.....



Тема Re: Snam, che e glupavo, no da si kaga...нови [re: Rizar Kavalerov]  
Автор sladurankata (сладка)
Публикувано09.11.02 13:39



E, ne moga da poviarvam...naistina li si kato isvaden ot prikaskiate????ili se pravisch na interesen!!!!! Isviniavai ama tolkova opluha mechtata mi, che veche ne snam istina li kasvasch ili ne....



Тема Re: Snam, che e glupavo, no da si kaga...нови [re: sladurankata]  
Автор Terko (непознат )
Публикувано09.11.02 15:08



Да ти имам мечтата:)
хареса ми отговора на образа по-горе, дето отправи изисквания:)
Любовта не е изискване, не е да кажеш - ей такъв трябва да е, и хоп, да му скочиш в скута.
Е, разбира се за теб може и да е... А да е мечтата ти, ами и аз мечтая да карам с ърф и да се припичам на яхта, но по-важно е за мен любовта. А мога да обичам и някое не много красиво момиче, но чаровно и духовито!
Не косата, носа, ушите и грима са нещото, което се търси в един човек.
Тралала...



Тема Re: Snam, che e glupavo, no da si kaga...нови [re: Terko]  
Автор sladurankata (сладка)
Публикувано09.11.02 15:19



To bes mechti chovek ne moge....i as imam mnogo drugi.....i to ne po-malko vagni...na nikogo ne prechi da si mechtaia sa prinza ot prikaskite, nali? I as ne sam idealna, no vsiaka gena iska po edin ili drug nachim da sreschtne svoia supergeroi...Koi snae moge i da mi islese kasmeta niakoi den!!!!



Тема Re: Snam, che e glupavo, no da si kaga...нови [re: sladurankata]  
Автор snobar (zoonpolitikon)
Публикувано09.11.02 20:04



ako se vidish otstrani shte ustanovish kolko si prosta......vsushnost tolkova si glupava, che niama da razberesh tupoumieto si, za tova ti kazvam che si prosta



Тема хахаха.............нови [re: sladurankata]  
Автор Evil Brother (man-in-black)
Публикувано10.11.02 01:28



.... ти пОне двуциФреННо числО гъдинки имаш ли брЯ?



Тема Re: Snam, che e glupavo, no da si kaga...нови [re: sladurankata]  
Автор miss_kiss (sokche)
Публикувано10.11.02 14:28



tochno po tova opredelenie e moeto slunchice :)
i ne si go davam na absolutno nikoiii!!!!! :)))
dano da namerish tvoia princ... no vtorii takuv niama

Upseh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.