Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Офф: Усещате ли едно такова спокойствие...нови  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.07.10 10:35



близко до нирвана? Подали сте си всички безумни декларации, лято е, мозъкът ви е празен... След ден-два ще започнете да се сещате кого сте пропуснали, но вече почти няма да ви пука. След още седмица ще започнете да си късате нервите със СУП-ата и да обикаляте данъчните офиси с наръч копия от платежни нареждания, но това е тогава. Сега е мир.


Вероятно си мислите, че полудявам и може да сте прави, обаче изотвътре ми дойде да пусна тази тема.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Офф: Усещате ли едно такова спокойствие...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторфaбpи (Нерегистриран)
Публикувано01.07.10 11:06



и колко време ще бъдем спокойни,като ДДС - то чука на вратата
Поне ден тишина



Тема Re: Офф: Усещате ли едно такова спокойствие...нови [re: фaбpи]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.07.10 11:11



Кой ти гледа ДДС-то вече?

ДДС-то си е в кръга на нормалните забавления. Аз се нервя от глупостите, с които ни занимават странично.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Офф: Усещате ли едно такова спокойствие...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Milley ()
Публикувано01.07.10 12:10



Аз подадох вчера в Агенцията по вписванията ГФО на шест фирми, т.е. на пет, защото едната трябва да се пререгистрира и тогава в 3-месечен срок се подава отчета. Ма ми земаха парите, де. Чудя се като дойде време за публикуване дали пак ще искат 52 лв. за тая, пререгистрираната фирма?

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.


Тема Re: Офф: Усещате ли едно такова спокойствие...нови [re: Milley]  
Авторyмopeн (Нерегистриран)
Публикувано01.07.10 12:24



Дано по дълго продължи лятната ваканция на господата сътворяващи законите , та и ние да си отдъхнем от глупости.



Тема Re: Офф: Усещате ли едно такова спокойствие...нови [re: yмopeн]  
Автор Milley ()
Публикувано01.07.10 12:38



ПOЛУидиoтчe, ще ни светнеш ли какво се прави със СУП-а? Нещо трябва ли да подаваме или какво ...?

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.


Тема Re: Офф: Усещате ли едно такова спокойствие...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор kyмaнич (стар клубар)
Публикувано01.07.10 13:42



Да, ама не... на 28.06. (понеделник) пуснах по пощата прословутата декларация по чл. 15 ЗБУТ. Току що - има няма 10 минути някакво девойче от областната дирекция ми се обади и с тържествуващ глас ме уведоми, че моята декларация няма да бъде приета, тъй като са я получили чак днес и се брои за неподадена. С една дума - да се подготвя за санкция. Казах й да погледне клеймото на пощенската станция, но ми отговори, че това не я интересува...
---
Да да не бях подавал изобщо - едва щяха да узнаят за съществуването ми, а сега им се набутах между шамарите...



Тема Никак дори - нЕкъф пръч в община Изтокнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано01.07.10 15:57



началник отдела бил, ме накара "да ходя да купя колежката каквото пие, всичко била ядяла" - за да ми въведе декларацията за придобиване на МПС, която ПРЕДИ ЕДНА ГОДИНА съм подала, но не я били обработили... Това вчера установих! Днес отивам, с копието на МОЯТА, кокошката я намира, и казва "сигурно липсва я фактура, я друг документ" при положение, че в САМАТА декларация има всички данни! Намира козичката документеца, и се оказва, че ИМА ВСИЧКО - фактура, договор, протокол за приемане на колата! аз му казвам "нещо сте се объркал АЗ да черпя ВАС, при положение, че ВИЕ не сте ми обработили една година декларацията!" Чакам 20 минути, и като се връщам, боклука ми заявява, че съм била до 14,00 ч. щото много ми знаела устата, и че без факс, в който да пратя данните на дружеството, публикувани в Търговския регистър (да установели, че фирмата е тяхна!), нямало да ми впишат декларацията, при положение, че съгласно Закона за търговския регистър нямат право да ми искат такъв документ! А как вонеше на алкохол... и му го казах "по време на работа нямате право да пиете, а вие воните на алкохол от един метър!" Взех му името, и утре сутрин първата ми работа е да пусна жалба! Шейба и боклуците гадни - минаха хубавите времена - да си намерят истинска работа в цивилизацията, като не им стигат парите, но не да дрънчат хората, и то понеже НЕ СА СИ свършили работата!!! Бясна съм!!!



Тема Re: Офф: Усещате ли едно такова спокойствие...нови [re: Milley]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.07.10 20:21



Ще те светна. Отиди и поискай едно удостоверение за липса на задължения на някой самоосигуряващ се или на фирма с граждански договори. Ама на самоосигуряващия се да му е подадена Д6 по ЕГН. Като видиш резултата и ще разбереш какво трябва да правим със СУП-ата или по-точно със създателите и. Калашников такъв хубав автомат е изобретил...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Офф: Усещате ли едно такова спокойствие... [re: kyмaнич]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.07.10 20:24



Ха-ха, тези са малоумни.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.