Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 03.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ei bokluciнови [re: mireto:)]  
Автормopko (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 11:48



Миличко не се сърди на всички
а ти заш'то не говориш по телефона ами го затваряш ?
, аз не съм по многото писане но бих си поговорил с теб



Тема От една боклучка...Re: ei bokluciнови [re: mireto:)]  
Автор Жeлaнa (непозволена)
Публикувано15.06.01 13:52



Та значи ... така си го навиках оня анонимния .... явно е, че не си дете, сигурно си объркала първата цифричка, я е 3, я 4, а защо не и 5? и сигурно не те тресе пубертета, а нещо друго. Моите съболезнования и спестявай за козметика, или поне хапвай повечко лимони

Апропо ... много бих искала да видя как ще ми изкривиш усмивката.

Live the way you love, love the way you live!

Редактирано от Жeлaнa на 15.06.01 13:55.



Тема Otgovor kum vsichki...........нови [re: mireto:)]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 16:45



Blagodaria na vsichki - dori i na tezi koito me opliuha izpolzvaiki nai-tejki dumi.
Izviniavam se na vsichki,koito cheteiki otgovora mi kum" mireto" sa ostanali vuzmuteni ot razkaza mi.
Az otdavna znaia,che "mireto ne e dete na 14 g.Pishe taka za da provokira vsichki ni da i otgovariame.
Mirence,blagodaria ti,che ti edinstvena me zashtiti !!!!!!!!!!!!Izvini me che te predadoh,kkato razkrich tova koeto sum razbral za teb (za vuzrastta ti),no iskah da se zashtitia ot napadkite na drugite!
Kolkoto do" razkazcheto"moga s chista suvest da se zakulna,che e samata istina!!!!Napisal sum vsichko taka kakto se sluchi v deistvitelnost ne za da pravia neprilichni predlojenia na "maloletni deca",a za da se opitam da zashtitia "vsichki mujki individi". Kolkoto do tova kakvo e finansovoto sustoianie na "glavnata gogoinia" v moeto razkazche bih iskal da podchertaia,che TIA imashe 7 takiva paviliona "za zakuski" ,a sega v Sofia ima sobstven magazin za drehi i obuvki na dva etaja i to v zentura!!!!!!Suglasete se,che takova neshto ne moje da se kupi s" 100-te leva na noshten pazach".
Oshte vednaj blagodaria na vsichki !!!!!!



Тема Извинявам се от името на всичкинови [re: Anonimen]  
АвторYorit (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 17:27



Тц Тц... Извинявай мой човек. Ти си искал да ни защитиш пък ний к'ва я натворихме. Остега нататък кат видя тема "Що мъжете си мислят само за секс?" направо "пействам" словоизлиянието ти на съответното място. Така колегите клубари хем ще се чувстват защитени от невежите жени, хем ще си бият и по някоя чекия
Пък "миренцето" не го знам на колко години е ама акълът й е на не повече от 10[хиля се с изкривена усмивка]



Тема Пардон ...Re: Otgovor kum vsichki...........нови [re: Anonimen]  
Автор Жeлaнa (непозволена)
Публикувано15.06.01 17:41



че ти ги наговорих. не, че се отказвам от думите си, щото явно мирето е некоя леля Мира .... и си крие древната професия ... или чете с вибратор в ръка ..

А иначе що не пробваш да си издадеш разказчетата. Или поне ги продай на Йожени Бел - тя даже ще ги направи още по-hot :))

Live the way you love, love the way you live!


Тема Re:мире мире тъпа сливка си ти или дърта тъпасливанови [re: mireto:)]  
Автор изпpocтял c вac (мноу прост)
Публикувано15.06.01 18:09



и затова искат да те ебът........щото мъж като види тъпа слива тръгва да я ебе......
щото докато се усети тъпата слива и хоп вече е наебана............те това отговора.......

колко простотия Оди боже по тая зЕмя....


Тема абе вие тъпи ли сте или да?!нови [re: изпpocтял c вac]  
Автор mireto:) (влюбена)
Публикувано15.06.01 20:39



който вярва на тоя простак анонимко май нещо не е в ред. той лично днес ми се обади и не знам защо е написал тук че не съм на 14 години, напротив на толкова съм. ако не вярвате...ваша си работа, моята дума, срещу тази на някакви си комплексари.



Тема Re: мерси че ми каза да прочета анонимконови [re: mireto:)]  
Автор изпpocтял c вac (мноу прост)
Публикувано15.06.01 20:50



..........това подкрепя тезата ми и с нищо не я променя..........

колко простотия Оди боже по тая зЕмя....


Тема Re: мерси че ми каза да прочета анонимконови [re: изпpocтял c вac]  
Автор mireto:) (влюбена)
Публикувано15.06.01 21:24



dreme mi na kura za tvoeto mnenie:)))

Големи простаци има по тоя свят.



Тема Re: мерси че ми каза да прочета анонимконови [re: mireto:)]  
Авторnqma (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 21:26



mireto:), ami ti si pedalche




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.