Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сериозно запознанство  
Автор Vladimir Antov ()
Публикувано02.07.00 02:47



За мен: На 45 години,170 см, 60 кг. Черна коса, кафяви очи. Безработен, с много дългове, без кола, безимотен, мързелив, приличен, капризен, заядлив. Пияч и пушач. С предпочитания към добрата храна и качествените масажи. За нея: До 21 години, над 165 см, до 51 кг, с размери близки до 90-60-90.Черна дълга и къдрава коса, зелени очи, зодия лъв Със сериозен бизнес, сериозна банкова сметка и желание да ми изплати дълговете, да ми купи кола, от която да не се срамува, жилище, в което да и приятно да влиза. Да е работна, красива, непретенциозна и разбрана. Да не пие и да не пуши. Да е добра готвачка и масажистка. Да умее да обича. Да иска да създаде добро семейство, да роди, отгледа и възпита децата ни. Да бъде истински щастлива с мен. Да не е ревнива и да ми дава пълна свобода.

Тема Сериознa офертанови [re: Vladimir Antov]  
Автор Perlichka ()
Публикувано02.07.00 10:26



Chudja se, kyde li e opashkata ot kandidatki za kastinga... Az moga da uchastwam za dwe. I sym lywica kato za dwe(maj samo towa mi haresa). :)))

Тема Сериозно запознанствонови [re: Vladimir Antov]  
Автор 3x ()
Публикувано02.07.00 22:48



"- a h*y ne shtesh li ?! - popital dobriyat starec...."

Тема Сериозно запознанствонови [re: Vladimir Antov]  
Автор topgun ()
Публикувано02.07.00 22:57



Стискам ви палци г-н Антонов - макар че едва ли ще е лесно ;-))

Тема Сериозно запознанствонови [re: Vladimir Antov]  
Автор Ина ()
Публикувано04.07.00 17:26



Човекът се е побъркал, може и да е от стреса.

Тема Сериозно запознанствонови [re: Vladimir Antov]  
Автор tayra ()
Публикувано07.07.00 19:34



забрави да споделиш,че си без косъм на челото.

Тема Сериозно запознанствонови [re: Vladimir Antov]  
Автор petjapetja ()
Публикувано08.07.00 08:55



й ако нзверигйжкьнасая някое момйътревясдфггхййикбжнцмь,ьзз,мнксдфгхйкл;явертъуиопшщ ';л кйхгфдсаазьцжбнм,./ м,./щшпоиуътревясцжббннмм в

Тема Re: Сериозно запознанствонови [re: Vladimir Antov]  
Автор Tiini (непознат)
Публикувано04.05.07 22:19



Tova predstavqne opredeleno me razveseli :)Dori bih se saglasila na vsi4ko tova,samo ako pod opakovkata ima za kakvo da se hvane6 :)



Тема Re: Сериозно запознанствонови [re: Vladimir Antov]  
Автор бeзcpaмнaтa (минаващ)
Публикувано05.05.07 14:50



ама ти ако си толкова честен,ще си останеш с празни ръце!!!Коя нормална жена ще вземе такъв хаймана?



Тема Re: Сериозно запознанствонови [re: Vladimir Antov]  
Автор emi_ (free and happy)
Публикувано08.05.07 00:39



Идвааааааам! Дръж се...


И дай адрес




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.