Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Тема ЗОВ за 2011нови  
АвторPaдocлaв (Нерегистриран)
Публикувано16.12.10 17:55



Безработен съм и плащам по 16.80 за здравно.От новата 2011г. каква трябва да е вноската ми и има ли промяна в банковите сметки и параграфи?Благодаря предварително.



Тема Re: ЗОВ за 2011нови [re: Paдocлaв]  
Авторфaбpи (Нерегистриран)
Публикувано16.12.10 18:31



много бързаш,но няма промяна,нито на вноските,нито на банката
пак провери в края на януари



Тема Re: ЗОВ за 2011нови [re: Paдocлaв]  
Автор Kosmisk Kaos ()
Публикувано19.12.10 13:13



Здравейте. А аз от няколко месеца не съм здравно осигурен. Къде трябва да отида да внеса за тия месеци и да започна да си внасям за всеки месец нататък?



Тема Re: ЗОВ за 2011нови [re: Kosmisk Kaos]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.12.10 21:07



А аз от няколко месеца не съм здравно осигурен. И сигурно не си подал Декларация 7, та най-добре да избягваш да се явяваш в НАП и да общуваш с данъчни в близката година, ако не искаш да отнесеш глоба.
Къде трябва да отида да внеса за тия месеци и да започна да си внасям за всеки месец нататък? В коя да е банка, като преди това си вземеш от сайта на НАП сметките и кода за плащане.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: ЗОВ за 2011нови [re: Kosmisk Kaos]  
Автор eva_bg (schety)
Публикувано20.12.10 15:16



ако мога да Ви улесня малко
Платете на
ТД НА НАП - СОФИЯ ГРАД - ЗО
сметката е BG19BUIB98888692829900
BIC BUIBBGSF
СИ БАНК АД
16.80/ на мес...
ОТ ДАТА .. ДО ДАТА
тук може да включиш до 3 мес
и съответно да промениш и сумата на 50.40 за 3 -те мес.
/защото с едно платежно за 3 мес. ще плащаш 1 такса към банката/
име и ЕГН задължително
........
И ако нещо не е ясно - питай в Банката. там ще Ви съдействат

Редактирано от eva_bg на 20.12.10 15:28.



Тема Re: ЗОВ за 2011нови [re: eva_bg]  
Автор Kosmisk Kaos ()
Публикувано20.12.10 19:52



Благодаря ви.



Тема Re: ЗОВ за 2011 [re: eva_bg]  
Автор Rumen_77 ()
Публикувано22.12.10 19:44



Обаче ако човек има да плаща няколко осигуровки и отиде в СиБанк например, от там казват, че не могат да проверят здравния му статус и го пращат в НАП да му дадат бележка за него. Обаче ако отида в НАП, там ще ми сложат глоба, така ли?
А ако кажа в банката, че искам да преведа за 5 вноски, тия вноски нали се облагат с лихви, които ще са и различни, значи май няма да е по 16.80 на вноска.



Тема Re: ЗОВ за 2011нови [re: Rumen_77]  
Авторфaбpи (Нерегистриран)
Публикувано22.12.10 22:18



така и така не си изряден затова си плати здравната осигуровка и не мисли за лихвата,не знам някой да са го търсили да плаща лихва,освен фирмите при проверка или ревизия,но ако ти поискат от НАП те ще изчислят към дата на получаване на превода и тогава ще платиш
Успех и весели и мирни празници !



Тема Re: ЗОВ за 2011нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Rumen_77 ()
Публикувано23.12.10 18:26



Днес ми обясниха, че една актуална разпечанка от страницата на нап със здравния калкулатор върши работа за внасянето на осигуровки и лихвите им в Си банк.
Интересува ме за неподаването на тази декларация образец №7, в следващата една година ли има срок да ме глобят 500-1000 лв? Защото така ми изглежда от поста ти.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.