Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 01.07.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Определенонови [re: Oщe eдин]  
АвторCъkpoвищe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 11:35



Е, аз съм само на 4 -ят. За сега



Тема Re: Определенонови [re: Cъkpoвищe]  
Автор Oщe eдин (недоумяващ)
Публикувано05.07.01 11:38



Всичко с времето си, ще израснеш и за по-нагоре. А аз съм дори един етаж над директорите.



Тема Re: Определенонови [re: Oщe eдин]  
АвторCъkpoвищe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 12:04



Тук не става дума за растеж - аз съм сред най-високите шефове тук. При нас растежа не се отбелязва и в етажите. Това не е фирма. Частна институция е, но е по-различно.



Тема Re: Определенонови [re: Cъkpoвищe]  
Автор Oщe eдин (недоумяващ)
Публикувано05.07.01 12:10



Нищо не разбрах, ама здраве да е, то к'во ли ми и трябва.
А бе и при нас растежа не е по етажи, както ти казах аз съм над директорите, а не съм им директор на тях. Изобщо така се получават нещата - алогично - и работят на самоход.



Тема Re: Определенонови [re: Oщe eдин]  
АвторCъkpoвищe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 12:19



Я да оставим тези твой директори - тене ме интересуват. Разкажи ми нещо по-определено за себе си. Чакам те.



Тема Re: Определенонови [re: Cъkpoвищe]  
Автор Oщe eдин (недоумяващ)
Публикувано05.07.01 12:21



Какво разбираш под определено. Работя, заседнал съм и над GMAT, че смятам да ходая да се доучвам, живея, пия и тия три неща.



Тема Re: Определенонови [re: Oщe eдин]  
АвторCъkpoвищe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 12:32



Защо ти трябва да се доучваш? Човек колкото повече учи, толкова по- продължава да учи и ... ще се получи както при мен. Внимавай!!! Не, че ми е зле, но...не е за всеки и не на всички им допада такъв щур начин на живот.



Тема Re: Определенонови [re: Cъkpoвищe]  
Автор Oщe eдин (недоумяващ)
Публикувано05.07.01 12:39



О някакъв тон в живота ли да е това или пък греша. Ами защото искам да доучвам, защото имам някакви странни идеи за живота си, ама те са си мои. И не ме е страх от учене, така или иначе човек се учи докато е жив, както казват мъдрите.
Опа телефонен разговор.



Тема Re: Определенонови [re: Oщe eдин]  
АвторCъkpoвищe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.01 12:43



Е мили мой, аз и днес ще те напусна до 17.00 часа. Работата ми е такава. Отивам в друга стая без телефон и компютър. Едно от рекламните лица на това учреждение съм.
Ще ме чакаш, нали?



Тема Re: Определенонови [re: Cъkpoвищe]  
Автор Oщe eдин (недоумяващ)
Публикувано05.07.01 12:47



Става, обаче започва да се получава много дълга тая дискусия и ще ми писне на шапката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.