Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 03.07.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Seriozen priatel v Amerikaнови  
Автор Az ()
Публикувано07.09.00 20:22



Tarsia nikoi koito da e v Amerika zashto i az sam tam no mi e strashno tapo s tezi hamburgeri oklo men.Ako ima nikoi koioto iska da se zapoznae s men ili pak dori ot Balgaria stiga da e svesten chovek.Az sam na 22 i sam momiche.

Тема Seriozen priatel v Amerikaнови [re: Az]  
Автор angel ()
Публикувано07.09.00 22:08



ako iska6 pi6i, no sym v Bulgaria i niamam jelanie da hodia nikade. I tova "dori ot Balgaria" mi zvu4i malko typo. 4e se jivee trudni4ko tuk-taka e, no pyk nali ima6e edno kitaisko prokliatie: Da jivee6 v interesni vremena. Mnogo pozdravi na hamburgerite atchobg@yahoo.com

Тема Seriozen priatel v Amerikaнови [re: Az]  
Автор ti ()
Публикувано07.09.00 23:43



i az sum na 22 biah v madrid i tam e tupo. emi pribrah se malko v bg.kude v usa si imam mnogo poznati tam za pari niama da govorim sega .chakam otgovor.dai razmeri!

Тема Seriozen priatel v Amerikaнови [re: ti]  
Автор AZ ()
Публикувано08.09.00 00:12



Zdrasti ti pishi mi na t_in7@hotmail.com. Shte se radvam mnogo da si poprikazvame .OK

Тема Seriozen priatel v Amerikaнови [re: Az]  
Автор DOBRISLAV ()
Публикувано09.09.00 11:01



ZDRAVEY! AZ SUSTO ZIVEYA OT 1998 V USA I SUM SUGLASEN S TVOETO MNENIE ZA AMERIKANZITE.MISLYA 4E SAMOTATA V CHUZBINA E NAY-UZASNOTO CHUVSTVO

Тема Seriozen priatel v Amerika [re: DOBRISLAV]  
Автор ashok-bg ()
Публикувано10.09.00 03:52



zdavey. as sam na 24 no za sazjalenie sam v bg.tova as sam na 22 momi4e nishto ne mi govori .napravo mi e zjal kato 4eta kolko ti zle i kolko ti e sku4no napravo she se razpla4a she znaesh , i teja gadni burgeri auuuuuuuu napravo se pazrevax.kak mozje da sa tolkova gadni tija burgeri ha...ha . mnogo shte mi bade prijatno da si obshtuvam s teb no nevjarvam da polu4a njakakav otgovor..... aaa .moje bi .shte 4akam njakakavo otvetno pisane .............................. 4ao

Тема Отг: Seriozen priatel v Amerikaнови [re: ashok-bg]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано11.09.00 19:09



Mnogo se radvam che mi pisahte.E ne iskam da izkaram tolkova tragichno v Amerika no kogato si beden balgarin bez nikakvi priateli oklo sebe si ne e chak tolkova rozavo.Sigurno shte si kajete zashto sam doshla.Ima mnoogo prichini no ne beshe zradai Amerika a zaradi edin chovek.Kakto i da e shte se radvam da mi pishete na adres t_in7@hotmail.com.Shte mi bade priatno da si prikazvam s normalni hora zashto moje Amerika da se slavi v cial sviat no horata sa nai ujasnoto neshto v tazi darjava a bez dobar priatel i podkrepa e mnog losho i samotno.




Тема Отг: Seriozen priatel v Amerikaнови [re: AZ]  
Авторdim40 (Нерегистриран)
Публикувано12.09.00 15:07



Momiche mlado i zeleno , ot tezi ujasni hamburgeri mai i na teb ti se e razmatil mozaka i si zapochnala da stavash nenormalna kato onezi ujasni nenormalni tapi amerikantsi.
Pazi se hei na se davai.
Nii sme si po dobre tuka sha znaish - rakiikata salatkata - sega ima i grozdentze i domatki.
Inache pari niama - ama kakvo ot tova s taia mi ti priroda - chovek moje da jivei v BG i s 10 lv na mesets- kolkoto da si kupuva po niakoi hliab.
A onezi v Amerikata - te sa bolna i nenormalna nacia - nishto che imat pari i vsichko




Тема Отг: Seriozen priatel v Amerikaнови [re: dim40]  
Авторdim40 (Нерегистриран)
Публикувано12.09.00 15:17



Setih se oshte neshto da popitam: kolko li mladi hora balgari izlagani kato tova mlado momitchence sa se razpileli po cial sviat i si misliat che kato sa v Amerika ili South Africa ili na mainata si sa se izmaknali ot malkia AD narechen Bulgaria???
Kolko prestapni kolonii ot balgari jiveiat v Johanesburg ili Miamy, ili Madrid??
Darjavata ne znae, predpolagam che nikoi ne znae.
Vsichki tezi hora sa se provalili, niakoi teparva shte se provaliat, drugi moje bi edin den shte se zamognat i shte izpluvat.
No vsichki tezi hora ne biha se zavarnali v BG - za da ne im se smeiat - che sa se provalili.
Zashtoto bez obrazovanie , bez pari, bez priateli - ti si nikoi. Za tezi hora pochti vsichki vrati sa zatvoreni.
Tezi ot vas koito sa v tova polojenie da si pomisliat i da ne zabraviat za oshte edin variant- v bulgaria moje da se uchi , moje da se jivee, vse pak nikoi ne e umrial ot glad i niama i da umre. No dalech ot blizki i priateli , bez ezik , obrazovanie vie ste obrecheni na palen proval.






Тема Отг: Seriozen priatel v Amerika za dim50нови [re: dim40]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 00:04



Parvo mnogo se radvam che imash grozdova rakiika i salstka vseki den.No mislia che tova ne e nai vajnoto v jivota.A dali vsichki balgari po chujbina sa obrecheni na proval tova ne se znae.Ima mnogo kadarni hora koioto se realizirat navsikade po sveta.Za jalost v nashata mila strana samo vrazkarite i tezi kadeto obehstatavat svetlo badeshte sa dobre .Ima mnoogo hora koioto sa s po edno i po dve obrazovania i sa bezrabotni za tova povecheto i zaminavat za da badat oceneni tam a ne obrecheni na mizeria.Zashto edin lekar koiot vzima 200 ili 300 leva shte sedi v balgaria kogato ako imam vazmojnost shte zamine za strana kadeto negovata provesia se zaplashta v ramkite na normalniat standart.Kavo svetlo badehste veshtae Balgaria.Vseki den mizerstvat stotici semeistva pensioneri ako niamash pari te gledat kato bokluk .Rabotish za da si plashtash biletite za tramvai.Viarno tapi sa amerikancite i ne gi haresvam no pone moga da si zavarsha obrazovanieto i da imam rabota koioto da mi usiguriva vsichko neobhodimo.Obicham Balgaria no sajelivam che taka ia sasipaha i prodalgavat da ia sasipvat.E tarikatite i moshenicite sa dobre no se obarni i vij kolko mladi hora vseki den zaminavat.
I tova e rubrika zapoznanastva obarni se kam klub Emigracia.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.