Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Проблем с предаване на клиент!!!нови  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано03.02.12 20:09



Здравейте колеги!

Имам една клиентка, която от доста време ми къса нервите... хеле, разбрахме се, че ще се разделяме! правя аз описите - утрепвам ДВА ДНИ в това, нося й папките и й предавам незаверени осигурителни книжки, защото дружеството, където е била осигурявана преди мен, не е заверило книжката, и ревизорите в НОИ ми отказват заверки...

Така, питането ми е - понеже не са изтекли петте години (инак знам, в Централния архив) - къде да депозирам документите й по опис?! Някаква идея някой??! И мога ли някак да й ги пратя по куриер, евентуално - кой ще удостовери дали описаното, което пращам, съответства на предаденото? Става въпрос за два дебели класьора и една папка меки корици - в смисъл, описа е 6 листа...



Помощ!



Тема Re: Проблем с предаване на клиент!!!нови [re: parvaty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.02.12 22:54



Не разбрах защо тя да не ги приеме и да се подпише.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема ами, отказа ми,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано04.02.12 10:40



защото книжките не били заверени! ...



Тема Re: Проблем с предаване на клиент!!!нови [re: parvaty]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано04.02.12 17:18



Гадно е, ако не ти е платила





Тема Re: Проблем с предаване на клиент!!!нови [re: Жaнa]  
АвторДuмu (Нерегистриран)
Публикувано04.02.12 17:39



Аз ти препоръчвам, да й изпратиш писмо с обратна разписка и да я поканиш да се яви в твоя офис за получаване на документите в определен ден и час. В определения ден да си осигуриш един свидетел.Ако не се яви вината няма да бъде твоя.Ако дойде да й предадеш документите ,като й показваш всеки документ и накрая да се разпишете двете и свидетеля .



Тема Re: ами, отказа ми,нови [re: parvaty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.02.12 18:04



Супер! Значи и пускаш едно писмо с обратна разписка, в което я уведомяваш за приключването на договора и я каниш да си вземе документите, пък тя ако ще. Сигурно може и нотариална покана да и отправиш, но чак пък толкова да се тормозиш...
Между другото, НОИ не би трябвало да ти отказват заверка на последната година. За предните са прави.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 04.02.12 18:06.



Тема Re: Проблем с предаване на клиент!!!нови [re: parvaty]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано05.02.12 02:39



Нотариална покана да си ги вземе с Протокол от нотариуса :)



Тема Re: ами, отказа ми, [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано07.02.12 11:35



Надявам се, че парвати няма да се засегне, че питам в нейна тема, но от къде се вземат осигурителни книжки?



Тема Re: ами, отказа ми,нови [re: Фиши]  
Автор Шматка (голяма блейка)
Публикувано07.02.12 14:25



купуват се от НОИ



Тема Re: ами, отказа ми,нови [re: Шматка]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано07.02.12 17:40



Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.