Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема пререгистрация на ЕТ 2008нови  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 15:28



кажете какви документи са необходими за пререгистрация на ЕТ освен актуално състояние и картата по булстат, сътоветно платена такса за пред агенцията по вписванията



Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: abv]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.03.08 16:49



Каква такса? Според мен пререгистрацията е безплатна.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 13:37



такса от 25 до 60 лв. чух



Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: 1234]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 16:34



да подновим пак въпроза по пререгистрацията
понеже нямам време точно сега да се ровя и да чета пък и да не изпусна някакъв срок ,ако някой му се е налагало да пререг. нека с две думи да сподели как, до кога и какво се изисква за ЕТ ЕООД ООД



Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: нeли]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 19:02



Нещо се изкоментира за промяна в срокове, за оправяне на противоречията със ЗСч, но в ДВ нищо като че ли не срещнах! И още нещо - какви годишни отчети се подават и докога в Агенцията по вписванията! Попитах там - никой нищо не знае! Казаха ми да вляза в сайта - е, влезнах, ама нямаше кой да ми отговори

!



Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: 888]  
Авторnnn (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 10:36



Мога да дам инфо само за ЕТ. Необходимите документи са специалното актуално състояние за пререгистрация и заявление А1. Няма такси нито за актуалното нито при подаване на документите за пререгистрация. Заявлението за Актуалното се подава от когото и да е , но се получава лично или със конкретно пълномощно. В агенцията по вписванията документите ако не се подават лично, то заявлението или по-точно подписа на собственика трябва да е нотариално заверен. При дружествата има и някакъв момент за запазване предварително на име, което обаче не ми е ясно.



Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: abv]  
Авторnnn (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 10:44



И само да допълня, че който си мисли че като си е подал документите с това пререгистрацията е готова много се заблуждава- вече 2 месеца в нашия случай това още не е факт. Иначе самото чакане на опашката е около 3-4 часа



Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: abv]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 12:41



Правилно е казано от колегата /по предно мнение/ Пререгистрацията на ЕТ става с попълнен формуляр А1 , като нотариално завереният подпис на собственика се изисква само ако е упълномощил пълномощник , ако лично си подаде документите не е необходимо.Към формуляра се прилага Удостоверение за пререгистрация от съответният Окръжен съд , което Удостоверение се издава в 7 дневен срок и таксата е 12 лева .



Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: 555]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 13:39



12 лв такса за удостоверението или за Агенцията?



Тема Re: пререгистрация на ЕТ 2008нови [re: eт]  
Авторnnn (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 13:48



Аз пък не знам да има такси при пререгистрация. А и актуалното състояние за пререгистрация също не се плаща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.