Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Съвети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Zaplaha  
Автор sunnybo (непознат )
Публикувано28.12.10 12:11



Zdravei te,ot izvestno vreme me iznudvat za snimki s zaplahata che shte mi napravqt profil i shte kachat snimkite mi tam .. snimkite sa malko necenzurni .. vsichko zapochna s snimki po banski .. kajete mi kakvo da napravq ,za de ne razprostranqt snimkite mi na publichni mesta





Тема Re: Zaplahaнови [re: sunnybo]  
Автор O8O3287 ()
Публикувано05.01.11 20:01



Ами просто може да не се снимаш по начин, който би те притеснил да стане публично достояние (без бански). А станалото станало, не можеш да го върнеш! Ако не се "връзваш" и притесняваш, ядосваш и обръщаш внимание на заплахите, то хората дето те заплашват постепенно ще загубят интерес да те шантажират. Т.е. твоята реакция ги провокира, това е и целта им да предизвикват тези отрицателни емоции у теб. Ако си безразлична и се придържаш към положителните емоции, независимо от обстоятелствата, които ти поднася живота, то ще останеш незасегната от тях и няма да ги провокираш да ти се случват.



Тема Zaplahaнови [re: sunnybo]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано08.02.21 04:02



лошо.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.