Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема От мен до тук.....нови  
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано17.07.04 19:30



след известно време на размисъл и след изтърпяване на ЛИЧНИ обиди по мой адрес / ей там по-долу има една тема ' майчинство' / съм решила следното :

1. Повече няма да пиша в този клуб.... не ми е приятно да отговарям като маймуна на едни и същи въпроси по десетки пъти само защото питащите ги мързи да прочетат в темите назад.

2. Непристойното и подигравателно поведение не само към мен , но и към професията като цяло нямам намерение да търпя повече.... не само че даваме БЕЗПЛАТНИ СЪВЕТИ... защото искаме да помогнем , а след като най вече нерегистрирани потребители са получили удовлетворяващ ги отговор току написват злобно послание...

3. В клуба започнаха да се задават въпроси който изискват съвети за вратички в законите а това не само не е законосъобразно..... и не е колегиално....

Ще чакам да започне да функционира професионалния форум в сайта на ИПСБ

ако вие колеги искате да ви правят на маймуни мързеливи поребители , аз не искам ..... ествствено писането тук е доброволно..... доброволно започнах да пиша...доброволно се отказвам .

приятни летни работни горещини .... и дано да ви остане време за отпуска.....

Сбогом..... едва ли ще плачете за мен...незаменими хора няма....

Откакто чух какво мисля не вярвам на това което чувам

Редактирано от *karla на 17.07.04 19:32.



Тема Re: От мен до тук.....нови [re: *karla]  
Автор lanskyМодератор (,но не сняг)
Публикувано17.07.04 20:35



я мушни един коктейл и се успокой..... в автомобилните клубове се стига до бой, ти за някви "злобни писания" се вързваш..... интернет - всеки се крие зад анонимността си ..... така е било и още дълги години ще е така



Тема Re: От мен до тук.....нови [re: *karla]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 00:37



Участвам от скоро в клуба. Но ще кажа мнението си. Отговорът на младата жена от тема "майчинство"не е учтив. Дори е неприятен. Но тя е имала проблем и се е надявала да получи отговор. Това лошо ли е? Който пожелае й отговаря, който не - не. Защо трябва да се реагира така истерично от наша страна? Чудя се, ако аз се набутам в някой от другите клубове само за да задам някакъв тъп от тяхна гледна точка въпрос, но мен ме вълнува, а не съм в час, дали така ще ме изхвърлят?



Тема Re: От мен до тук.....нови [re: *karla]  
Автор _Buba_ (пристрастен)
Публикувано18.07.04 08:50



Na men lichno shte mi e mnogo neprijatno ako ne vlizash v kluba:(( Tuk ima njakolko choveka, koito me radvat s mnenijata si i edinijat si ti.
Znaesh, che vav forumite vlizat vsjakakvi ekzempljari, ne im se vrazvai!
A za tova, che temite se povtarjat prez den, si prava. Sluchvalo mi se e da otgovarjam 1/2 chas na njakoi i na sledvashtija den na 1 stranica da vidja sushtija vapros:)) Njamam ideja zashto ne se polzva arhiva ili pone da se razgledat temite 1-2 dena nazad.
Neprijatno e njakoi da se durji nevazpitano, no pomisli si kolko chesto se sluchva tova i izvan net prostranstvoto. Tuk dori im e po-lesno, tai kato sa anonimni i si pozvoljavat da sa dori grubi.
Vse pak, shte e jalko ako hora kato teb napusnat foruma. Shte se radvam ako promenish mnenieto si. Pomisli i za horata, koito te haresvat vse pak.

Pjelavam ti lek den, karla!



Тема Re: От мен до тук.....нови [re: _Buba_]  
Автормимиye (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 15:19



Всички сме хора на този свят
и носим чувства святи
и всички имаме сърца
и бедни и богати (непрофесионалисти и професионалисти)



Тема Re: От мен до тук.....нови [re: *karla]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 15:52



НЕ СЕ ОБИЖДАЙ,НЕ ОБРЪЩАЙ ВНИМАНИЕ НА НЕВЪЗПИТАНИТЕ ХОРА!
РАЗЧИТАМ НА ОТГОВОРИТЕ НА НЯКОЛКОТО ЗНАЕЩИ В КЛУБА В Т.Ч. *KARLA.
ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА ПРОДЪЛЖИШ АКТИВНОТО УЧАСТИЕ В КЛУБА.



Тема Не ! !!нови [re: k]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 17:08



Не наказвай всички нас , който с удоволствие четем мненията ти /и разчитаме на тях/ заради шепа невъпитани,мързеливи и заблудени люде / те живота ще ги накаже / ! Искренно се надявам да промениш решението си ... Не бе ,моля те *Карла недей така ще ни липсваш . Липсавй на тях не на нас - така е по-чесно !



Тема Re: От мен до тук.....нови [re: *karla]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 21:15



Тема Re: Закупен ДМА без документ??? [re: P.P]
Автор *karla (лунен камък)
Публикувано 17.07.04 12:32

Думи на Карла, които мен лично ме смутиха и то много. Аз не съм арабски шейх за да действам в зависимост от това дали ми е кеф или не, нито глупав дръглест мафиот, самозабравила се кинозвезда, или изперкал неофашист.

не ща да чета за разни врътки на ръба на закона.... така няма никога да ги научим собствениците на фирми да работят като хората.... сами си правим лоша услуга....

аз вече казвам първо ' не може' и ' няма да стане, не е по закона'.... а после
АКО СЪМ НА КЕФ МОЖЕ ДА ИЗЧИСЛЯ НЕЩО ..... ДА ИМАТ ЕДНО НАУМ.... ЗАЩОТО НЕ ЕДИН ПЪТ .......
ако съм на кеф може да излисля нещо..... да имат едно наум...защото неедин [image][/image]



Тема Re: От мен до тук.....нови [re: тoни]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 21:20



Извинявайте след неофашист трябваше да сложа "," и да кажа, че затова копираната след това мисъл на Карла ме тревожи. Защо трябва да действам спрямо началниците си когато съм " на кеф?"



Тема Re: От мен до тук.....нови [re: *karla]  
АвторБeзпpиcтpacтeн (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 21:51



Не мога да разбера това клуб за взаимопомощ ли е или е личен?Под взаимопомощ аз разбирам ако имаш желание помогни ако ли не подмини ,не е нужно да има личности който да казват какво може и какво не.Уважавам професионализма ,а това не е такъв .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.