Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Съвети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Съвет  
Автор efir (forever young)
Публикувано16.08.20 07:33



Когато цъфнат теменугите и дори когато не цъфтят
ДГД другите! и ЕМ на другите! и на всичкото наред...






пп



Terror - Always The Hard Way (live @ With Full Force 2007)

Редактирано от efir на 16.08.20 09:32.



Тема Re: Съвет - отговорнови [re: efir]  
Автор efir (бивш мецанат)
Публикувано17.08.20 00:05



Само си помисли, копеуе, на колко си години. Току-що видях на снимка първия тъмнокож баскетболист, починал на 100. Колко ти остават физиологично?

Не е ли скандално, че ти позволи на тая грозно, бавно и сигурно одъртяваща измет да те прекърши?


Слез на земята и се осъзнай. Не всички влакове са изпуснати.

Попречиха ти да си реализираш мечтата,заложена в разходките и програмата на Витоша. А именно до последния ден, миг, дъх, на твоето върхово ниво.

Максималното, дадено ти по рождение.

Нефелничките и нефелниците направиха всичко, за да те откажат от стремежа ти никога да не будиш съжаление с външния си вид, Напротив. Целта ти беше и ще си остане да не търсиш "съюзници" на принципа "страдаме от една и съща болест, разкажи ми кое те боли и аз ще ти споделя моите болки, какви лекове взимам".... Ах как ги дразни това - някой към шестдесетака да изглежда като на 30 години... при това идеално поддържан - има ги достатъчно руини и на 30 години.

И тази грозна невежа паплач те върна години назад, копеуе, отне ти върховото постижение. На тях им харесва да изглеждат дърти и скапани, за да будят съжаление.

Остаряват без съпротива. Грозни отломки. Ти постигна непостижимото. И тая банда дъртаци се влачеше в квартирата ти в Симеоново, да чете дневниците ти вероятно с надеждата да намери разковничето на чудото, което ти направи със себе си. Ами да, то сибеше чудо, без което, копеуе, отдавана радостно да са ронили сълзи на гроба ти жалкарите, трупащи непосилни сметки, жестоки глоби, оскърбления в интернет и инсинуации срещу теб приживе.

Мръсна сган. Иска се само интелект и търпение, много труд. В дневниците ми няма нищо интересно за живата вода. За подмладяващите ябълки. Загадката на вечната младост е задача, която всеки решава самостоятелно. Доколкото е способен да мисли и осмисля. Злобните завистници и останалите лумпени нямат шанс да я решат. Никоя държава не може да реши най-важния въпрос за индивидуалното пребиваване във върхова форма вместо отделния човек.
Богатите с парите си не могат да я решат. Никакви пари, никаква власт, нищо...

Когато успешно започнах да я решавам бях почти просяк по мерките на онези, които с хъс се впуснаха да ме преследват и да ме изследват, чудейки се на какво се дължи шокиращата промяна.

Просто е. Всичко гениално е просто. Анализирах цялото си минало от раждането до началоо на офанзивата и разбрах кое ме е състарявало, а кое напротив. Вместо тая паплач долна да се заема да решава своя проблем, тя се зае да ми пречи да се занимавам с моя. Нищо. Всичко се връща. Нека се погледнат чудовището Горби, да речем. Или Сорос. Или Килъри. Стотици, десетки са ония, за които престана да ми пука. Наказани са по възможно най-жестокия начин. Получават отношение в замяна на тяхното положение в обществото. Няма нормален човек, който да ги възприема като същества от плът и кръв, да се влюби в тях? Забрави. Купуват всичко.

Аз всъщност не бях клошар, а милионер в евро. Защото прочетох тогава статия за допитване до жителите на страните на ЕС, какво ценят най-високо. На първо място беше здравето. Досега нищо интересно.

Да, ама не, в статията беше калкулирано колко струва в пари здравето. С отчитане на раходите за евентуално лечение и прочее. Статията беше сериозна. Всеки напълно здрав човек има ЕДИН МИЛИОН ЕВРО в джоба си. Друг е въпросът, казах си аз, дали искам този актив да се топи. В моята банка имах един милион евро, които сганта се постара да намали. Вместо да си гледа техните сметки и да измисли начин да не се топят.

На земята няма двама души, еднакви като физиология. Външно близнаци, по кръв близнаци – клетките и ДНК-то са различни. Което означава, че всеки трябва да измисли и създаде строго индивидуална програма за възстановяване и поддръжка във върхова форма… Да се вслушва само в тялото си. То е главният треньор. То знае какво е добро или не за него. Следвай неговите повели и забрани. Това е „великата тайна“.

Не желая да загрозявам пейзажа си казах тогава. Получих няколко яки шамара, които ме вкараха в пътя. Единият беше когато пресичах улицата и забелязах в погледа на шофьора желание да ме прегази защото не желае да вижда нещо толкова навеждащо го на мисли за старостта. И за смъртта. След като пресякох отидох в мола,, където един продавач ме изгледа с презрение и ме нарече пенсия, скръцна ми със зъби, че го занимавам със себе си в отговор на най-обикновен въпрос.

Имаше и много други моменти. Тогава си казах: противно ми е да те гледам в огледалото, или се вкарай в ред или отърви земята от присъствието си. Не загрозявай пейзажа.

Така че ако тези хора са си въобразявали, че водещото е било търсене на партньор, са били в голяма грешка. Само че се случва голям парадокс, много голям парадокс.

Колкото повече успееш да постигнеш и да хвърлиш от плещите си старостта, толкова по-пусто става наоколо. Виждаш хора, покорно запътили се към грозната старост. За какво партньорство може да става дума?

Гледаш и виждаш като на длан как ще остарява всеки срещнат, колкото и да е млад, и си казваш: защо ми е такова бреме? Да гледам как някой бавно и сигурно върви към безславното заличаване на всички дадености, дарени му от природата? Да му четеш лекции и да му обясняваш какво ще му се случи в резултат на натрупванията на дните, в които живее неосъзнато и глупаво. И си казваш.

По-добре ми е в моята самота, в която отговарям за себе си и за своята ефикасност. Няма, не мога да понеса до себе си бремето на съжителство с някой, който толкова глупаво проиграва козовете си. За да иска от мен какво? Моето съжаление и грижа да му подам чаша вода?

Или да се разбунтува срещу мен, че не искам да се превръщам в развалина и дегенерат. В същество с атрофиращ мозък, неспособно да мисли. Между другото след ъпгрейда, мозъкът придобива свойството да решава светкавично и най-сложни задачи.

Интелектът копнее за силно и тренирано тяло и започва да работи на невиждани дори на младини обороти. Помита поговорката „Ако младостта знаеше, а старостта можеше“…

Невероятен лукс е да си на 50-60 и да направиш така, че целият ти опит да се превърне в бекграунд, а не в бреме. И да знаеш дори това: когото и да пожелая, той ще е мой, защото аз го искам – а не защото той ме желае. Придобиваш правото да избираш и да казваш НЕ.

Ставаш оперативна единица, е, не е лесно. Защото колкото повече напредваш по този път, толкова е по-невъзможно да срещнеш достоен за твоето темпо партньор, който да не те товари с грижата да го поучаваш и предупреждаваш, какво да прави или да не прави, за да не остарява во веки веков. Всякакви възможности за подновяване на връзки, които са те състарили и елиминирали от живота, категорично се изключват. Не съжаляваш за миналото.

Минало няма. Всеки ден се превръща в низ удоволствия и удовлетворение от себе си. Не е задължително да споделяш уникалното усещане, че ти си същество, което е родило така да се каже себе си отново от една пълна разруха. И физическа, и душевна. Самодостатъчен си.

Поради това можеш да си позволиш лукса разлика във възрастта, но само с онзи, който знае правилата на играта – искам да съм млад докато ме има. Защото не ти е нужно той да остарява, за да се стопи разликата във възрастта. Напротив. Желаеш и той да е винаги във форма. Ами засега толкова.

Добро утро.

Добър вечер или по-скоро лека нощ. Ето една стара тема в дир.бг, където се изявява моя регистриран ник zmislitca (fable)...*, ефир...
---------------------------------------------------------------------
Женски клуб *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За темата на мръсница
Автор жeнa (Нерегистриран)
Публикувано 09.03.04 21:25



Скъпа ,ти си просто поредната булгаристанска курветина,да те светна ,че балканския курвалък Се предва по наследство,от баба ти на майка ти и на твоите дъщери бъдещи курви.Генетично сте увредени,липсва ви МОРАЛ.Сигурно си толкова тъпа,съдейки по написаното от теб,не си чувала.Ами морала е една стройна система от ценности,които индивида придобива на-вече с ВЪЗПИТАНИЕ.И още нещо,не се мисли за нещо голямо,Е-АНЕТО не е критерий за оценяване на човека като цяло.Познавам доста такива като теб,свързано е с професията ми и да ти кажа,вие курвите сте неспасяем случай



Тема Ама наистина ли [re: жeнa]
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано 09.03.04 22:45



е толкова трудно да се забележи, че "мръсница" е трол???? Удивена съм колко време и усилия изхабиха хората в клуба по повод на една фиктивна история?!



Тема Re: За темата на мръсница [re: жeнa]
Автор Aз бълrapkaтa (Нерегистриран)
Публикувано 09.03.04 23:03



а ти коя си ...че си позволяваш да поставяш под общ знаменател всички българки...защо ли подозирам че си една от 17000 руски курви...узаконени курви



Тема Re: За темата на мръсница [re: жeнa]
Автор pissi-pissi (мъркаща)
Публикувано 09.03.04 23:42



кога пък стана "жена"?????????



Тема Re: За темата на мръсница [re: жeнa]
Автор SNAPE FOR EVER (ентусиаст)
Публикувано 10.03.04 03:20



А ти откъде си след като казваш булгаристанска... това е доста точен вектор за локализиране на родното ти място заедно с балканския курвалък...
Браво.Много голям морал показа и ти...

Пусть вечно мой друг защищает мне спину,
Как в этом последнем бою.

Тема Re: За темата на мръсница [re: жeнa]
Автор Lady_Maia ()
Публикувано 10.03.04 13:01



Мале, мале ...
Представям си те жълто-зелена ....



Тема Re: И кво [re: жeнa]
Автор Aтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано 10.03.04 17:25



ти се ебеш само със собствения си мъж ли?
Баси падението!!!



Тема Re: За темата на мръсница [re: жeнa]
Автор izmislitca (fable)
Публикувано 10.03.04 17:26



Прехвърлям отговора си тук, за да не мърсим повече хубавата тема на една новодомка.
Това твои думи ли са, жено? Е, щом са твои, медитирай над тях. И проумей някои неща. Ако можеш.



Тема Re: За темата на мръсница [re: izmislitca]
Автор izmislitca (Нерегистриран)
Публикувано 10.03.04 21:42



Уважаеми господин Zet, тази тема ме вдъхнови да дам именно този отговор на въпросите ви за женската глупост. А по-разширен отговор, ако ви интересува мнението ми, ще получите, когато исказалите мнения в тази ухаеща на женственост тема, влязат тук с регистрираните си никове и кажат същите думички, които сте прочели досега.



Тема Падение? [re: Aтинянkaтa Taйcън]
Автор Гpaция (Грациозна пиkлa)
Публикувано 10.03.04 23:56



По-голямо падение от това да се ебеш "наляво и надясно" има ли?
Ебати курволяка, баси!

Очите виждат, сърцето иска....

Тема Re: За темата на мръсница [re: жeнa]
Автор izmislitca (fable)
Публикувано 11.03.04 08:36



Ти си анонимна, няма да ти навреди на виртуалния имидж на жена, каквото и да ти кажа, нали, м? Е, аз пък не съм анонимна, на моя имидж това би могло да навреди, защото МРЪСНИЦИТЕ винаги знаят кои са хората, които стоят зад ника, и не пропускат сгодния момент да се възползват от едничкото си познание, за да забият ножа в гърба. Само и само за да дадат глътка живот на хилавото си ЕГО.

Но понеже напоследък нещо много ми додея, да си го кажа тука в прав текст тук: ПИСНА МИ ОТ МРЪСНИЦИ. Всякакви. Не е задължително да са жени.

Конкретно към теб имам конкретен въпрос: Ако можеш, убеди ме, че ти, да речем, не си авторката на темата на мръсницата, дето мисли, че е хванала аполон белведерски, яхнал златния телец, за шлифера. Или ме убеди, че ти не си прецаканата съпруга, която като мръсница си бие сама шамарите, за да се наслаждава на виртуалното си извратено отмъщение. А най-трудно ще ме убедиш, че не ти си “АЗ, БЪЛГАРКАТА”, а защо, няма нужда да ти обяснявам.

Не ме интересува коя си. Дали си жена с мисия. Нещо като духовен водач, виртуалната Орлеанска дева, бореща се за морала, надигайки здравите сили срещу никаквиците, които съчетават професионално приятното с полезното. Докато ти, фригидната, вярваш, че любовта, от която се раждат деца, не е критерий за човека като цяло.

В момента ти не ме интересуваш. Интересува ме само ненаситното ми желание да ти кажа едно нещо, защото в тази тема витае духа на УНИВЕРСАЛНАТА ПОМИЯ, като обобщен образ на всичко долно, гнусно и омразно. С мръсници като теб, дори на необитаем остров да съм, няма да имам нужда от Петкан или Петкана с твоите душевни качества. За такива като тебе само мълчание. И в обществото, и на необитаем остров, и във виртуала.

Но от време на време идва моментът, когато нещата трябва да ви се кажат в прав текст. Реакцията на МРЪСНИЦИТЕ е предсказуема: всичко, което им се казва в прав текст, се обявява за лудост, кой знае защо мръсниците все имат за хоби психоанализата. Но знаеш ли кое отличава психоаналитиците-аматьори, като каквато може би ти се подвизаваш в някой затвор, след като си имаш работа с контингента на нравствената полиция – каквато в България още няма, така че не ми се ловкай за термина, калкиран е.

Отличава ги това, че те четат психоанализата с единствената цел: да поставят диагнози. И как нито един мръсник не проумя, че представителите на хуманната наука наричат пациентите си не луди, а душевноболни.

Улавяш ли тънката разлика? Не, със сигурност. Ами тънката разлика е, че един МРЪСНИК, няма душа, ерго, добрата новина за МРЪСНИЦИТЕ е, че душевните болести НЕ СА ЗА ТЯХ, а за хората с жива душа. С психоанализата дотук.


Продължаваме по същество:

ТИ СИ ДОЛНА АНОНИМНА МРЪСНИЦА, а който прочете крясъците ти, доста трудно ще оспори констатацията ми. Няма да сравня езика ти и с езика на долна сводница в евтин бордей, защото там хората вероятно поне публично не използват този стил, пазят приличие пред клиентите си. И кой те е заблудил, че умението да натискаш клавишчето kaps lock върви в комплект със стила на човека, който някога някъде е натиснал същия клавиш... Или пък употребата на звездички и многоточия?

Все ми е едно, дали дращиш за сметка на фирмата си, дали те тресе псевдология фантастика - няма нищо общо с фантастиката като литературен жанр, щом ти е хоби психоанализата, знаеш, ако не знаеш, питай. За текста, адресиран до теб, не нося отговорност пред законите на РБ, защото ти си АНОНИМНА, и не можеш да докажеш обратното. Затова ще си изтърпиш като МРЪСНИЦА в тази конкретна тема шамара, който не желаеше. Е, и аз не желаех да се занимавам с МРЪСНИЦИ, но ти ми даде карт-бланш да излея терапевтично негативните си емоции, нали така, м?

А моето правило е: когато някой МРЪСНИК си е изпросил шамара, престъпление е да не му го зашлевиш, иначе ще гори от срам твоето лице - че нямаш капка достойнство и чест.

Не ме интересува дали с тая твоя яка захапка със сигурност един ден може и шефка да станеш, и до оДИРтяване да си пишеш по цял ден регистрирана, упоена от свободата да бъдеш МРЪСНИЦА НОМЕР ЕДНО във виртуалния свят. Не ме интересува дали си Мадам в някой бардак, или си фригидна кучка, която търпи гащника до себе си, защото не й стиска да си намери мъж, който да я научи, че И СЕКСЪТ е мерило нивото на човека.

Не ме интересува дали си някоя твар, която ще плъзне или вече е плъзнала на местата, където сътруднича, за да ме остави без хляб, защото МОЖЕ БИ СИ ОТ НОВАТА ПОРОДА ВИРТУАЛНИ МРЪСНИЦИ, които ровят в чуждите компютри, въобразявайки си, че са велики геои от някой КИБЕР-ПЪНК, и заблуждавайки се, че не са мръсници. С КАКВО ЕЛЕКТРОННАТА ПОЩА се отличава от ОБИКНОВЕНАТА? М?

С това че някой МРЪСНИК може и да се посвени да разпечата обикновено писмо, но няма да се послени да се рови в личния живот на хора, които не го желаят ТОВА РОВЕНЕ, защото се изживява като някой герой от МАТРИЦАТА. Само че тая МАТРИЦА е МАТРИЦАТА НА ПОДЛИТЕ МРЪСНИЦИ. Та, м?

Пак да се върнем на въпроса: я ми гарантирай, че не си кръстоска между троянски кон и човек, който бърника, евентуално в пощите ми, може би сканира компа ми, а следователно е в час и с деловите ми контакти, от което без да му мигне ще се възползва, защото НЕ ОБИЧА ДА МУ СЕ КАЖЕ ИСТИНАТА ПРАВО В ОЧИТЕ?




И така да е, не ме интересува. Защото най-важното е да не се срамувам от себе си и да си замълча именно в тази тема.

Аз всякак ще се оправя, вервай ми. И нека моето оцеляване не те интересува.
Приказката е за друго...

На мен ми ти си ми безразлична, анонимна жено. Нещо повече: не се главозамайвай, че ти си причината за това, че тая нощ сън не ме ловеше. Дори съм ти благодарна, че тая нощ писах, брисах, пак писах до теб, с ясното съзнание, че не заради теб и останалите МРЪСНИЦИ на тоя свят ми пада понякога пердето.

Не се превъзнасяй, жено, ти си само една услужлива помийна яма, в която захвърлям жълтата книжка, която една анонимна дировска “звезда” възпя на 8 март, подписвайки се анонимно с моя регистриран ник.

ТА ТАКА. Щеше да е много просто, ако ми беше олекнало. Ама живея в страна, в който вече и децата започнаха деца да убиват, в буквалния смисъл на думата. Е МНОГО МИ ДОЙДЕ НАНАГОРНО.

И нямам намерение да ти се исвинявам. И не приемам исвинения.

Искам само да ти кажа синтезирано извода от тоя постинг: АЗ НИКОГА НЯМА ДА ЗАУВАЖАВАМ МРЪСНИЦИТЕ – НЕЗАВИСИМО ОТ ТЯХНАТА АНОНИМНОСТ ИЛИ ПУБЛИЧНОСТ.

Редактирано от izmislitca на 11.03.04 12:07.


Тема Re: За темата на мръсницанови [re: izmislitca] Редактирай мнение
Автор efir ()
Публикувано 11.03.04 08:49



Подписвам се под тези думи и с втория си регистриран ник.



Тема Re: За темата на мръсница [re: izmislitca]
Автор * ()
Публикувано 11.03.04 08:55



Подписвам се под тези думи и с третия си регистриран ник.
Други никове нямам. Анонимно не пиша.

И никой да не ми е казал бръм къде да пиша, дали да пиша или да не пиша с тия три ника - ако написаното от мен е в рамките, за които не нося наказателна отговорност.
Сбогом, жено.

Разговорите ми с виртуални МРЪСНИЦИ бяха дотук.



Тема Re: За темата на мръсницанови [re: жeнa]
Автор izmislitca (fable)
Публикувано 11.03.04 10:29



Постскриптум.

Дадох ти достатъчно време да се включиш регистрирана и да повториш регистрирана писаното от теб като тема за булгаристанските майки. Е, моя баща беше не булгаристанец, а БЪЛГАРИН, Бог да го прости, така че като стане дума за булгаристанци, не ме интересува дали се говори за майки или бащи.

Ако беше имала капчица доблест, нямаше вероятно да прочетеш нито ред от мен повече.

Искаше да разбереш как оцелявам: ами ей така, с ДОСТОЙНСТВО. Без да съм мръсница. Защото изгубя ли достойнството си, губя ВСИЧКО.

Редактирано от izmislitca на 11.03.04 12:09.


Тема Re: За темата на мръсницанови [re: Aз бълrapkaтa]
Автор lzmislitca (Нерегистриран)
Публикувано 11.03.04 11:01


Постскриптум.
И тебе, дето най ти приляга да кажеш АЗ БУЛГАРЪСТАНКАТА, защото си срам за моята родина.

Колкото и да ти е тъжно, България е и моя родина, ЧИСТОКРЪВНА МРЪСНИЦО, За тебе ще е най-тежката ми дума, защото имаш наглостта да се именуваш в женски род, и да наричаш 17000 жени с долната дума, която използва за ЖЕНАТА МАЙКА най-подлата отрепка, нещото, което наистина ме кара да замечтая да има някъде една страна вулгаристан, където да заживееш ти и всички МРЪСНИЦИ от твоя ранг
.
Радвайте се, че съм по-широко скроена, и не си вадя нито от думите на това НИЩО, нито от вашето мълчание, което си е знак за съгласие или за липса на достойнство, в отговор на подобна безмерна ПОМИЯ, само защото вашите майки не са рускини, че целият дир не е всъщност малък модел на страната ПОМИЯРИЯ.

Ако и ти имала капка доблест, да повториш с регистрирания си ник, с който кой знае колко си отворена и любима мяукаща женичка в дира, и ти нямаше да го прочетеш.
Не ти пиша регистрирана, щото ме мързи, пък и не го заслужаваш.

Когато някой лорд или барон нарече майка ти със същата дума, целуни му ръка, да не забравиш. Може и да ти пусне някой-друг сребърник.




Тема Re: За темата на мръсницанови [re: жeнa]
Автор izmislitca (fable)
Публикувано 11.03.04 11:39



ДОСТАТЪЧНО ЯСНА ЛИ БЯХ?
Ако някой нещо не е разбрал, повредата е в неговия монитор.
Най-после ми олекна.
НАЙ-ПОСЛЕ.

Аре.............. живи-здрави!



Редактирано от izmislitca на 11.03.04 11:41.


Тема Re: Падение?нови [re: Гpaция]
Автор Aтинянkaтa Taйcън (трепач)
Публикувано 11.03.04 18:45



Наляво и надясно
това не беше ли някаква тау-техника?

Бъзикам авторката, бе

Аз съм победител

Тема Re: За темата на мръсницанови [re: жeнa]
Автор N(strashno neshto ...) (Нерегистриран)
Публикувано 11.03.04 21:21



Balkanskia kurvaluk e strashno neshto ...
Poroka disha v rehnite gyrdi
Ima neshto takova za nasledstvenia kurvalyk, poznavam takiva jeni,
mnogo sa strashni i sa nespasiaem sluchai. Ei, golemi strasti v taz Bulgaria, mama mu stara, goliamo ebane, goliamo libido!
V Bulgaria biologichnite procesi se osyshtestviavat po-byrzo zardai klimata i za tova horata sa mnogo eblivi, ebe im se ta dve ne wijdat i se zavihriat mnogo jivotinski strasti i otricatelna energia. Poroka disha v tehnite gyrdi ....


Тема Re: За темата на мръсницанови [re: жeнa]
Автор N(syshtestvuva i e fakt) (Нерегистриран)
Публикувано 11.03.04 21:45


Izmislica, spoko! Balkanskia kurvalyk syshtestvuva i e fakt, po-vyzrastnite ot teb znaiat za kakvo stava vypros. Chuvala li si izraza "razpasana turkinia"?
Balkanskia kurvalyk e fenomen na balkanite, kojto obhvashta ne samo Bulgaria ... Prichinite za nalichieto na tozi mnogo strashen tip kurvalyk sa istoricheski, biologichni, kulturni i t.n. movem da stignem do haremite na otomanskata imperia i po-nadolu istoricheski do vakhankite i vakhanaliite na ezichestvoto.

Razbira se ima i germanski kurvalyk, ruski kurvalyk, holandski kurvalyk, amerikanski, aziatski, no az imam pogled samo v/u balkanskia kurvalyk



Тема Re: За темата на мръсницанови [re: izmislitca]
Автор жeнa (Нерегистриран)
Публикувано 11.03.04 22:30

госпожо "РЕГИСТРИРАНА" в дира и възприемайки този грандиозен факт като единствено и върховно потвърждение за някаква си неизяснена и за теб самата патологична конкретизация на "аза",много ама много си далеч от истината.Толкова е жалко това, което си написала ,че просто не си струва да го коментирам.

Що се отнася до мен самата ,ИМАМ ПРАВОТО НА МНЕНИЕ БЕЗ НЯКОЙ ДА МЕ ЗАДЪЛЖАВА ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ,това е МОЕ ЛИЧНО ПРАВО НА ИЗБОР.
И още нещо-тази злоба която бълваш,породена от едно мнение в дира,говори само за болна психика-звеми мерки навреме.Съжалявам че пак ще правя психоанализа но от изказа ти
струи едно огромно усещане за липса на психическо равновесие,както и за агресия
В личен план-имам перфектно семейство,ЗАЩОТО И ДВАМАТА С МЪЖА МИ не сме МРЪСНИЦИ В ЖИВОТА....ХАЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ И ПО-СПОКОЙНО



Тема Re: За темата на мръсницанови [re: izmislitca]
Автор жeнa (Нерегистриран)
Публикувано 11.03.04 22:38


И още нещо предполагам че си в тийн възрастта


Тема Жена вече е jena2нови [re: izmislitca]
Автор jena2 (непознат )
Публикувано 11.03.04 23:02
-------------------------------------------------------------------------------------------
*
Копие тук:



Защото: Интерпол бяха спамнати от мен на тема компютърен и ядрен тероризъм.

Повече за лудостта можете да научите тук ВЪВ ФБ БЛОГА МИ

САМО ЦИТАТ - ЗА ЗАПОЗНАВАНЕ С ТЕМАТА.

Направо не знам откъде да започна... Докато вървях надолу с намерение да стигна пеш до моста, орловия, оттам да се върна с метрото, внезапно си казах - не... има едно паметно място, което ме привлича като магнит. И то е 4 километър... Където за пръв път опознах що е то тръпката да те зачукат в болница. И да започнеш да взимаш първите уроци. Освен това нали и моят приказен герой Фишек има намерение да развърти такъв бизнес в Сайропиния.... И като се отприщи една вълна от спомени...

Когато ме закараха с линейката, в която ми нахлузиха усмирителната риза... бях с маратонките Адидас, които баща ми ми беше донесъл от Франция.... Дори не ми позволиха да си вържа връзките, така че когато стъпих за пръв път на обетованата земя, едната маратонка се изхлузи... Под ръце ме поведоха към скенера, да ми видят главата, имам ли мозъчни увреждания. Нямам.... Пътьом си казах, копеуе, недооценен момент. Един път са ти сканирали мозъка и няма увреждане.
(пропуск)

Апропо, сетих се, че Неонел от дир.бг много ми помогна да се озова тук, на 4 км, с профилите, които ми правеше в клубовете на дира. Най-бляскавият за съжаление май е заличен, по време на така наречената битка край Ватерло. Преброих го по знаци, навремето - 5 и нещо знаци БДС стандарт - грубо 10 000 знака. Я да видя колко знака е този , 6 332 само...

Нищо работа. Я да копирам отново шедьовъра, за който честно казано бях забравила, защото е бледа тръпка по сравнение с онзи. Пълен с оскърбления, въз основа на събирано на споделеното от мен анонимно с различни никове. То не беше презрение, че бащата на дъщеря ми след операцията от рак ми бил носил подога на болничното легло... Ами носил е, почитаема 317, вр., защото всички очакваха да не преживея операцията с четвърти стадий карцином и адски болки. Да, той, представи си, бащата грижовен на дъщеря ми, ме дочака след операцията и стана свидетел, че плача като новородено защото я няма болката, която щеше да ме убие, ако хирургът ми не беше изтеглил операцията за четвъртък.

Нямаше да доживея до понеделник. И, да представи си, след операцията се нуждаеш от подлога, с шевове си, които кървят и общо взето не е показано да се движиш веднага след излизането от пълна упойка...

Ето текста на творбата , за която благодаря, модератор врабец, неонел, о ти!, * (аз), 317 (•>), вр., sparrow-49641 (•>), Bp1 (•>), 5 napu B kecuR (•>), sprrw (•>), и още поне двайсет ника, порицаваща ме за моята многониковост.

Надявам се, че зарибих читателите - и отново БЛАГОДАРЯ ВРАБЕЦ, БОРЯНА...

><





Архивирам във ФБ. Във ваш интерес е, врабец, да не триете.
Ще е лоша услуга за клубовете, на които дължа много и безкрайно държа.

Освен това вие, вр., отдавна не пишете тук, прочетох че сте се концентрирали във ФБ. Аз пък намирам, че тези форуми са най-добрите, чела съм на много езици в други форуми. Най-доброто в интернет за общуване са клубовете на дир.бг.



>

Редактирано от efir на 17.08.20 00:12.



Тема Съвет - отговор -забележканови [re: efir]  
Автор efir (бивш мецанат)
Публикувано17.08.20 01:52



Абе кой ще ти чете зарибяването в края бе...

Пускам само това -и интересът е гарантиран.

"Относно Ванчо Костов, знам от покойния си баща някои работи. За командора. Със сигурност той има пръст, в отнемането от нас на парчето земя, което можеше да бъде спасение и за брат ми, и за мен. Болните от рак на кръвта деца. на Георги Илиев Полянов.

Татко вече беше болен, от някаква мистериозна болест... И това съкрати дните му.

Костов да знае, че отдавна го проклех, при мен всичко е лично. Също като белязания... Що се отнася до обожавания от Габриеле Ваньо... Чета сега биографията му на руски. И там също липсва фактът от кариерата му, че е бил градски съветник, що така? Държана тайна? Карай, може и да бъркам, но... Имаше останали от баща ми документи, също откраднаи, където в нещо като малка брошура бяха изредени членовете на СГС, и той беше там. Ваня Костов...

Ау, сега вдявам интригата с Майкъл Чорни

....

"Скандал с Фондом Демокрация

(чш, алоу, бг-уикипедианците -Демократия трябваше да го направите, понеже стои като кръпка)

Скандал с Фондом Демокрация начался в 2003 году перед местными выборами, когда Михаил Черной (Миша Крыша, гражданин Израиля) в газете Труд обвинил бывшего премьера Ивана Костова в том, что в 2001 году тот вымогал у него деньги на предвыборную кампанию. После скандала партия Костова проиграла выборы."

Значи затова превеждах за Швейцария и не само документи по делатата на Майкъл... За господин Батков, голям професионалист, свалям му шапка..."
Гусин И.К. е бил отново във вихъра на отмъсттелните си танци...

Това текстче щеше да го пусне клонингът ми smocker77, обаче имало проблеми с логването... Затова с ефир...

Целият текст за лудостта и прочее, тук:



И Гусин Костов да си знае, че не съм за неговата уста лъжица, понеже... съм дъщеря на коравия българин, не откраднал нито лев от държавата, за разлика от некои отворковци.
А също така съм собственик на регистрирания никнейм:
smocker77 (MAD MAX www.interpol.int/form/submit/10615 сигнал за ядрен тероризъм получаван в Лион в щабквартирата на Интерпол, където той е никой ... и понеже в момента 4 агенции разузнавателни ми наблюдават страницата - със сигурност САЩ, Израел, Русия и България, алармирани с години за безобразното отношение на българските власти към чужд гражданин на велика сила на територията на РБ бивша НРБ - 007)

Да си гледат пенсиите теменужките на вилата и да се молят да не започна да чета за тях усилено в интернет ... Понеже компютърът ми и всички мои търсения са под отчет на споменатите разузнавателни агенции....



titanik77
ми заръча да ви поздравя, щото е с бан до 2042 година, заради писаното в клуб Терористичните атаки срещу САЩ, понастоящем Тероризъм. Където критиките му явно не са били възприети като достатъчно хвалебствени за терора.



Celine Dion - My Heart Will Go On - Music Video Titanic Sondtrack
15,824,007 views
•May 1, 2009

Датата е знаменателна, Адам Вайсхаупт е създал на 1 май 1777 ордена на баварските илюминати, впоследствие обявен за ден на трудещите се.
Тия тука обърнаха всеки ден на 1 май, създаден заради рабонически протести, уж.

Редактирано от efir на 17.08.20 02:14.



Тема плюс към Съвет - отговор -забележканови [re: efir]  
Автор efir (бивш мецанат)
Публикувано17.08.20 02:21



Ехо, имайте предвид И.Костов и сие, че Майкъл Чорни е човек, за когото както казват руснаците "у вас кишка тонка":

Michael Cherney (Hebrew: ... Russian: Михаил Чёрный, also Mikhail Chernoy, Mikhail Chorny or Mikhail Chernoi; born 16 January 1952) is a Uzbekistan-born Israeli entrepreneur and industrialist.He is known for his significant role in the 1990s Aluminium in Russia, and his business ventures in Israel. He is also the founder of the Michael Cherney Foundation and a sponsor of The Intelligence Summit.[1][2]



The Intelligence Summit
From Wikipedia, the free encyclopedia
Jump to navigation
Jump to search
The Intelligence Summit Summit-logo.jpg
Founded 2006
Founder John Loftus Chairman's name withheld for security reasons
Type Political, Intellligence, International Security, Cryptology
Focus terrorism
Location

Washington, DC

Area served
United States
Method conferences
Key people
John Loftus, Michael Cherney
Revenue
private donations (primarily from Michael Cherney)
Website www.intelligencesummit.org via Archive.org

The Intelligence Summit is an annual conference run principally by John Loftus and funded by an organization he controls, the Intelligence and Homeland Security Educational Center (IHEC). The stated purpose of these regular meetings is "to provide an opportunity for the international intelligence community to listen to and learn from each other, and to share ideas in the common war against terrorism."
Contents
Organization

According to the Intelligence Summit's website, the meetings are run by organizers (Robert Katz and John Loftus) and an Advisory Council, which includes or included in the past "two former heads of CIA, the head of British Joint Intelligence, senior officials of the Mossad, the former Director of the Congressional Task Force on Terrorism, the former director of the Indian Counter Intelligence Service, generals of the US Army and Air Force intelligence services, and academic experts". Among the Advisory Council members are the author and consultant Yossef Bodansky, special operations expert Richard Marcinko, and retired generals and Fox News military analysts Paul E. Vallely and Tom McInerney.
Funding
Ron Jacobs notes that the primary sponsor of the conference, Michael Cherney, "is the subject of controversy and is currently denied entry into the United States because of his indictment on various charges in Russia and Israel." Jacobs points out that "Cherney is well-known among supporters of Israel and has contributed millions of dollars to various organizations on the right end of Israel's political spectrum, as well as several thousands to the US Republican Party."[1] The St. Petersburg Times confirms that Cherney is the main contributor to the Summit and notes that "the United States has denied Cherney a visa since 1999 because of alleged ties to the Russian mafia." Cherney is listed for organized crime and money laundering on the Interpol Red List of wanted persons.[2] Loftus counters that Cherney "was framed by [former Director of the Office of National Intelligence John] Negroponte."

ПОВТОРЕНИЕТО Е МАЙКА НА ЗНАНИЕТО ЗАТОВА ХАЙДЕ ПАК:

И Гусин Костов да си знае, че и аз не съм за неговата уста лъжица, понеже... съм дъщеря на коравия българин Георги Полянов, не откраднал нито лев от държавата, за разлика от некои отворковци.

А също така съм собственик на регистрирания никнейм:
smocker77 (MAD MAX www.interpol.int/form/submit/10615 сигнал за ядрен тероризъм получаван в Лион в щабквартирата на Интерпол, където той е никой ... и понеже в момента 4 агенции разузнавателни ми наблюдават страницата - със сигурност САЩ, Израел, Русия и България, алармирани с години за безобразното отношение на българските власти към чужд гражданин на велика сила на територията на РБ бивша НРБ - 007)
...

Да си гледат пенсиите теменужките на вилата и да се молят да не започна да чета за тях усилено в интернет ... Понеже компютърът ми и всички мои търсения са под отчет на споменатите разузнавателни агенции....

Музикален поздрав от моя никнейм титаник77 с шизобан до 2042 г., който не може да пусне тук парчето на Селион Дион да го послушате сега вие, като него в Полиграфа, когато се опитахте да натопите г-н Д. Иванов, бивш шеф на 6-то Управление, собственик беше на в-к Земя (? сега не знам, от години не се интересувам), знам, че е сериозен колекционер, и г-жа Св. Шаренкова, моя бивша шефка.

И пред двамата респект. Нямат нищо общо със сектантските изпълнения. За което е писано когато трябва и на когото трябва. При описание на атаката от интернет срещу мрежата на в-к "Русия днес"






cancion de titanic en ingles y espanol
3,756,605 views
•Jan 22, 2015


приятно пеене и лека нощ





ps
Self raised, self made
Nothing was ever handed to me
I tasted pain, the gutter hugged me
Till I stood up and embraced the flames

Always pushing, always searching
Always crossing the line
Try to hold me back
I swing the hammer of inner strength

Always the hard way
Nothing was never handed to me
Always the hard way
You taught me truth, you gave me strength
I learned everything the hard way

Helpless and crisis

Special 10x to Interpol and FBI - especially to Sir James Comey, 7th Director of the Federal Bureau of Investigation
In office
September 4, 2013 – May 9, 2017
for help and understanding
love, Sirs
krechi77




Terror - Always The Hard Way (live @ With Full Force 2007)








Редактирано от efir на 17.08.20 03:06.



Тема Re: Съвет - отговор2нови [re: efir]  
Автор efir (former adviser)
Публикувано17.08.20 04:29



ПОНЕЖЕ ЗА МЕН Е ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ ДА СЕ ОТЧИТАМ В БЛОГА ЗА ИЗЯВИТЕ СИ НА ДРУГИ МЕСТА. ПУБЛИКУВАМ ТОВА, в ДНЕС пиша стози никнейм:
Лимонадения Джо (нерегистриран)

Понеже знам, че безумно сте заобичали тука покрай Хелоуин прилепите, че и някои в България* и по света си ги чуват като домашни любимци... Вземете си прилепче да го обгрижвате...
Според мен те разнасят ковид19 и са причинителите. Прочетете това и повече за тия вампири, съставляващи една пета от броя на бозайниците - ако не се лъжа.

Коронавирусите (Coronaviridae) са семейство едноверижни РНК вируси.[1]

Повечето от тях заразяват животни като ПРИЛЕПИ, пилета, камили и котки. Понякога вирусите, които заразяват един вид, могат да мутират по такъв начин, който им позволява да започнат да заразяват друг вид. Това се нарича „кръстосано предаване на видове“ или „преливане“.

Първият коронавирус е открит при пилета през 30-те години на миналия век

Изминали няколко десетилетия преди да бъдат идентифицирани първите човешки коронавируси през 60-те години на XX в. Към днешна дата седем коронавируса имат способността да причиняват заболявания при хората. Четири са ендемични (редовно се срещат сред конкретни хора или в определена област) и обикновено причиняват леко заболяване, но три могат да причинят много по-сериозно такова и дори фатална болест.
реплика +0 -0
2020-08-17 03:36:55
Лимонадения Джо (нерегистриран)

СЪВЕТЪТ Е КЪМ ПРОТЕСТЪРИТЕ - ГРИЙН ОРГАНИЗАЦИИТЕ.
ТЯХНАТА КОЖА...
реплика +3 -1

включванията са в темата са протестите в Брюксел.

2020-08-17 00:28:18
Лимонадения Джо (нерегистриран)

абе и моето тяло си е мое.. обаче зимъс една бивша позната ми трапоса да й гледам котката и ми лепна май брюкселска корона... такова чудо не пожелавам никому... и никой да не си въобразява, че след като преболедува (търкалях се един месец у несвест) няма да го удари пак, катоизползва слабото място в имунната защита. Половин месец не мога да се оправя от алергия, каквато не ме е спохождала никога в живота ми, имунитетът ми откачи... сега карам само нафурми и вода и водорасли спирулина, гаси... и лека -полека изпълзявам.

сори за ковидиотите. а вие си вервайте, че е шега работа, не ви преча. протестирайте и разнасяйте успоредно заразата.

реплика +5 -8
2020-08-17 00:41:49
"Къх", (нерегистриран)

казва детето, когато се опари.
За разлика от всички останали вируси SARS-CoV-2 има "невероятни" изненади за
индивидите с материалистично съзнание - ОКО ДА ВИДИ, РЪКА ДА ПИПНЕ.
+4 -2
2020-08-17 01:00:59
Към четиримата с минусите. (нерегистриран)

Като Ви набара брюкселската корона, ... то ще да е заради минусите.
+0 -0
2020-08-17 03:31:12

Лимонадения Джо (нерегистриран)

да те светна - според мен преносители на заразата са прилепите, а някои българи си ги държат по къщите като домашни любимци...

останалото казано от теб не ме засяга по никакъв начин - всеки знае себе си. И има право да коментира както пожелае всеки. Лека нощ :)
Прочети за тези вируси в уикипедия ако щеш...

Прочете ли тук добре думата ПРИЛЕПИ

Коронавирусите (Coronaviridae) са семейство едноверижни РНК вируси.[1]

Повечето от тях заразяват животни като ПРИЛЕПИ, пилета, камили и котки. Понякога вирусите, които заразяват един вид, могат да мутират по такъв начин, който им позволява да започнат да заразяват друг вид. Това се нарича „кръстосано предаване на видове“ или „преливане“.

Първият коронавирус е открит при пилета през 30-те години на миналия век

Изминали няколко десетилетия преди да бъдат идентифицирани първите човешки коронавируси през 60-те години на XX в. Към днешна дата седем коронавируса имат способността да причиняват заболявания при хората. Четири са ендемични (редовно се срещат сред конкретни хора или в определена област) и обикновено причиняват леко заболяване, но три могат да причинят много по-сериозно такова и дори фатална болест.

Сори, ама темата си е моя, в тероризъм клуба има една с хиляди мнения. Така че не е спам. А съвет в клуб Съвети.

Ликвидирайте кръвосмучещите прилепи поне, за да се спре епидемията. Впрочем, във ФБ блога си имам много материал за тези гнусни същества.
https://www.facebook.com/KRECHI77

Прочетено току-що
МОСКВА, 16 авг — РИА Новости.

Новый коронавирус мог адаптироваться к человеческому организму еще в 2012 году, пишет The Sun со ссылкой на вирусолога Джонатана Латэма и биолога Эллисон Уилсон.

Исследователи обнаружили записи врача, лечившего горняков из китайской провинции Юньнань, которые

две недели очищали шахту от фекалий летучих мышей.

У заболевших проявлялись симптомы, характерные для COVID-19: пневмония, сухой кашель, боли в конечностях и высокая температура. Пациентам понадобилась вентиляция легких, трое из шести рабочих скончались.


--------------
А в клуб 40-50 прочетох днес следното в тема от 2015 г. за разлика във възрастта между жените (по-възрастни) и мъжете (по-млади).

автор: sprrw (•>)

"- с ГОШО нещата наистина не седяха много добре. той акаше само увиснал, денем, преди и по време на сън. ПРИЛЕПИТЕ ПРАВЯТ ТАКА. това означава, че вместо да се седи на това място върху шкафчето за обувки под закачалката, където той спеше, там имаше постлано парче вестник, което се сменяше всеки път щом се забележи нещо върху него. смачква се на топка и се изхвърля в кофата с домашния боклук.
когато идват гости се предупреждават :)))"






Тема Re: Съветнови [re: efir]  
Автор efir ()
Публикувано04.10.20 15:04



Както винаги първият съвет е най-добър.


Като първата и единствена виртуална любов.

Оня мръшляк мързелив да не си въобразява, че той е първата ми интернет тръпка.
А коя е си е лично моя работа.
втория съвет им го завещавам на тях.
Сичко по най-трудниот начинъ.

малко руски хитове.

Редактирано от efir на 04.10.20 20:17.



Тема Re: Съветнови [re: efir]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 02:48



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:




Тема Re: Съветнови [re: efir]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано08.02.21 03:16







Тема отговор - забележканови [re: efir]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано12.02.21 04:01



It's my words, I confirm it.

Veni, vidi, vici ...



Тема Съветнови [re: efir]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано16.02.21 07:32








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.