Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 27.09.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: офф топикнови [re: bubanka]  
Автор HaчkoМодератор (What the fuck?)
Публикувано17.04.04 17:19



Същия въпрос ми зададе майка ми преди два дни. Аз и отговорих, че според мен за някои хора всичко е подходящо за мезе.

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Тема Re: Абе къде е...нови [re: Mediaworld]  
Автор HaчkoМодератор (What the fuck?)
Публикувано17.04.04 17:19



Благодаря! Ще запомня това име! А "Консервафилм" помня, че обра много овации

~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~

Тема Видяхнови [re: Haчko]  
Авторdisturbance (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 18:56



Видях рекламата. Тези дни се скъсаха да я излъчват. А и се оказа, че съм я засичала и по-рано, без да й обърна особено внимание. Благодаря все пак за опътването!
Едва ли някой се интересува от моето мнение, но на мен нещо не ми хареса. Дразни ме. Не с нещо конкретно, а като общо възприятие. Въпрос на вкусове явно...



Тема Re: Видяхнови [re: disturbance]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано19.04.04 19:36



освен това поне една риба мига- нещо, което не е много възможно



Тема Re: Карнобатска мастиканови [re: Ив]  
Автор Bittersweet (тоник)
Публикувано23.04.04 11:59



Рекламната кампания е разработена от Noble Graphics Creative Studio. Продуцент и режисьор на тв спота е Златин Радев.


P.S. Нека уточня, не правя PR на Noble, видях че никой не е отговорил на Ив.


Редактирано от Bittersweet на 23.04.04 12:10.



Тема Re: Видяхнови [re: bubanka]  
Автор Mediaworld (минаващ)
Публикувано24.04.04 00:52



По отношение за мигащата риба ще ти разкажа една поучителна история от процеса на работа върху Търсенето на Немо. Викнали пичовете от Пиксар един специалист по рибите да им даде обща представа за какво става въпрос и след като видял някои кадри казал "Ама рибите не могат да мърдат гръдните си перки!" Тогава режисьорът му казал, че по принцип рибите не могат и да говорят...



Тема Re: Карнобатска мастиканови [re: Haчko]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано24.04.04 18:48



Моето мнение за тази реклама е крайно отрицателно за основното . Допълнително смятам, че изпълнението е "набързо", виждам и досадни дефекти в постпродукцията. Признавам само, че е запомняща се реклама - без да съм сигурен обаче, че това е от полза за клиента. Мнозина не я помнят "с добро". Както и да е, все пак - български принос в рекламата на анисовите напитки....

Agent of Change


Тема Re: Видяхнови [re: Mediaworld]  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано25.04.04 08:11







Тема Re: Карнобатска мастиканови [re: Haчko]  
Автор Дyдy (По Таркан)
Публикувано29.04.04 09:56



Аз пък не обичам риба и направо ми се сгади от тази реклама.

''Бог беше тук,но си тръгна рано''


Тема Re: Карнобатска мастиканови [re: Ecнaф]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 17:17



Странно, че голяма част от мненията са толкова отрицателни. Аз мисля, че рекламата е супер готина. Може ли да обясниш какви са досадните дефекти в постпродукцията и защо смяташ, че е направена "набързо"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.