Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 30.12-почивен деннови  
Автор taniatot (на пост!)
Публикувано27.12.05 09:19



Вярно ли е, че е почивен ден.Хората са го чули по новините в 7 по БТВ и ще ме заколят ако ги оставя да дойдат на работа. Моля Help



Тема Re: 30.12-почивен ден [re: taniatot]  
Автор TRZ-to (коледар)
Публикувано27.12.05 10:02



Докато не го видиш в държавен вестник, го считай за невярно...



Тема Re: 30.12-почивен деннови [re: taniatot]  
Автор emoy (мнителен)
Публикувано27.12.05 10:10



Аз лично го видях, показаха го на 24.12, странно откъде им е хрумнало?!? Оттогава не съм го чул или чел никъде. Да не би да се отнася за определен бранш? Гледам, че тук

не е актуализирано.

Buy a Pentium IV, so you can reboot faster.

Тема Re: 30.12-почивен деннови [re: emoy]  
Автор taniatot (на пост!)
Публикувано27.12.05 11:17



А бе, и аз така си мислех ама знае ли човек. Писна ми от разни дето всичко знаят и дезинформират хората, айде да дойдат тези от БТВ да обяснят на хората, че всъщност 30-ти не е работен ден, защото те вече са си организирали почивния ден. Весели празници на всички и благодаря много




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.