Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 20.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема защо всички мъже са...?!нови  
Автор mireto:) (влюбена)
Публикувано13.06.01 10:54



всеки гледа само как да изчука някое момиче или жена, но за предпочитане е момиче. защо сте такива бе? отчаяла съм се от всички мъжки индивиди въпреки че съм само на 14 години....има ли някой който да ми докаже че са останали истински мъже, които могат да обичат и да не очакват само клатене а нещо много повече?! питам ви ИМА ЛИ?! ако има...то умолявам ги да ми пишат на имейл : mirena_storm@hotmail.com или да ми се обадят на 088 830 927. много обяви съм пускала по тези клубове, но винаги едно и също - "ква ти е тарифата", "искаш ли да те чукам", "може ли безплатно"....не са останали почтенни мъже, това ми е мнението, докажете ми че не е така!!!



Тема Re: защо всички мъже са...?!нови [re: mireto:)]  
Автор Kloriane (заплесната)
Публикувано13.06.01 11:15



Ти Мире, нещо ми се струвма че си сбъркавла мястото да търсиш сериозен мъж. Пък и дори да има, вероятно начинът по който обявяваш, че го търсиш е неудачен и предизвикателен...на 14 години, да те търсят на мобилен телефон.... ти какво, като Жулиета ли искаш да се изживяваш, която е намерила принца на 15-годишна възраст. Е тя поне е била девица, а по думите ти съдя, че ти не си.
Не че те съдя, това си е твоят живот, но се поогледай за НЕГО в хората около теб, на не точно в BG-то.
Все пак ти желая успех



Тема Re: защо всички мъже са...?!нови [re: Kloriane]  
Автор mireto:) (влюбена)
Публикувано13.06.01 11:20



а грешка, първо девствена съм, и второ кво да направя че имам мобилен тел. да го метна през балкона ли?



Тема Slojna temaнови [re: mireto:)]  
АвторSelskiq ldiot (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 11:22



Prava si otchasti.No i ti burkash kato razchitash da namerish priqtel chrez internet.Imam chustvoto che tuka povecheto sa kompleksari ili perverznici.Ami az sum na 27 godini i imam priqtelki na po 16 i ne mislq za chukane tochno s tqh no ne vseki e taka.Tursi priqteli po drug nachin i nedei tolkova lesno da si davash telefona.
A za hora koito razbirat che si na 14 i ti zadavat takiva vaprosi kakvo da kaja ... idioti.Vsichko si ima granici
No da ti kaja radvam se che kogato bqh na 18 nqmah dostup do takiva "ekstri" kato chatove - to i nqmashe kak.Taka pone priqtelite mi sa istinski



Тема Re: защо всички мъже са...?!нови [re: mireto:)]  
Автор Kloriane (заплесната)
Публикувано13.06.01 11:40



Това е хубаво, че си девствствена, но хората които са в нета по цял ден и го използват, за да си разнообрадяват работния ден, не търсят приятелство с момиченца на 14. По-добре си ориентирай обявата към клуб в тлойто поколение.
Не си изхвърляй телефона, наистина, но поне не го обявявай, ако наистина неискаш всички незадовоелни педофили да те притесняватл
Успех.



Тема Re: Slojna temaнови [re: Selskiq ldiot]  
Автор mireto:) (влюбена)
Публикувано13.06.01 11:43



добре де, но аз съм длъжна да опитам да ГО намеря тук.



Тема Re: Slojna temaнови [re: mireto:)]  
АвторSelskiq ldiot (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 11:58



E chak dlujna ???? I koi te zaduljava ?
No dano go namerish.Kakto vijdam si nastoqtelna.E - razbiram nastoqtelnostta ti - i az ot 2 godini svalqm edno momiche i vse ne stava ama uporit !!! Ta i ti taka s toq gsm.



Тема Re: Slojna tema [re: Selskiq ldiot]  
Автор mireto:) (влюбена)
Публикувано13.06.01 12:05



длъжна съм да опитам щото ми е писнало от тъпи идиотчета !!!



Тема Re: Slojna temaнови [re: mireto:)]  
АвторSelskiq ldiot (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 12:21



vqrno e ama nedei da priemash nika mi bukvalno



Тема Re: Офффффф.....нови [re: mireto:)]  
АвторYorit (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 13:23



Писна ми от теми започващи с "Защо всички мъже мислят само за секс" и "Защо жените се интересуват само
от парите". Писнааааааааа ми.....
Така, изглежда, че аз ще трябва да се проявя като един Фройд и да ти обясня някои неща свързани с психологията на мъжете.
Първо, един мъж когато види хубава жена винаги си мисли за секс освен ако не е обратен или ненормален.
Това си е заложено в мъжката природа и ако ти търсиш мъж който да не мисли за секс просто
ще си останеш сама. В нета мъжете са също такива каквито срещаш всеки ден на улицата, само дето тези
тук, под прикритието на анонимността, си казват всичко направо.

Обаче, съвсем друга е ситуацията след първоначлното опознаване. Аз, например, много често съм
срещал страхотни(на външен вид) момичета които ми се е искало да вкарам направо в леглото но след
като мине известно време и ги опозная по добре меракът ми (почти) изчезва. И обратното, някое не чак толкова
"лъскаво" момиче може да ме накара да загубя ума и дума след като се опознаем.
Именно поради факта, че на един мъж му е необходимо изестно време за да престане да възприема определена жена
САМО като сексуален обект, много трудно ще си намериш "правилния" точно тук в нета.

Ако мъжете с които с била са виждали в теб само секса съществуват 2 варианта - или не си търсила достатъчно дълго
"идеалния"(все пак си на 14) или просто ти не си имала какво друго да дадеш освен секс. Ако един мъж е влюбен той не само няма да мисли
единствено за "клатене" но и ще бъде готов да свали звездите от небето само и само да види усмивката на лицето на любимата си.

Айде, толкоз от мене, че взе да става много дълго. Продължавай да търсиш ама по-добре не тук.
Надявам се, че достатъчно добре съм пояснил нещата и че повече жени ще прочетат това и няма да постват пак "Защо всички мъже мислят само за секс"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.