Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: V]  
АвторAcя (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 13:43



V,опитва се май да заработи, само че при мен дава съобщение за невалиден сертификат за защита . Преди два дни успях да актуализирам 3 фирми и нямаше такива съобщения. Извинявайте, ако ми е глупав въпроса - това създава ли някъкъв проблем, защото ме пердупреждава, че ако натисна "продължи": " Проблемите в сертификати за защита биха могли да бъдат индикатор на опит да бъдете заблудени или да се прихващат данните, които изпращате до сървъра." Проверих опциите за Интернет, уж всичко е както трябва! Дайте ми съвет.



Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: Acя]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 14:36



Отбой! Срока е удължен до 15.02.2010 г.!



Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: V]  
АвторAcя (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 14:47



Това е много хубаво , но откъде е информацията ?



Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: V]  
АвторAcя (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 14:51



V,извинявай , видях съобщението в новини на КЗЛЛ. Отбоооой!



Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: Acя]  
Авторladye (Нерегистриран)
Публикувано20.12.09 10:25



пише го в сайта на комисията



Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: V]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано21.12.09 09:56



Някой ще ми обясни ли с думи прости какво трябва да направя по този въпрос? Колко души трябва да има във фирмата, за да съм длъжна да действам? Благодаря предварително!

Редактирано от agrimonia на 21.12.09 12:24.



Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: V]  
Автор ULY (непознат )
Публикувано25.01.10 07:54



ЗДРАВЕЙТЕ!ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ЛИ Е НОТАРИАЛНАТА ЗАВЕРКА ИЛИ САМО АКО Е ПОДПИСАНО ОТ ПЪЛНОМОЩНИК?БЛАГОДАРЯ НА ОТЗОВАЛИТЕ СЕ ЗНАЕЩИ.



Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: ULY]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.01.10 08:31



Задължителна е, ако се пуска по пощата потвърдителния лист. На място ги приемат и с пълномощно без нотариална заверка. Абе, пълна шитня. Толкова глупаво организирана система за първи път виждам. По електронен път можеш да го пуснеш с електронен подпис без изобщо да те знаят кой си и що си, ама на място трябва да си упълномощен, пък по пощата даже и нотариално заверен.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: V]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано25.01.10 10:34



моля помогнете какво трябва да направя по елект.път подавам заявлението вписах 4 регистъра попълних 1 персонал и дойде един клиент след една минута започнах да попълвам 2 ригистър клиенти ,но ми изписа че вече съм регистрирана ,ами другите регстри?



Тема Re: Комисия за защита на личните даннинови [re: тoни]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.01.10 11:10



Ами, трябва да са ти дали потребителско име и парола. Ако не си ги записал/а, нямаш друг избор освен да отидеш с едно пълномощно в КЗЛД и оттам да ти дадат нови.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.