Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема към клубанови  
Авторвзиckaтeлнa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 13:04



колеги, тъй като времето ни притиска, което личи от многото въпроси и малкото отговори, предлагам да формулирате въпросите си още в темата по-точно, като се позовавате на нормативния документ от съответната област - ДДС,ЗКПО, и т.н. а ако модератора може да направи така, че да сортира въпросите по теми ще бъде още по-добре.Избягвайте неточното и произволно формулиране. За да се помогне за сортиранета на темите въпроса да почне с цитиране на норм. док. който се дискутира.



Тема Re: към клубанови [re: взиckaтeлнa]  
Автор Aлa-Бaлa (хитруша)
Публикувано07.01.05 13:08



Доста си взискателна...не мислиш ли



Тема Re: към клубанови [re: взиckaтeлнa]  
Автор xtonyМодератор (критик)
Публикувано07.01.05 13:10



да бе, ние с лански сме някви безделници дето си нямаме друга работа и ще ви сортираме въпросите по теми. нямаш грижи.

ако искате може да пращате и оборотните си ведомости и главните книги за да ви направим и годишните отчети.



Тема Re: към клубанови [re: Aлa-Бaлa]  
АвторMapинa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 13:10



Не, не е взискателна, а практична - не мислиш ли.

Не беше ли времето пари?!



Тема Re: към клубанови [re: Mapинa]  
Автор Aлa-Бaлa (хитруша)
Публикувано07.01.05 13:16



Аз също съм практична...но тоя призив не е от вчера...всеки сам си решава как и какво да пуска...не мислиш ли?
А на модераторите далеч не им е работата да подреждат...бих ти го написала в лична бележка всичко това, но даже не си регистрирана



Тема Re: към клубанови [re: Aлa-Бaлa]  
Авторвзиckaтeлнaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 13:26



мисля, че може да се направят няколко "кутии" с надпис "ДДС", "ЗКПО" и т.н. и ако темата е формулирана с напр. "ДДС - промана на срока за възстановяване на ДДС" даже без намесата на модератора да се класира. имам доста голям опит и считам, че ако има прегледност на темите, ще мога да помогна на повече въпроси.



Тема Re: към клубанови [re: взиckaтeлнaтa]  
Автор Aлa-Бaлa (хитруша)
Публикувано07.01.05 13:29



Защо не отнесеш въпросът си до администраторита на dir.bg?



Тема Re: към клуба [re: xtony]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 13:48



Ъъъ, а консилидирани отчети може ли :-)

И данъчни декларации!



Тема Re: към клубанови [re: xtony]  
Авторвзиckaтeлнo-нeжнa (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 13:52



Без ирония, моля.Само конструктивно. И без това имам доста за четене



Тема Re: към клуба [re: взиckaтeлнo-нeжнa]  
Автор _bmd (tarikat)
Публикувано07.01.05 14:15



то конкретиката опира и до познаването на самия проблем и материята, която го урежда

Flood for fun !



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.