Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 25.04.24 
Професионални
   >> Реклама
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Колеги, помагайте ! Начко моля те ...нови  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 19:07



... да заковеш тази тема най-отгоре. Наистина те моля !





Тема Re: Колеги, помагайте ! Начко моля те ...нови [re: Xлeбapoв]  
Автор HaчkoМодератор ()
Публикувано10.09.03 19:46



Дъщеря ми - Антония Валентинова Георгиева е родена на 03. 03. 1986 г. в гр. Кюстендил (два месеца след аварията в Чернобил).

Хлебаров, аварията в Чернобил беше на 26.04.1986, а трети март е два месеца ПРЕДИ тази дата.
Изясни ми, ако обичаш, това несъответствие и веднага ще закова темата. И лично ще се бръкна дори.

Не ме разбирай погрешно, но и сам знаеш - в България има вече какви ли не хитреци.



Тема Re: Колеги, помагайте ! Начко моля те ...нови [re: Haчko]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 01:01



Това не е моя дъщеря. Другото - виж го в бележките си за да не ме обвиняваш ...



Тема Добре, бележки не приемаш ...нови [re: Haчko]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 01:16



... ще се наложи тук да се обясняваме.

Исках на бележки, за да не ме обвиняваш в нелоялна реклама, ама като не приемаш...

Та така ... иди и виж в www.yvox.net колко хора са се ангажирали с каузата, без да подозират нуждаещите се че са измамници.

От мен запомни:
Ако човек иска да помогне - намира начин, ако не иска - измисля оправдание

Ще помагаш ли ?

Между другото може да ме отбаннеш - както виждаш с един бан не можеш да ми затвориш устата Добрин Банов (каква подходяща фамилия за модератор в този клуб ) се опита, щото си има лични причини, но виждаш какъв е резултата.



Тема Re: Добре, бележки не приемаш ...нови [re: Xлeбapoв]  
Автор HaчkoМодератор ()
Публикувано11.09.03 09:10



Хлебаров, не ме интересува колко хора са се ангажирали. Докато не се изясни това твърдение за двата месеца, за мен тези хора са потенциални балъци. Казвам го без лошо, чувство, по-скоро със съжаление.

П.С. Благодаря за разрешението да те "отбанна", но засега няма да се възползвам.



Тема Не само ...нови [re: Haчko]  
АвторXлeбapoв (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 09:21



... че си дребна душица, ами си и злобар. Дано никога не ти се налага на теб или твои познати да търсиш помощ по този начин. Господ да ти е на помощ !

П.С. Знаеш, че темата мога и аз да я закова - само малко повече време ще ми отнеме.



Тема Нищо не можеш да заковеш.нови [re: Xлeбapoв]  
Автор БeopнМодератор (мечка)
Публикувано11.09.03 15:34



Стига си плещил глупости! Можеш да престанеш да се заяждаш и обиждаш, това можеш.



Тема Абе, пич,нови [re: Xлeбapoв]  
Автор ClD (акъл wanted)
Публикувано11.09.03 15:51



не ти ли писна вече, бе? Всеки път, като се появиш тук, се държиш така, сякаш някой ти е изял десерта! Не пиша в клуба, но редовно го чета, и досега веднъж не е имало някакво позитивно мнение от твоя страна. Просто човек като види името ти, и знае какво да очаква - някакво заяждане на дребно с модераторите, или реклама на "оня сайт". Блахххх. На мен ми омръзна, а дали ТИ не омръзна на СЕБЕ си? Аман!

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: Колеги, помагайте ! Начко моля те ...нови [re: Xлeбapoв]  
Автор3a Haчko (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 16:31



Преди или след, нима това има значение? Нима има значение причината, след като има проблем? Много е грозно да се пазариш за такова нещо, Начко, и да издребняваш така жалко. Като един от многото, които хич не харесват Хлебаров, но като човек, който е видял ужаса в очите на засегнатите и близките, намирам за жалко да не съдействаш с каквото можеш.



Тема Прав си, наистина трябва да се съдейства,нови [re: 3a Haчko]  
Автор БиrEъp (8)
Публикувано11.09.03 17:06



но оставят съмненията zащо Хлебаров прави това.
Писал си, че си един от многото, които не го харесват, така че предполагам zнаеш с какъв човек си имаш работа. Аz не мога да си представя човек с толкова мръсен характер като неговия да се zастъпи zа някаква доблестна цел.

Преди няколко дни Хлебаров не се посвени да иzполzва смъртта на едно дете след неуспешна операция, само zа да наплюе на политическа основа доктора иzвършил операцията.
Това просто ако някой си е помислил, че му пука zа някого и нещо.
Не, ще се остане същият.

Работил съм в Мерил Линч и съм научил английски
Прякор



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.