Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови  
Автор Xaджи Пoптoлeв (бивш poptolev)
Публикувано29.09.05 08:41



... да решават проблемите ни в този клуб и да ни налагат свой стил на поведение и начин на живот?
Не сме ли способни сами да си решим проблемите в клуба ?
Във връзка с анкетата организирана в клуб "Предложение":


питам:

1. Защо тази анкета не се провежда тук ? От какво се страхуват нейните организатори ?

2. Защо тази анкета не се организира с явно гласуване ? Има ли вероятност да гласуват лица, които дори не знаят къде се намира нашия клуб ?

Предлагам щом е наложително да се направи такава анкета тя да се продеве по следния начин:

1. Тя да бъде явна.
2. В нея да гласуват лица, чиято регистрация е направена най - късно един месец преди датата на регистрацията и такива които имат изразени най - малко 15 мнения в този клуб.
3. Решенията взети в анкетата да са задължителни за всички, а онези които не желаят да се съобразяват с тях да не пишат в този клуб.

КЪМ ВСИЧКИ СЧЕТОВОДИТЕЛИ В ТОЗИ КЛУБ !!!

ЩЕ ДОКАЖЕМ ЛИ, ЧЕ МОЖЕМ САМИ ДА РЕШАВАМЕ ПРОБЛЕМИТЕ СИ В ТОЗИ КЛУБ !!!

Настоящия апел не се отнася към клакьорите в този клуб и онези които смятат себе си за аристократите на счетоводната професия. Всъщност като се замисля, счетоводната професия у нас се е развивала до сега без тях,развива се и сега без тях и ще се развива и занапред пак без тях.


хаджи Поптолев



Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор Aлa-Бaлa (хитруша)
Публикувано29.09.05 09:42



Моето мнение:
1. Да трябва да има анкета и тя трябва да бъде проведена тук в клуба. И според мен би следвало да се организира от някой от администраторите на dir.bg (както беше когато избирахме модераторите), а не всеки да си прави индивидуална такава
2. Нямам нищо против явното гласуване, стига всички да сме съгласни с това
3. Малко съм разколебана за това дали да гласуват само регистрирани, макар че клоня към 90% "за" това, защото има хора които пишат нерегистрирани, но с ценни мнения и съвети (визирам конкретно и единствено пишещата с ник-тони)

Лично аз не смятам да давам своя глас в анкетата в клуб "Предложения", но ще се включа ако това се направи официално и от хора които имат правомощия за това.



Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство"нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор antea (SameOne)
Публикувано29.09.05 09:54



хаха онази анкета е наистина смехотворна - 55 гласували че то няма толкова народ, който само чете в Счетоводство, камо ли да има и някакво активно отношение. Някой сериозно е прекалил със старанието си

А всъщност е абсолютно достатъчно да се игнорират спамерските оффтопик мнения в предишната ти тема, за да стане кристално ясно какво желае мнозинството тук.



Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор Cura (Да се чете Цура)
Публикувано29.09.05 09:55



1. Тя да бъде явна.
2. В нея да гласуват лица, чиято регистрация е направена най - късно един месец преди датата на регистрацията и такива които имат изразени най - малко 15 мнения в този клуб.
3. Решенията взети в анкетата да са задължителни за всички, а онези които не желаят да се съобразяват с тях да не пишат в този клуб.

И по трите точки съм "ЗА"!
Пиша го вече над 10 пъти !Дано проблема да е само технически..., но се съмнявам!

[image]http://sreshta.bg/members/uploads/15175743-428.jpg [/image]


Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор uporita (ИПСБ)
Публикувано29.09.05 09:56



След като има спорове и различни мнения отностно кое как да изглежда и бъде в клуб "счетоводство" нека да има анкета,но ТУК.
Щом като има опасност от манипулации,считам че трябва да е явна.

И личната ми молба към всички....БЪДЕТЕ ПО-ТОЛЕРАНТНИ ,МОЛЯ ,какъвто и вид да придобие после клуба.



Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор Evgeni (ИПСБ)
Публикувано29.09.05 10:27



И аз те подкрепям напълно!
Ако има нужда от такава анкета, то тя трябва да е организирана от администраторите на Dir.bg или поне от модераторите на клуба. Те мисля че имат това право, но не и всеки, на когото нещо му скимне да си пуска анкети.



Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор katia~k (BlondAmbition)
Публикувано29.09.05 10:32



Да, ако има анкета то тя трябва да се проведе ТУК - в нашия клуб
и разбира се, че трябва да бъде явна.

това е въпрос, който трябва да решим ние и да не се съмняваме в резултата.



Тема Съгласнанови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано29.09.05 10:37



Нека има анкета и то при тези условия. Писна ми да си губя времето в този клуб. Обичам да си го губя в други клубове. Тук трябва да е полезно.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство"нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор rado_mit (турист)
Публикувано29.09.05 10:42



... цялата картинка започва все повече да заприличва на някаква траги-комедия ... ... то не е "мерене на влакчетата /снимки/" ... то не е поезия .. абе чудо .. ... не знам вече какво да кажа .. не знам .. някой хора не се ли усещат че започват да стават лееееко смешни .. или досадни .. не мога да го определя по точно ..
.. като цяло мога да Ви кажа следното ..
... явно имате мноооого свободно време за да си чешете езиците ... и да се обиждате .. само като съвет .. впегнете го в нещо по полезно ... аз така за колица спестих ....
.. аре със здраве ...



Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор the_star (непознат)
Публикувано29.09.05 11:16



Смятам, че трябва да се направи явна анкета тук. Крайно време е да се сложи край на спора пречат или не твърде големите сигнатури. Не мисля, че е необходимо четейки и отговаряйки тук да се ядосваме и да хабим времето си в писане на хапливи забележки и детско заяждане. Много пъти съм казвала, че зад привидно глупавите въпроси не е задължително да стой некомпетентен човек, когото го мързи да седне и да прочете нормативната уредба. В крайна сметка всички сме били начинаещи и нека не се отклоняваме от основната идея на клуба, а именно - ВЗАИМОПОМОЩ.

Не съм сигурна, че съм оформила профила си, така че да се знае, кой изразява това мнение, а сега наистина нямам време да се занимавам с това. Така че направо ще се подпиша

Лек ден и успешна работа на всички
Ирена Миткова




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.