Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 21.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано07.10.02 00:31



ДА, ама само ако си: естествено руса, не тежиш повече от 60 кг, не си по-голяма от 78-ми набор и имаш физиономия на развратен ангел



Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор Xyбaвeцa (непознат )
Публикувано09.10.02 18:55



ще те опъна ...само че първо трябва да ми кажеш колко ти е голяма хралупата зада не те повредя нещо ....можеш да я премериш с пръсти или педи ...и ще ти обадя страшен вариант....



Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор razorblade_romance (непознат )
Публикувано11.10.02 01:05



izvinqvai, ne si padam po grubostite i ne tova mi e namerenieto, no mi e lubopitno - teb nqma li koi da te chyka?



Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор Бaй Гaньo (айде далавера)
Публикувано05.11.02 01:50



ami 6te ti podam nai-napred 26 sm. - ia sladkopodawa4 da si go prigotwi6 s ustni... posle 6te go ostawim na fantaziite si... no twoite edwa li sa tolkowa smeli... :-)

Редактирано от Бaй Гaньo на 05.11.02 01:52.



Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор Rogi (скучаещ)
Публикувано07.11.02 08:49



Мдааа.... баси ебнята е настанала тука!!!

мъка мъка... черен етикет!


Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор Mladeza (непознат )
Публикувано27.11.02 10:46



Ami purvo trjabva da te vidja... A posle kakto mojes da go poemes!!!



Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор total (непознат )
Публикувано15.12.02 13:56



6te zapo4na ot ustata ti da te celuvam posle 6te slezna po vrata ti kam gardite ti 6te gi hapia nejno 6te te lija 6te te 4ukam na zadna pra6ka



Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор cъpAйвънxoy (позабравен)
Публикувано19.12.02 10:38



А ставаш ли за чукане???



Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано19.12.02 21:53



niznam ... ti mi kaji... ako si 100 kila shte te ovargaljam v brashno tva ot djado i baba go znam te taka go pravjat ama v tvoja sluchaj niznam ... a pyk ako v liceto si kato gushter pove4e ot sigurno e 4e njama da ima nikakvo 4ukane... ina4e bih iskal da te chukam... az sashto shte pusna takava objava ama ako hvana sifilis ta da moga da izgarbja kolkoto moje pove4e narod... xaxa..

ако не си съгласен поледни



Тема Re: iskash li da me chukash?нови [re: veronika]  
Автор Бaй Гaньo (айде далавера)
Публикувано18.01.03 05:09



Представям си, че дишаш шумно, усещам пулса си в слепоочията, трепереща от непреминалата възбуда ти се подпря на мен и аз освободих от гащичките стойните ти бедра. Посегнах и по-същият начин издърпах през главата блузата, стягаща наедрелите ти гърди. Сега вагината ти дишаше на свобода и съвсем символично бе прикрита от оскъдната материя на късата поличка. Гърдите ти се полюшваха съблазнително, а връхчетата им пронизваха предизвикателно пространството. С развълнувани ръце ти изхлузи панталоните ми и пред очите ти лъсна уголемената и твърда плът на пениса, която до този момент имаше възможност само да чувстваш. Ти го обхвана нежно с длани, целуна го, погали с език главичката му. След това се изправи, целуна ме по устните. Гола и изящна ти повдигна късата поличка и предложи пулсиращата си вагина. Аз се наведох, разтворих набъбналите срамни устни и започнах с топлия си език да масажирам нежно уголеменото ти клиторче. Ти гърчеше тяло и едвам се задържаше на краката си. Стонове на удоволствие изпълваха пространството наоколо. Когато почувствах втвърдяването на пениса си, се изправих, повдигнах с едната си ръка пищното ти бедро, а другата подложих между сочните полукълба на задничето Ти ме прегърна и аз проникнах с цялата дължина на пениса в топлата и влажна плът на влагалището ти. Бързо и ритмично прониквах във вагината ти , като залюлявах задничето ту наляво, ту надясно. Останала без сили ти сплете пръсти около врата ми, повдигна се във въздуха, разтвори широко крака, за да може аленият член да проникне в цялата си дължина и се отпусна върху него. Ти се извиваше, впиваше нокти във врата ми, стенеше и викаше нечленоразделно. Упоена от насладата, не забеляза, че бързо съм стигнал до оргазъм и с бърз тласък на таза сякаш исках да проникна до сърцето ти. Топла сперма изпълни вагината ти. Аз се отдръпнах. Ти пое влажния пенис в устата си и изсмука последните капчици вкусна течност. И двамата стенехме, изживявайки последните спазми на оргазма си. След това се прегърнахме, а езичетата ни продължаваха да се целуват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.