Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: мерси че ми каза да прочета анонимконови [re: nqma]  
АвторPartizanin (Нерегистриран)
Публикувано16.06.01 00:47



Abe Mireto i(mu) e partizanskoto ime



Тема Re: защо всички мъже са...?!нови [re: mireto:)]  
Автор zmeia_Spas (непознат )
Публикувано16.06.01 01:01



Ami,viz sega mirena(mire):))Nie mazete sme si takiva zastoto 99 ,999 protzenta ot zenite nezavisimo na kakva vazrast sa gledat parvo v dzobovete ni i ako ne sa mnogo palni zna4e ne varvim! Apak i az da ti kaza ot visotata na moite 29 godini ,to mai kato4e li samo ebaneto ostava!!:))Istina ti kazvam(kakto bese pisano v edna debela i madra kniga)Zastoto kogato biah i az na 14 se pitah niama li istinski zeni(deto da neti gledat v dzoba a v glavata)no sega ve4e sam zenen s dete i da ti kaza mai samo ebaneto ima niakakvo zna4enie zastoto te drugite raboti sa den do pladne(imam v predvit endorfinovata zavisimost deto i kazvat liubov i dr.)kakto kazva Goji:Ako sa ma razberes kvo sa ti kaza:))



Тема Мирелкее ...Re: абе вие тъпи ли сте или да?!нови [re: mireto:)]  
Автор Жeлaнa (непозволена)
Публикувано17.06.01 16:30



Все още чакам да ми изкривиш усмивката :) Ако сметнех за нужно да комуникирам с теб, сама щях да си дам номера на ICQ, ама се чудя ... що очакваш да ти звънна та си оставяш телефона? Ние, 34 годишните, все още го правим на живо, а не по телефон, о.к?

Live the way you love, love the way you live!


Тема Re: защо всички мъже са...?!нови [re: mireto:)]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 02:25



Ei,kurvo neporabena.....
zashto ne se razkarash ot tozi klub,i da hodish da sa chukash i lijesh na magistralata,a si tragnala da matish glavata na seriozni maje -kato mene?



Тема за Желананови [re: Жeлaнa]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 03:45



Густо!
Пълно густо ми правиш, ще знаеш...(не те бъзикам, говоря ти напълно серионо, 34 годишна мечта моя)
Да, така го правим ние - на живо...
Защо мъжете искали само секс?
Че има ли друго?



Тема Re: защо всички мъже са...?!нови [re: lvan]  
Автор mireto:) (влюбена)
Публикувано18.06.01 12:37



az??? kurva????? mai neshto si v greshka:)



Тема Я питай .. :)Re: за Желананови [re: Toдop]  
Автор Жeлaнa (непозволена)
Публикувано19.06.01 23:54



Мирето колко густо и правя, че ми прави неприлични предложения :))))

Live the way you love, love the way you live!


Тема Mantalitet na....нови [re: mireto:)]  
Авторlvan ll (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 07:09



magistralka !!!!!!!! Tova e i moeto mnenie !!!!! Koga uspia za tvoite 14 g. da se izvratish tolkova ????? A onsi den si bila na izpiti za kandidatstvane sled 7-mi klas :)Tova li nauchi dosega v uchinishte ? Sama si si vinovna za tova che povecheto ot uchastnicite v foruma prosto ti se podigravat !
Edin suvet ot dosta po-star i vidql : Nikoi nqma da ima nishto protiv teb,ako se durjish munichko po-seriozno,ako se postaraesh da ne budesh tolkova arogantna i pone malko uvajavash i drugite ot foruma !!!!!!!!!!
Pojelavam ti uspeh na izpitite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Slojna temaнови [re: Selskiq ldiot]  
Авторmf (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 19:03



ako e istinina tova,koeto kazvash za sebe si,to tova e prekrasno!trjbva da vjrvash[v liubovta imam predvid!!!!!!!!!!!tj su6testvuva mogesh da mi vjrvash[



Тема Re: защо всички жени са???нови [re: mireto:)]  
Авторbg_eagle (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 18:35



Не мозхе да слагаш ( а и не трябва) вси4ки мъже под един знаменател!
Попаднах съвсем случайно на теб ( няма да ти се обадя засега), и реших да ти пиша - дано промениш малко мнението си ! На 40 съм - почти баща (а може и по-жъзрастен да съм от него) мога да ти бъда! И аз от 20 години търся любовта и макар да съм женен - все още не съм я намерил! Говоря за истинска!
С жена ми се разбираме, но само духовно - навремето мислех, че това е достатъчно, но се оказва, че и секса ( не говоря за клатене, а за нещо повече)
не е за пренебрегване! Любовта без секса не може, но и истинския секс без любовта е 0 - за пари не се постига истинско удоволствие - изпробвал съм го!!!

Ако имаш желание може да ми пишеш!!!
bg_eagle@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.