Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови  
Автор palasto (непознат )
Публикувано16.08.07 19:37



Търся подходяща складова програма за фирма-вносител от Европейския съюз. Познавам доста от популярните складови програми, но не ми вършат работа. Изискването ми към програмата освен доставка, продажба и размяна на стоки между складове, да има възможност за водене на стоките по цени на чуждия производител в евро, както и да прави калкулация от фактурата /инвойс/ от евро в лева, като разпределя и разходите за транспорт, застраховка и други. Да борави с отстъпки и при заприхождаване, и при изписване на стоките, да има възможност да извежда поръчки към производителите и оферти по цени на едро за клиенти. Става дума за номенклатура около 2500 артикула, които следва да бъдат водени едновременно по код, име на български и английски, доставчици и търговски марки, цени в евро на доставчика, няколко цени в лева: себестойност, на дребно и на едро, специфични цени за добри клиенти. Ако някой може да ме насочи към подобна програма, ще съм му благодарен!



Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови [re: palasto]  
Автор hap (:-))
Публикувано17.08.07 10:26



виж Инфостар на АлоеКО http://www.aloeco.com/
аз не използвам всички тези неща, но мисля, че можеш да ги накараш да ти ги донаправят
и аз моята доста съм я преправила от това, което продават в първоначален вариант

Успех!

"Има само едно нещо по-хубаво от купа с мед - две купи с мед." Мечо Пух


Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови [re: palasto]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 16:03



Фирмата ни работи с Генсофт и ни върши работа. Вносители сме на бяла и черна техника. Малко счетоводството им куца, но склада е върха



Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови [re: niki]  
Автор palasto (непознат )
Публикувано21.08.07 20:34



Става дума за Money Works, нали? Имам безплатната демо версия за 1 склад. Дали ще с нея да си правя калкулацията на стоките при внос? Имам предвид от инвойса /фактурата от внос/ да въведа цените в евро на артикулите, да задам % на отстъпката, която ми дават, общата стойност на транспорта и застраховката, а програмата да ми калкулира покупните цени в лева. Предварително Ви благодаря!



Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови [re: palasto]  
АвторLost (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 14:52



MoneyWorks на Генсофт ще ви върши наистина много добра работа. Подръжката за сега е безплатна от вас се иска 360 лв. Но парите, които ще похарчите няма да са нищо в сравние функционалността и скъсаните нерви по други програми. Успех



Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови [re: Lost]  
Автор palasto (непознат )
Публикувано23.08.07 01:25



Разгледах още веднъж добре демо версиите на MoneyWorks на Генсофт и на модула Склад и търговия на Zeron 2005 на Елит софтуер. Колебая се засега между тези двете програми, но не мога да реша коя е по-добрата. Какво е Вашето мнение, ако познавате и двете програми? Благодаря ви още веднъж!



Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови [re: palasto]  
Авторmaia (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 14:48



не познавам продукта на генсофт,но за съжаление ползвам зерон.Оххх ако можеш стой далече от този продукт



Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови [re: maia]  
Автор palasto (непознат )
Публикувано28.08.07 00:32



Много ти благодаря за предупреждението!



Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносители [re: palasto]  
Автор palasto (новак)
Публикувано30.08.07 13:44



Някой работил ли е с Microinvest Склад / Warehouse Pro и какво мнение има?



Тема Re: ТЪРСЯ Складова програма за вносителинови [re: palasto]  
Автор1123 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 18:47



Някой работил ли е с Microinvest Склад / Warehouse Pro и какво мнение има
Много зле направена програма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.