Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Тема Помощ измама с ел.подпис !!нови  
Автор пацора (непознат)
Публикувано17.10.11 19:47



Здравейте преди няколко месеца си направих Електронен подпис, преди седмица останових че е изчезнал, незнаех дали е откраднат или изгубен, реших да се проверя по ЕГН в търговският регистър където излезна че съм оправител на фирма която е със седалище в друг град от близо месец . Въпросът ми е може ли да анулирам съответния документ със които съм назначен и съответно как ? Благодаря предварително !



Тема Re: Помощ измама с ел.подпис !!нови [re: пацора]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.10.11 06:14



Будалкаш ни нещо. Кажи за колко пари си сложи подписа като Оправител.

Само я оправяш тази фирма или си и съдружник? Подписът на съгласието за управление електронен ли е?

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Помощ измама с ел.подпис !!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор пaцopa (непознат)
Публикувано18.10.11 11:13



Да електронен е физически във София не съм бил а фирмата е регистрирана там !



Тема Re: Помощ измама с ел.подпис !!нови [re: пaцopa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.10.11 11:37



Звучи ми странно. тъй като при регистрация се иска нотариално заверено съгласие на управителя да управлява. Не съм чувала нотариус да заверява електронен подпис. Коя е фирмата, ако не е тайна?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Помощ измама с ел.подпис !!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор пaцopa (непознат)
Публикувано18.10.11 12:01



мога да пратя самият документ на поща ако искаш да го рагледаш !?



Тема Re: Помощ измама с ел.подпис !! [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано19.10.11 17:35



Могат и с електронен подпис дистанционно да се оправят фирми в търговския регистър. Не съм го правила, въобще с вписвания не съм се занимавала, но мисля, че изрично беше предвидено в ЗТР.
Оправителят е задал същия въпрос и в Право, затова му щракнах на профила да го видя що за птица е.

Напълно е възможно да не лъже.



Тема Re: Помощ измама с ел.подпис !!нови [re: Mиpa_M]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.10.11 07:33



Може с електронен подпис да пуснеш заявлението, но към него пак се прилагат ска(е)нирани документи, включително нотариално заверен образец от подпис- неелектронен.

И в случая на питащия си е пак така. Подписът му фигурира в документите, пък дали не е фалшифициран... Е, не си беше написал собственоръчно трите имена под подписа, което доколкото знам се изисква от нотариусите, та може и да е фалшификация, но да е мислило длъжностното лице по вписванията.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Помощ измама с ел.подпис !!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор пaцopa (непознат)
Публикувано20.10.11 09:23



тоест подписът при нотариоса е фалшифициран доколкото разбрах !? а останалото е направено с ел. подписа ?



Тема Re: Помощ измама с ел.подпис !!нови [re: пaцopa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.10.11 09:38



Напълно възможно, но трябва да се докаже.

Най обичам да чета, ама не мога.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.