Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор Kote (ИПСБ)
Публикувано29.09.05 11:42



Естествено, че анкетата трябва да е тук! Нали за нашия клуб се отнася.
И съм напълно ЗА да бъде явна.
За участие на нерегистрирани лица в явната анкета - подкрепям мнението на Ала - Бала, особено по отношение на нерегистрираната тони, която много уважавам, въпреки че не съм контактувала лично с нея.
И колеги и приятели, може да повтарям предишни апели, но хайде да не се вдетиняваме, а да се държим като големи и сериозни хора.
Искрено се надявам, че настоящия грандиозен спор от нета няма да се пренесе и на живо в реалния живот... между нас!



Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Kote]  
Автор unforgettable ()
Публикувано29.09.05 11:53



подкрепям Ала-бала по отношение на нерегистрираните, не само тони - има и други такива, Сър, *** и т.н.


не веднъж съм предлагала в клуба да пишат само регистрирани - не сме го приели като политика,- въпреки че лански и хтони само от регистирани бяха избрани - без оглед КОГА РЕГИСТРИРАНИ, НЕКА СЪЩИТЕ ПРАВИЛА ВАЖАТ И ПРИ ОСПОРВАНЕ НА МОДЕРАТОРСТВОТО ИМ, ПРАВИЛАТА, КОИТО НАЛОЖИХА КАТО СТИЛ НА ОБЩУВАНЕ ПРЕЗ ПЕРИОДА НА МОДЕРАТОРСТВОТО СИ.

ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ САМО РЕГИСТРИРАНИ ДА ГЛАСУВАТ

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make


Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор Edin drug (charlatanъ)
Публикувано29.09.05 11:59



Аристократите в счетоводната професия сигурно се познават по това че карат служебни коли за разлика от мен и Радо;

Не могат да вземат отношение по темата как с аванс да се регистрират по ДДС, но пък могат да те светнат, защо провизират евентуален неблагоприятен резултат от данъчна ревизия;

И не се възприемат като спам от колегите си...

Сещам се за един с ник "МУЛЕТО" дето преди се подвизаваше по клубовете. Ама порастна или си намери приятелка...
И сегашните му наследници изчезваха или ще изчезнат поне в този си вид...
По собствено желание при това.

И си мисля че заболяването на тоя клуб не е раково. И като кашлицата - и със и без лечение, след известно време проблема ще го няма

А кои ще гласува е проблем само технически...

Редактирано от Edin drug на 29.09.05 12:03.



Тема Re: Ще позволим ли хора извън клуб "Счетоводство" ...нови [re: unforgettable]  
Автор Evgeni (ИПСБ)
Публикувано29.09.05 12:01



айде прочетете това и мирясайте всички!





Тема В предвид на това, че администратор на ДИР.БГ ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор Xaджи Пoптoлeв (бивш poptolev)
Публикувано29.09.05 12:10



... взе отношение по нашите проблеми. Евгени вече даде тук линк, ще си позволя да го повторя и аз:



Предлагам на този етап да прекратим всякакви дискусии и да продължим нормално работата си. Надявам се, че всички сме взели поука от тези спорове и няма на правим така, че в бъдеще пак да имаме основание занапред да водим ялови дискуси, а ще се концентрираме по съществени проблеми.

Разбрахме, че поведението на инат не доведе до никакви резултатите, които очаквахме пък били те и добронамерени.

хаджи Поптолев



Тема Re: Правилно :))нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор moira (оптимист :))
Публикувано29.09.05 12:22



Крайно време си беше да престанем с тези спорове. Аз всъшност не съм се поддала на нито една злободневна забележка, но това не означава, че не ме дразни и не ми губи времето. Нямам много време да пиша и чета, но в повечето случаи, когато вляза намирам винаги нещо, което ме интересува пряко и потвърждавам някоя своя теза поне. Самоче загубвам интерес дори да чета (камоли да се включа) когато темата прераства в безсмислен спор и "наддаване" за какво ли не.
Та...(че стана дълго и досадно) нека наистина бъдем по - толерантни и да си бъдем от полза най - вече един на друг (каквито и да сме - ПРОФЕСИОНАЛИСТИ)
:))) Приятен ден на всички






Тема Re: до всичкинови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор xtonyМодератор (критик)
Публикувано29.09.05 13:09



мисля, че за картинките бях достатъчно ясен.

моля тези, които имат картинки в сигнатурите си да ги ресайзнат до поносими размери (100 на 100 пиксела). така четенето на постовете им ще е по лесно за останалите.

надявам се също така да се придържети към добрия тон и взаимно уважение към другите.

доказвайте професионализма си по адекватен начин.

приятен ден на всички.

btw. махнат е бана на nikc_cave, като се надявам да си оправи сигнатурата преди да поства с него.


---
Найш кво, аре само да не ме занимааш.


Тема Re: В предвид на това, че администратор на ДИР.БГ ...нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор kaka_vesy (стар човек)
Публикувано29.09.05 14:36



Как мога да си сложа голяма картинка и аз?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.