Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Съвети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КОВИД, ваксини, всичко актуалнонови [re: unpick]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.11.21 13:17



Отговорила съм ти.
Ваксините срещу КОВИД са преминали през трите фази на клиничните изпитвания. Дори съм посочила колко повече доброволци са участвали в изпитването на ваксината на Pfizer. Знам и за другите ваксини, записала съм си отдавна числата, изискваният минимум участници е прехвърлен при всички препарати.

Сигурна съм, че си чел това от достоверни източници, ала просто не ти харесва. Друго си е да въртиш едно и също от тенденциозни антиваксърски измислици.

Моята съвест е чиста. Аз отделям немалко време да обяснявам на разбираем език правилни от медицинска гледна точка неща, въпреки че, срещам яростни нападки. Те започнаха от теб всъщност с клишето как можело лекар, положил Хипократовата клетва, да препоръчва ,,експериментални" ваксини, че и завършват по подобен начин.

Бъди здрав и ти.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: Да се надяваме ченови [re: Metropolis]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.11.21 13:40



Това ми е надеждата. Но е рано да се каже.



Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.

Тема Кой с какво е ваксиниран у наснови [re: saksun]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.11.21 16:19



до

2021.



Тема Хубава статиянови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.12.21 11:13



Тия дни излезе най-точният тест за интелигентност – България надмина 4000 жертви от ковид на милион жители. Над нас е само Перу, а след нас без шанс вече да ни настигнат са Босна и Херцеговина, Черна гора и Северна Македония. Народът на Тангра ще се бори за титлата най-умни в света само с народа на инките.

Най-мъдрият народ в Европа мре от ковид и казва – не е вярно, лъжат ни. И не ще да се ваксинира, понеже знае повече от другите. Всеки втори в социалните мрежи поучава Световната здравна организация как трябва да се ваксинира и съди световната наука къде е сбъркала.


Точно. Съвременният бай Ганьо знае всичко. И не вярва на никого като Алековия герой, който крие стоката си, да не бъде окраден или ограбен, докато самият той не спира с далаверите и лъжите.



Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.

Тема Re: КОВИД, ваксини, всичко актуалнонови [re: saksun]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано07.12.21 13:10



Може да е имало тест с 43000 доброволци, но данните и протоколите от тези тестове са скрити и недостъпни. Ще си позволя да дам линк към нещо, което бе вече даден линк от друг потребител в другия клуб.



Тези документи ще са достъпни за обществеността след цели 55 години евентуално, когато от нас никой няма да е жив.



Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.12.21 14:01



И тук ли се домъкна подире ми? Казах ти в ,,Медицина" – не ме репликирай, моля. Всеки потребител е в правото си да го изисква от друг, обясних ти правилата.

Ще повторя и друго: цяла година тече прилагането на ваксините срещу КОВИД в целия свят. Научната общност и адекватни медици са ЗА употребата им.

Какво е писал невеж потребител като теб в дирските клубове е без значение. Единственото, на което държа, е да не ходиш след мен.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор unpick (wild spirit)
Публикувано07.12.21 17:13



а ти защо дотътри безмозъчието си тук ще кажеш ли или се имаш за някакъв авторитет, който се чувства задължен да сее безумството си навсякъде?



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано08.12.21 08:54



Всеки потребител е в правото си да го изисква от друг, обясних ти правилата.

Това ти в качеството си на каква ми го казваш?
Смяташ, че ти определяш някакви правила, и можеш да ги изискваш от мен?

Както сама се изрази - ти си нулев фактор.





Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.12.21 12:25



Нулевият фактор, за който ти писах в ,,Медицина", се отнасяше в даден контекст за теб.

Правилото един потребител да не репликира друг като бива предупреден за това е въведено от Киро. При нарушение съответният клубар получава бан. Само трябва да се пратят линкове до админа, в които се вижда как се случва това.

За пореден път те предупреждавам да не отговаряш на постовете ми.
Наглостта ти е зверска: от ,,Медицина" дойде специално тук да ходиш подире ми.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re:нови [re: unpick]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.12.21 12:37



Вижда се кои какви са. Редовно ги наблюдавам като дойдат в лечебното заведение. Неваксинирани болни от КОВИД. Някои – с нелеко протичане, доста уплашени.
Понякога сами признават за допуснатата грешка, че не са си сложили ваксина навреме.

За другото – дойдох преди теб в клуба. Ти се дотътри след мен. Дори не съм ти влизала в темата, ако забелязваш.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.