Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Повишение на заплатата?!нови  
Авторчyдeщa ce (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 23:23



Дали да си поискам повишение на заплатата?! Главен счетоводител съм, има още един оперативен счетоводител във фирмата, който ми помага … фирмата е от 20 човека, оборот годишен 3 мил.лв. … имам 2 склада със стоки … ние издаваме фактурите ... имаме износ … внос … от тази година съответно вече и ВОП и ВОД … одит … работя и с касата … ние тичаме и до банката, НАП, а сега и до НОИ … естествено водя счетоводството и на другата фирма на шефа, която почти няма дейност /но както в цяла България шефовете ни винаги имат повече от 1 фирма; и тази фирма е регистрирана по ЗДДС/. Редовно имаме проверки от НАП за възстановяване на ДДС :-( Взимам чисто 900 лв., но непрекъснато чувам от колеги, че минимум трябва да взимам 1000 - 1200 лв. като главен счетоводител. Не ми е вдигана заплатата вече цяла година :-( Да искам ли повишение на заплатата? … вие колко взимате? За колко бихте се съгласили да водите счетоводството на 2-те фирми?
Забравих: отнася се за град София.



Тема Re: Повишение на заплатата?! [re: чyдeщa ce]  
Автор lanskyМодератор (общ работник)
Публикувано22.02.07 00:21



виж - само ти си знаеш каква е обстановката във фирмата и дали ако поискаш по-голяма заплата ще те уволнят или ще ти я вдигнат...

работодателите разсъждават така - ако в момента наема счетоводител ще му плащам 700 лева... чак след три години ще взима чисти 900... а моя дето сега взима 900 до три години ще иска 1200.... ПЪК ЩЕ ВЪРШАТ ЕДНАКВА РАБОТА))))

дано твоят е от другите работодатели дето уважават и ценят труда... ама такива са рядкост....

така че - УСПЕХ с решението







Тема Re: Повишение на заплатата?!нови [re: чyдeщa ce]  
Автор Dani* (заплес)
Публикувано22.02.07 00:28



имаш и колега кво се оплакваш

кво да кажем ние дет и тва си немаме и вземаме по малко а?

PS:ама много сте ми странни с тея теми честно!!!! ти глава на раменете имаш ли си??? еми що питаш хората как да си живееш живота и дали да си духнеш под опашката и да излетиш от работа щот си много отворена ...сори лично мнение...ама ненаситна работа ...ВСЕ МАЛКО ЩЕ ТИ СЕ ВИДЯТ ...

ПЪК КО СЪМ МОДЕРАТОР ДИРЕКТНО ДЕЛВАМ ТЕМАТА



Тема немам думи просто....нови [re: Dani*]  
Автор Dani* (заплес)
Публикувано22.02.07 00:35



ЗНАМ ЧЕ СЪМ ЛОША ...РЯДКО СИ ИЗПУСКАМ НЕРВИТЕ

ай млъквам, че ще стана цинична, а тва не ми е присъщо



Тема Re: немам думи просто....нови [re: Dani*]  
Автор lanskyМодератор (общ работник)
Публикувано22.02.07 00:39



отива ти







Тема Re: немам думи просто....нови [re: lansky]  
Автор Dani* (заплес)
Публикувано22.02.07 00:49



аааааааа стига веееееее развали ми имиджа на кучка

глей ся как са засрамих



Тема Re: немам думи просто....нови [re: Dani*]  
Автор lanskyМодератор (общ работник)
Публикувано22.02.07 00:51



е що пък да съм ти развалил имиджа - да не си казала нещо романтично







Тема Re: немам думи просто....нови [re: lansky]  
Автор Dani* (заплес)
Публикувано22.02.07 00:52



ми да почвам

много съм добра



Тема Re: немам думи просто....нови [re: lansky]  
Автор Dani* (заплес)
Публикувано22.02.07 01:02



ееееееее чеки ся щи прасна мойто любимото

и нема такива тука да ми са отварят за правата, щот ща ги натиря в десета глуха еййй



ай ся по романтично да го дам

00 03, 16:17 / Автор: ENIGMA
Бели нарциси
На Пепи
.


...Някой ме излъга, че мирише на изгреви, а слънцето още спеше...Защо ми беше да се будя?Спомням си-три думи, тишина и две целувки за украса...три думи, тишина и...
Защо ми беше да се будя... щом на лицето ми не диша твоята усмивка...Крадях я, докато вечер ме целуваше...Беше сладка усмивка и устните ти бяха сладки.Вярваш ли, че мога да живея само с тази сладост?Вярваш ли, че мога да имам целия свят, стига да имам теб или още мислиш, че ти си константа, а другите променливи, че животът е твърде релативен, за да съществува понятие като любов?
Колко е снежно-бял светът!Красиво ли е?Въобще има ли накой, който да се усмихва на тази красота, който да вижда съвършенството в танца на снежинките, музиката в полета на птиците, поезията в голите дървета...някой чува ли песента на живота?
Кой ме излъга, че мирише на изгреви?Слънцето спи, спи...Дали не трябва да го събудя, както преди?...Но този път то не е в моето легло, не мога да го целуна и да разроша лъчите му...Няма ли кой да го събуди?
Студено е...Не чувам никаква песен.За пръв път в живота ми е толкова тихо...Дори сърцето си не чувам.Дали не си го взел, докато крадях усмивката ти?Ако е така, не си улучил на добро сърце...Моето е повредено.В завода, където са го правили са забравили да го обвият с ледена покривка и да го полират с недостъпност, за да блести по- силно...Направено е от някакъв крехък материал, които лесно се чупи...Освен това често плаче, а щом те види получава аритмия...Така че ако си го взел, едва ли ще ти послужи.
Тъмно е..Миришело на изгреви!Не виждате ли, че слънцето спи...Защо се събудих...
...чакай, огледалото ми шепне... Оглеждам се..Аз съм различна, цветна...Всички твои цветове са в мен.
Синьото се стича по нощницата ми и се смесва с жълтото по коленете ми...зелени петна...Червеното се е размило по устните ми...Някаква бяла боя влиза в очите ми и става красиво...Ушите ми са оранжеви...сега чувам песента на живота...
Някой събуди слънцето...най-после...Ти си бил!Какво като си далече, нали те има да будиш утрото!
Поглеждам през прозореца...
В снеговете
бели нарциси...
обичам те...




ааа? нещо да кажеш



Тема Re: немам думи просто....нови [re: Dani*]  
Автор lanskyМодератор (общ работник)
Публикувано22.02.07 02:04





ты снимаешь вечернее платье
стоя лицом к стене
и я вижу свежие шрамы
на гладкой как бархат спине
мне хочется плакать от боли
или забыться во сне

где твои крылья
которые так нравились мне?
где твои крылья
которые нравились мне?
где твои крылья
которые нравились мне?

раньше у нас было время
теперь у нас есть дела
доказывать что сильный жрет слабых
доказывать что сажа бела
мы все потеряли что-то
на этой безумной войне
кстати где твои крылья
которые нравились мне?

где твои крылья
которые нравились мне?
где твои крылья
которые нравились мне?

я не спрашиваю сколько у тебя денег
не спрашиваю сколько мужей
я вижу - ты боишься открытых окон
и верхних этажей
и если завтра начнется пожар
и все здание будет в огне
мы погибнем без этих крыльев
которые нравились мне

где твои крылья
которые нравились мне?
где твои крылья
которые нравились мне?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.